njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:15 Basnica a korona – Na wopyće pola Róže Domašcyneje
11:40 Adwentne woknješko:
Dźěsći kapitana Antifera
12:00 Nabožne wusyłanje
(Gabriš Nawka)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo křesćanskim žiwjenju w doby korony
13:00 Kniha na česć Mata Kosyka
13:40 Nabožne wusyłanje
(Till Wojtow)
po tym zbožopřeća
njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Za kulisami lajskeho dźiwadła – suflezy
11:45 Digitalna schadźowanka
12:00 Nabožne wusyłanje
(dr. Jens Buliš)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo nowych serbskich digitalnych wučbnych srědkach
13:00 Tematiske wusyłanje: Pohrjebne tradicije na kěrchowach
13:40 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pittkunings)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Portret Trudle Malinkoweje
11:45 Z appami cuzu rěč nawuknyć
12:00 Nabožne wusyłanje
(Wito Sćapan)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo Olegu Derepaskim a delnjoserbskej rěči kaž tež wo temowym tydźenju ARD nastupajo škit klimy
13:00 Na slědach delnjoserbskeje basnjerki Miny Witkojc
13:40 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Zjeće temoweho tydźenja „Naše wsy w běhu 30 lět“ z wurězkami Jana Pawoła Nagelowych „Serbskich rejow“
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jadwiga Malinkowa)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo digitalizaciji zawostajenstwa Bogumiła Šwjele
13:00 Erwin Hanuš – wučer, přełožowar, žurnalist a basnik
13:40 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Serbski chemikar Reinhard Kušk z Hórkow
11:45 Zapokazanje noweho serbskeho superintendenta
12:00 Nabožne wusyłanje
(Wito Sćapan)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo ponowjenym Choćebuskim Serbskim muzeju
13:00 Hudźbne pućowanje po Ruskej
13:40 Nabožne wusyłanje
(Christiana Piniekowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja a zabawnej hudźbu
11:20 Nowa swoboda – kniha LND po 30 lětach zjednoćenja
12:00 Nabožne wusyłanje
(kapłan Pětr Mróz)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z postrowom za dźěći a kolumnu „tak ja to widźu“
13:00 Tematiske wusyłanje: Dyrdomdejstwa małeho błudnika
13:40 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
po tym zbožopřeća a hudźba tydźenja
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11:20 Před 175 lětami prěni serbski spěwny swjedźeń
12:00 Nabožne wusyłanje
(Tomaš Haenchen)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo nowym serbskim hudźbnym projekće w studiju
13:00 Štó bě magister Fritze zu Wintdorf?
13:40 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo serbskich pjenjezach w dwurěčnych gmejnach
11:20 Łužisko-serbska suita čěskeho komponista
11:45 Myto Domowiny
12:00 Nabožne wusyłanje
(Clemens Hrjehor)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mj. dr. wo serbskich studentach w Praze
13:00 Štó bě magister Fritze zu Wintdorf?
13:40 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń z powěsćemi tydźenja, aktualnymi informacijemi a hudźbu
11:20 Tři widy na 30 lět němskeje jednoty
12:00 Nabožne wusyłanje
(Krystof Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin z postrowom za dźěći, z powěsćemi a wo premjerje Pratyje 2021
13:00 Tematiske wusyłanje: 30 lět zjednoćena Němska
13:40 Nabožne wusyłanje
(Till Wojtow)
po tym zbožopřeća a hudźba tydźenja
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo hłownej a wólbnej zhromadźiznje Maćicy Serbskeje sobotu w Budyšinje
11:20 Swědkojo časa – přesydlency
11:45 Premjera „Horce plincy“
12:00 Nabožne wusyłanje
(farar Gabriš Nawka)
po tym zbožopřeća
delnjoserbscy
12:30 Aktualny magacin z powěsćemi, dźěćacym postrowom a kolumnu „tak ja to widźu“
13:00 Moderna technika na polach
13:40 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
po tym zbožopřeća a hudźba tydźenja