Do kina (21.02.24)

Mittwoch, 21. Februar 2024 geschrieben von:

22.2. – 28.2.2024

Budyski filmowy ­palast:

Bob Marley: One Love: wšědnje 17:20 a 20:30 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:45 | pj a so 22:50 Madame Web: wšědnje 17:10 a 20:00 (nimo wu a srj) | srj 19:45 pj a so wšědnje 22:40 Dune: Part Two: srj 19:30 Demon Slayer: srj 19:30 Night Swim: wšědnje 19:45 (nimo wu a srj) | pj a so 22:00 Eine Million Minuten: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 17:20 (nimo wu) a 19:30 (nimo wu a srj) | wu 17:00 | wu a srj 20:00 | pj a so 22:10 Wo die Lüge hinfällt: wšědnje 18:15 (nimo pó a srj) a 20:30 (nimo pó a srj) | wu 18:15 a 20:30 Ella und der schwarze Jaguar: wšědnje 16:00 (nimo pó a srj) a 17:00 (nimo so a nj) | štw, pj a wu 17:00 | štw 9:30 | štw a nj 11:45 | so a nj 14:00 | štw, pj a wu 14:30 | so a nj 17:10 Disney Channel Mitmachkino: nj 12:30 | so a nj 14:00 Argylle: wšědnje 19:45 (nimo pó a srj) Sneak ­Preview: pó 20:00 Feuerwehrmann Sam – Tierische Helden: štw a nj 13:00 | so a nj 15:40 Peppa’s Kino-Party: štw 10:30 a 12.30 Home Sweet Home – Wo das Böse wohnt: pj a so 22:40 Die Chaosschwestern und Pinguin Paul: štw 10:30 | štw a nj 12:45 | štw, pj, so a nj 15:00 The Beekeeper: pj a so 20:00 a 22:50 Girl You Know It´s True: štw, pj, so a nj 20:00 Raus aus dem Teich: wšědnje 18:15 (nimo pó a srj) | štw 10:30 | štw, pj, a wu 14:00 | so a nj 15:15 Wonka: štw a nj 12:15 | štw, pj, so a nj 17:30 Wish: štw 10:45 | štw a nj 13:00 | štw a pj 15:15 Maria Montessori: srj 19:45 a 20:00 Spuk unterm Riesenrad: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) a 16:10 (nimo pó a srj) | štw 9.30 | štw a nj 11:45 | pó a srj 17:10 Thabo – Das Nashorn-Abenteuer: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | štw 10:00

Do kina (15.02.24)

Donnerstag, 15. Februar 2024 geschrieben von:

15.2. – 21.2.2024

Budyski filmowy ­palast:

Night Swim: wšědnje 20:15 | pj a so 22:30 Peppa´s Kino-Party: štw, nj, wu a srj 12:30 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: štw 10:00 Eine Million Minuten: wšědnje 15:00, 17:20 a 19:30 | pj a so 22:10 Home Sweet Home – Wo das Böse wohnt: pj a so 22:40 Girl You Now It´s True: štw, pj, so a nj 19:45 Madame Web: wšědnje 14:45, 17:10 a 20:30 | pj a so 22:30 Ella und der schwarze Jaguar: wšědnje 14:30 (nimo nj a srj) a 17:00 | štw, wu a srj 10:30 | štw, nj, wu a srj 12:45 | nj 14:00 | srj 15:00 Raus aus dem Teich: wšědnje 15:00 (nimo srj) a 18:15 (nimo srj) | štw, nj, wu a srj 12:30 Argylle: wšědnje 19:45 Bob Marley: One Love: wšědnje 14:45, 17:10 a 20:30 | pj a so 22:50 Wonka: wšědnje 17:40 | štw 9:45 | štw, nj, wu a srj 12:15 Wo die Lüge hinfällt: wšědnje 18:15 | pó 19:45 | pj, so, wu a srj 20:30 Die Chaosschwestern un Pinguin Paul: wšědnje 14:00 (nimo srj) | nj a srj 11:45 Wish: štw, wu a srj 10:30 a 12:45 | nj 12:45 Sneak Preview: pó 20:00 The Beekeeper: pj, so, wu a srj 19:45 | pj a so 22:50 Ein Ganzes Leben: štw a nj 20:00 | srj 14:30 a 14:45 Feuerwehrmann Sam – Tierische Helden: štw, wu a srj 10:30 Spuk unterm Riesenrad: wšědnje 14:00 (nimo nj) a 16:10 (nimo srj) | srj 9:30 a 17:40 | štw, nj, wu a srj 11:45 Thabo – Das Nashorn-Abenteuer: wšědnje 16:10

Wojerowski CineMotion:

Do kina (07.02.24)

Mittwoch, 07. Februar 2024 geschrieben von:

8.2. – 14.2.2024

Budyski filmowy ­palast:

Eine Million Minuten: wšědnje 16:50 | nj 14:30 | pj, so a pó 14:30 | nj, wu a srj 12:50 | nj a wu 14:40 | srj 14:50 | štw, pó a srj 19:30 | pj, so, nj a wu 20:00 | pj a so 22:20 Argylle: wšědnje 19:45 | pj a so 22:10 Mean Girls – Der Girls Club: pj a pó 14:50 Home Sweet Home – Wo das Böse wohnt: wšědnje 20:15 (nimo pó, wu a srj) | pj a so 22:40 Sneak Preview: pó 20:00 Wo die Lüge hinfällt: wšědnje 17:50 a 20:15 (nimo srj) Die Chaosschwestern und Pinguin Paul: wšědnje 15:30 (nimo štw) | nj, wu a srj 12:30 | wu a srj 10:15 The Beekeeper: wšědnje 20:00 (nimo pj, wu a srj) | pj 22:40 | so 22:20 | wu a srj 20:15 Ella und der schwarze Jaguar: wšědnje 14:40 (nimo štw a so) a 17:10 (nimo so a nj) | so 15:20 a 17:40 |nj a wu 13:10 | nj 17:30 | wu 10:45 | srj 10:15 a 12:30 Der Junge und der Reiher: wu a srj 10:15 | pj a so 22:30 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: wu a srj 10:00 Poor Things: wšědnje 17:20 a 19:30 | nj a wu 12:00 Girl You Know It’s True: wšědnje 17:10 (nimo srj) | pj a so 22:00 Dune: Part One: pj a wu 19:30 | nj 16:30 Raus aus dem Teich: wšědnje 15:20 (nimo štw) a 17:30 (nimo nj) | nj, wu a srj 13:00 | wu 10:30 Wonka: wšědnje 15:00 (nimo štw a srj) | wu a srj 10:00 | srj 12:30 Peppa’s Kino-Party: so, nj a wu 15:30 | wu a srj 12:50 Wish: so, pó, wu a srj 14:40 | pj 14:30 | nj, wu a srj 12:30 | wu 10:15 Bob Marley: One Love: srj 19:45 Feuerwehrmann Sam – Tierische Helden: so a nj 14:00 | nj 12:30 Madame Web: srj 14:40, 17:10 a 20:15 Night Swim: wšědnje 17:30 a 19:45 | pj a so 22:50

Wojerowski CineMotion:

Do kina (01.02.24)

Donnerstag, 01. Februar 2024 geschrieben von:

1.2. – 7.2.2024

Budyski filmowy ­palast:

Eine Million Minuten: wšědnje 17:10 a 19:30 | nj 14:30 | pj, so a wu 14:45 | pj a so 22:10 Argylle: wšědnje 17:10 a 19:30 | pj, so, nj a wu 14:30 | pj a so 22:00 Mean Girls – Der Girls Club: wšědnje 19:45 | pj 14:45 Home Sweet Home – Wo das Böse wohnt: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 Sneak Preview: pó 20:00 Wo die Lüge hinfällt: wšědnje 17:40 a 20:00 Die Chaosschwestern und Pinguin Paul: wšědnje 17:30 | nj 12:30 | so, nj a wu 15:30 The Beekeeper: wšědnje 20:00 (nimo pó) | pj a so 22:20 Ella und der schwarze Jaguar: nj 12:30, 15:00 a 17:15 | pj, so a wu 14:30 | pj, so, pó a wu 17:00 Der Junge und der Reiher: pj a so 22:10 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj 12:30 Next Goal Wins: nj 12:15 Girl You Know It’s True: pj, so a nj 19:45 | pj a so 22:20 Aquaman: Lost Kingdom w 3 D: pj a so 22:20 Raus aus dem Teich: wšědnje 17:20 | nj 12:15 | pj, so a wu 15:00 Wonka: nj 13:00 | so 14:45 | pj 15:00 | pj, so a nj 17:20 Peppa’s Kino-Party: nj 14:30 Wish: nj 13:00 | pj, so a nj 15:15 Das Sams: nj 15:00 | štw 16:30 Das Fünfte Eelement: wu 19:45

Wojerowski CineMotion:

Do kina (24.01.24)

Mittwoch, 24. Januar 2024 geschrieben von:

25.1. – 31.1.2024

Budyski filmowy ­palast:

Mean Girls – Der Girls Club: wšědnje 17:20 a 19:45 | pj, so, nj a wu 14:45 The Beekeeper: wšědnje 19:30 (nimo štw a srj) | so, pó a srk 17:30 | pj a so 22:00 Wo die Lüge hinfällt: wšědnje 17:00 a 20:00 (nimo srj) | pj a so 14:30 | srj 19:30 Ella und der schwarze Jaguar: nj 14:30 Die Chaosschwestern und Pinguin Paul: wšědnje 17:10 (nimo wu) | nj 12:45 | wu 14:00 a 16.10 | pj, so a nj 15:00 Sneak Preview: pó 20:00 Der Junge und der Reiher: wšědnje 17:10 | pj a so 22:10 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj 12:30 ­Argylle: srj 20:00 Next Goal Wins: nj 12:30 | pj, so, nj a wu 14:45 Eine Million Minuten: srj 19:45 a 20:00 Girl You Now It’s True: štw, pj, so a nj 19:30 | wu 20:15 | pj a so 22:10 Aquaman: Lost Kingdom w 3 D: pj, so a nj 19:15 | pj a so 22:00 Wish: nj 12:45 | pj, so, nj a wu 15:15 | pj, so a nj 17:00 | wu 18:15 Raus aus dem Teich: wšědnje 17:20 | pj, so, nj a wu 15:00 Raus aus dem Teich w 3 D: nj 12:15 Napoleon: pj a so 21:40 Wonka: wšědnje 19:15 (nimo srj) | pj, so, nj a wu 14:30 | pj, nj a wu 17:30 | pj a so 22:20 Wow! ­Nachricht aus dem All: nj 20:15 Home Sweet Home – Wo das Böse wohnt: wšědnje 20:00 | pj a so 22:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (17.01.24)

Mittwoch, 17. Januar 2024 geschrieben von:

18.1. – 24.1.2024

Budyski filmowy ­palast:

Next Goal Wins: wšědnje 15:00 (nimo štw a pó) Sneak Preview: pó 20:00 Wonka: pj, so, nj, wu a srj 14:45 | wšědnje 17:30 a 19:30 (nimo srj) | pj a so 22:00 | nj 13:00 | srj 20:00 Der Junge und der Reiher: wšědnje 17:20 | pj, so a wu 20:00 | pj a so 22:30 Girl You Know It’s True: wšědnje 19:45 (nimo štw, nj a pó) | štw, nj a pó 20:00 | pj a so 22:20 Wish: pj, so, nj a wu 15:15 | pj, so a nj 17:20 | nj 13:00 Wo die Lüge hinfällt: pj, so, nj a srj 14:45 | wšědnje 17:00 a 19:30 Raus aus dem Teich: wšědnje 17:10 | pj a so 15:00 |nj a srj 15:30 | nj 12:15 | wu 14:00 a 16:00 Raus aus dem Teich w 3 D: wšědnje 17:40 (nimo wu) | wu 18:00 | pj a so 15:30 Napoleon: pj, so a nj 19:15 | pj a so 21:45 The Beekeeper: wšědnje 17:20 a 20:00 (nimo pj) | pj a so 22:20 Aquaman: Lost Kingdom w 3 D: wšědnje 19:45 (nimo wu) | pj a so 22:20 | wu 20:15 Mean Girls – Der Girls Club: srj 19:45 Die Chaosschwestern und Pinguin Paul: nj 14:30 Saw X: pj a so 22:30 Das fliegende Klassenzimmer: nj 12:30 Wochenendrebellen: wu 14:30 Trolls – Gemeinsam stark: nj 12:30 Die unwahrscheinliche Pilgerreise des Harold Fry: štw a nj 20:00 | pj 17:20 | srj 14:30 a 14:45 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj 12:45 Wow! Nachricht aus dem All: pj, so a nj 15:00 | nj 12:45

Wojerowski CineMotion:

Do kina (11.01.24)

Donnerstag, 11. Januar 2024 geschrieben von:

11.1. – 17.1.2024

Budyski filmowy ­palast:

Next Goal Wins: wšědnje 17:40 | pj, so, nj a wu 15:00 Sneak Preview: pó 20:00 Wonka: wšědnje 17:00 a 19:30 (nimo srj) | nj 12:45 | pj, so, nj a wu 14:30 | srj 20:00 | pj a so 22:00 Der Junge und der Reiher: wšědnje 17:20 a 20:00 Girl You Know It’s True: wšědnje 19:45 (nimo pó) | pj a so 22:20 Wish: nj 13:00 | pj, so, nj a wu 15:15 | pj, so a nj 17:00 Wo die Lüge hinfällt: srj 19:45 Raus aus dem Teich: wšědnje 17:10 a 20:00 (nimo srj) | nj 12:30 | pj, so a wu 15:00 Raus aus dem Teich w 3 D: nj 15:10 | pj, so a wu 15:30 | pj, so, pó a wu 17:40 Napoleon: pj, so a nj 19:45 The Beekeeper: wšědnje 17:20 a 19:30 | pj a so 22:00 Aquaman: Lost Kingdom: štw, nj a srj 17:10 Aquaman: Lost Kingdom w 3 D: wšědnje 19:45 | pj a so 22:20 Die Tribute von Panem – The Ballad of Songbirds & Snakes: pj, so, nj a wu 14:30 Wow! Nachricht aus dem All: nj 12:45 | pj, so a nj 14:45 One of the Road: pj a so 22:30 Das fliegende Klassenzimmer: nj 12:30 Saw X: pj a so 22:20 Trolls – Gemeinsam stark: nj 12:30 Thanksgiving: pj a so 22:10 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj 12:45

Wojerowski CineMotion:

Do kina (04.01.24)

Donnerstag, 04. Januar 2024 geschrieben von:

4.1. – 10.1.2024

Budyski filmowy ­palast:

The Beekeeper: srj 20:00 Girl You Now It´s True: wu a srj 19:30 | štw, pj, so a nj 20:00 | pj a so 22:30 Lauras Stern: nj 15:00 | štw 16:30 Sneak Preview: pó 20:00 Wonka: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 | nj 13:00 | pj a so 22:15 Die Tribute von Panem – The Ballad of Songbirds & Snakes: wšědnje 14:40 (nimo pó a srj) Raus aus dem Teich: wšědnje 17:10 (nimo štw) | nj 12:30 | štw 14:15 | pj, so a wu 15:00 Raus aus dem Teich w 3 D: wšědnje 15:30 (nimo pó a srj) a 17:40 | štw, pj, so a nj 19:30 | wu 20:00 | pj a so 22:15 Wish: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) | nj 12:45 | štw, pj, so a nj 17:20 Wow! Nachrich aus dem All: nj 12:30 Aquaman: Lost Kingdom: wšědnje 17:20 | štw, pj, so a nj 14:45 Aquaman: Lost Kingdom w 3 D: wšědnje 19:30 | pj a so 21:45 Napoleon: štw, pj, so a nj 19:20 Saw X: pj a so 22:30 Thanksgiving: pj a so 22:30 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: nj 12:30 Next Goal Wins: wšědnje 17:40 a 19:45 | štw, pj, so a nj 14:45 One of the Road: pj a so 22:00 Das fliegende Klassenzimmer: nj 12:30 Trolls – Gemeinsam stark: nj 12:45 Der Junge und der Reiher: wšědnje 17:10 a 20:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (20.12.23)

Mittwoch, 20. Dezember 2023 geschrieben von:

21.12. – 27.12.2023

Budyski filmowy ­palast:

Wow! Nachricht aus dem All: wšědnje 114:40 (nimo štw a pó) a 17:10 | nj 12:10 Wonka: wšědnje 14:20 (nimo štw a pó), 16:50 a 20:00 | pj a so 22:30 Wish w 3 D: wšědnje 17:30 (nimo nj) Wish: wšědnje 17:00 (nimo wu) a 19:30 (nimo štw) | nj 12:50 | štw 19:50 | wu 14:40 | pj a so 22:40 Raus aus dem Teich: nj 14:00 Raus aus dem Teich w 3 D: nj 12:00, 14:30 a 17:00 Aquaman: Lost Kingdom w 3 D: srj 20:00 Casablanca: srj 14:30 Sneak Preview: pó 20:00 Saw X: wšědnje 20:00 | pj a so 22:40 Napoleon: wšědnje 14:10 (nimo štw a pó), 16:50 a 19:20 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:40 | pj a so 21:40 Die Tribute von Panem – The Ballad of Songbirds & Snakes: wšědnje 16:40 a 19:30 Thanksgiving: wšědnje 19:50 (nimo štw) | pj a so 22:10 The Marvels: pj a so 22:30 Trolls – Gemeinsam stark: nj 12:00 | pj, wu a srj 15:00 One for the Road: pj a nj 19:40 | pj a so 22.10 Wochenendrebellen: štw, so a wu 19:40 Das fliegende Klassenzimmer: wšědnje 17:20 (nimo štw) | nj 12:00 | pj, so a srj 14:50 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: wšědnje 14:40 (nimo štw a pó) Elemental: nj 12:20 Paw Patrol: nj 12:10

Wojerowski CineMotion:

Do kina (13.12.23)

Mittwoch, 13. Dezember 2023 geschrieben von:

14.12. – 20.12.2023

Budyski filmowy ­palast:

Wow! Nachricht aus dem All: wšědnje 114:40 (nimo štw a pó) a 17:10 | nj 12:10 Wonka: wšědnje 14:20 (nimo štw a pó), 16:50 a 20:00 | pj a so 22:30 Wish w 3 D: wšědnje 17:30 (nimo nj) Wish: wšědnje 17:00 (nimo wu) a 19:30 (nimo štw) | nj 12:50 | štw 19:50 | wu 14:40 | pj a so 22:40 Raus aus dem Teich: nj 14:00 Raus aus dem Teich w 3 D: nj 12:00, 14:30 a 17:00 Aquaman: Lost Kingdom w 3 D: srj 20:00 Casablanca: srj 14:30 Sneak Preview: pó 20:00 Saw X: wšědnje 20:00 | pj a so 22:40 Napoleon: wšědnje 14:10 (nimo štw a pó), 16:50 a 19:20 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:40 | pj a so 21:40 Die Tribute von Panem – The Ballad of Songbirds & Snakes: wšědnje 16:40 a 19:30 Thanksgiving: wšědnje 19:50 (nimo štw) | pj a so 22:10 The Marvels: pj a so 22:30 Trolls – Gemeinsam stark: nj 12:00 | pj, wu a srj 15:00 One for the Road: pj a nj 19:40 | pj a so 22.10 Wochenendrebellen: štw, so a wu 19:40 Das fliegende Klassenzimmer: wšědnje 17:20 (nimo štw) | nj 12:00 | pj, so a srj 14:50 Checker Tobi und die Reise zu den fliegenden Flüssen: wšědnje 14:40 (nimo štw a pó) Elemental: nj 12:20 Paw Patrol: nj 12:10

Wojerowski CineMotion:

Serbska debata

Neuheiten LND