Wuslědki (07.06.16)

Dienstag, 07. Juni 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Njebjelčicy – Großröhrsdorf II 4:0 (2:0)

Ottendorf/Liegau – Wóslink/Ska. 3:0 (1:0)

Großharthau – Frankenthal 1:2 (1:1)

Haselbachtal – Marijina hwězda 0:3 (0:1)

Němske Pazlicy – Hlinowc 5:0 (2:0)

1. Ottendorf/Liegau 24 63  : 22 59

2. Frankenthal 24 70  : 33 58

3. Großnaundorf 24 67  : 32 49

4. Großröhrsdorf II 25 44  : 33 43

5. Arnsdorf 24 58  : 27 42

6. Njebjelčicy 25 50  : 36 41

7. Marijina hwězda 24 70  : 46 39

8. Haselbachtal 25 53  : 57 38

9. Sepicy 24 65  : 59 35

10. Němske Pazlicy 24 41  : 49 30

11. Hlinowc 24 34  : 63 18

12. Wóslink/Skaskow 24 27  : 64 12

13. Großharthau 24 24  : 75 12

14. Großdrebnitz 25 28  : 98 11

Wuslědki (06.06.16)

Montag, 06. Juni 2016 geschrieben von:

Kopańca, krajna klasa

Nowe Město – Biskopicy II 3:1 (2:0)

Budissa Budyšin II – Zschachwitz 1:2 (1:0)

Laubegast – Niska2:3 (2:2)

Mužakow – Budestecy 4:2 (2:1)

P. Drježdźany – Drježdźanski SC 3:2 (1:1)

Trjebin – Drježdźany-Strěžin 3:1 (0:1)

Nowosólc-Hródk – Radebeul 4:1 (2:0)

1. Niska 24 54 : 18 58

2. Mužakow 24 73 : 43 47

3. Laubegast 24 53 : 36 44

4. Radebeul 24 37 : 29 39

5. Zschachwitz 24 53 : 50 35

6. LSV Neustadt/Spree 24 42 : 41 35

7. Budestecy 24 45 : 51 34

8. Trjebin 24 51 : 56 33

9. Budissa Budyšin II 24 35 : 37 29

10. Biskopicy II 24 45 : 54 29

11. Nowosólc-Hródk 24 40 : 47 27

12. Drježdźanski SC 24 41 : 44 24

13. Drježdźany-Strěžin 24 25 : 50 17

14. Póst Drježdźany 24 30 : 68 15

Wokrjesna wyša liga

Bukecy – Großröhrsdorf 5:7 (1:4)

Kumwałd – Kinspork 5:4 (3:0)

Hnašecy – Rakecy3:1 (3:1)

Połčnica – Ramnow 4:2 (1:1)

Kulow – Wachau4:1 (0:0)

Hory – Wjelećin7:0 (4:0)

Łuty – Póst Budyšin1:3 (0:2)

Ralbicy/Hórki – Ćisk 3:1 (2:0)

1. Chrósćicy 31 78 : 30 72

2. Hory 31 83 : 36 62

3. Ralbicy/Hórki 31 73 : 34 58

4. Großröhrsdorf 31 85 : 60 58

5. Rakecy 31 67 : 49 54

6. Hnašecy 31 71 : 42 52

7. Póst Budyšin 32 77 : 67 49

8. Kumwałd 31 83 : 71 46

9. Ćisk 31 67 : 59 44

10. Połčnica 31 59 : 58 43

11. Ramnow  31 60 : 78 40

12. Bukecy 31 64 : 84 38

13. Kulow 31 57 : 58 35

14. Kinspork 31 65 : 69 32

15. Wjelećin 31 50 : 92 26

16. Wachau 31 42 : 99 19

17. Łuty 31 23 : 118 10

Wokrjesna liga, stafla I

Hnašecy II – ST Budyšin 0:10 (0:4)

HZ Budestecy – Malešecy 3:0 (0:0)

Mały Wjelkow – Hodźij 1:5 (0:0)

Kubšicy – Póst Budyšin II  1:1 (1:1)

W. Dubrawa/Minakał – Załom1:2 (0:0)

Wjazońca – Porchow2:5 (0:2)

Radwor – Wóspork9:1 (5:1)

čoło tabulki

1. ST Budyšin 26 91 : 30 65

2. Malešecy 26 71 : 32 54

3. Załom 26 76 : 30 50

Wuslědki (02.06.16)

Donnerstag, 02. Juni 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

FC Łužica – Ralbicy/Hórki II 2:3 (1:2)

Wětnica/Hola – Hórnikecy 1:0 (0:0)

Lubuš – Njeswačidło3:2 (2:2)

Bluń – Šćeńca3:2 (0:1)

Ćisk II – Nowe Město II 1:1 (0:0)

N. Hrabowka – HZ Łaz 3:0 (1:0)

Wojerecy 1919 – Hory II 4:0 (1:0)

1. Wojerecy 1919 25 78  : 19 58

2. Rakecy II 25 59  : 23 50

3. N. Hrabowka 25 59  : 40 43

4. HZ Łaz 25 42  : 24 43

5. FC Łužica 26 52  : 39 43

6. Hórnikecy 25 49  : 42 41

7. Lubuš 25 56  : 59 39

8. Nowe Město II 25 83  : 45 37

9. Bluń 25 50  : 53 37

10. Njeswačidło 25 54  : 51 35

11. Ćisk II 26 51  : 73 32

12. Hory II 25 46  : 45 29

13. Ralbicy/Hórki II 25 49  : 56 28

14. Wětnica/Hola 26 35  : 95 17

15. Šćeńca 25 31  : 130 7

Wuslědki (01.06.16)

Mittwoch, 01. Juni 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Póst Budyšin II – Mały Wjelkow 8:2 (6:1)

Wjernarjecy – Radwor 3:3 (2:3)

1. ST Budyšin 25 81  : 30 62

2. Malešecy 25 71  : 29 54

3. Załom 25 74  : 29 47

4. HZ Budestecy 25 72  : 41 47

5. Kubšicy 25 51  : 29 45

6. Radwor 25 60  : 33 40

Wuslědki (31.05.16)

Dienstag, 31. Mai 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Frankenthal – Němske Pazlicy 2:1 (2:1)

Marijina hwězda – Njebjelčicy 0:2 (0:0)

1. Ottendorf/Liegau 23 60  : 22 56

2. Frankenthal 23 68  : 32 55

3. Großnaundorf 23 66  : 31 48

4. Arnsdorf 24 58  : 27 42

5. Großröhrsdorf II 23 43  : 28 42

6. Njebjelčicy 24 46  : 36 38

7. Haselbachtal 24 53  : 54 38

8. Marijina hwězda 23 67  : 46 36

9. Sepicy 23 58  : 57 32

10. Němske Pazlicy 23 36  : 49 27

Wuslědki (30.05.16)

Montag, 30. Mai 2016 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Wachau – Ralbicy/Hórki 1:3 (1:0)

Chrósćicy – Łuty9:0 (4:0)

1. Chrósćicy 31 78  : 30 72

2. Hory 30 76  : 36 59

3. Ralbicy/Hórki 30 70  : 33 55

4. Großröhrsdorf 30 78  : 55 55

5. Rakecy 30 66  : 46 54

6. Hnašecy 30 68  : 41 49

7. Póst Budyšin 31 74  : 66 46

8. Ćisk 30 66  : 56 44

9. Kumwałd 30 78  : 67 43

10. Połčnica 30 55  : 56 40

11. Ramnow  30 58  : 74 40

12. Bukecy 30 59  : 77 38

13. Kinspork 30 61  : 64 32

Wuslědki (24.05.16)

Dienstag, 24. Mai 2016 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Budissa Budyšin – Berlinski AK 1:3 (0:1)

1. Zwickau 34 77  : 30 77

2. Berlinski AK 34 68  : 22 77

3. Nordhausen 34 59  : 39 61

4. BFC Dynamo 34 66  : 48 56

5. Neugersdorf 34 52  : 48 54

6. Babelsberg 03 34 49  : 29 53

7. Jena 34 43  : 33 53

8. Neustrelitz 34 53  : 42 51

9. Auerbach 34 52  : 44 50

10. Hertha BSC II 34 52  : 59 48

11. RB Lipsk II 34 49  : 48 44

12. FC Viktoria 34 46  : 62 38

13. Budissa Budyšin 34 46  : 47 37

Wuslědki (23.05.16)

Montag, 23. Mai 2016 geschrieben von:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Arnsdorf – Marijina hwězda 1:2 (0:1)

Němske Pazlicy – Ottendorf/L. 2:4 (1:2)

Njebjelčicy – Sepicy3:2 (1:1)

Haselbachtal – Hlinowc 4:2 (3:1)

1. Ottendorf/Liegau 22 54  : 22 53

2. Frankenthal 22 66  : 31 52

3. Großnaundorf 23 66  : 31 48

4. Arnsdorf 24 58  : 27 42

5. Großröhrsdorf II 22 42  : 28 39

6. Marijina hwězda 22 67  : 44 36

7. Njebjelčicy 23 44  : 36 35

8. Haselbachtal 23 51  : 54 35

9. Sepicy 22 58  : 55 32

10. Němske Pazlicy 22 35  : 47 27

11. Hlinowc 22 32  : 56 17

12. Wóslink/Skaskow 22 27  : 60 12

13. Großharthau 22 23  : 67 12

14. Großdrebnitz 23 24  : 89 10

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – Wjelećin3:2 (1:2)

Bukecy – Chrósćicy4:1 (0:0)

Hnašecy – Ćisk1:0 (0:0)

Ralbicy/Hórki – Hory1:2 (0:1)

1. Chrósćicy 30 69  : 30 69

2. Hory 29 72  : 35 56

3. Ralbicy/Hórki 29 67  : 32 52

4. Großröhrsdorf 29 73  : 52 52

5. Rakecy 29 62  : 45 51

6. Hnašecy 29 68  : 40 49

Wuslědki (18.05.16)

Mittwoch, 18. Mai 2016 geschrieben von:

Regionalna koparska liga

Halberstadt – Auerbach 2:3 (0:2)

Nordhausen – Luckenwalde 1:3 (1:2)

Neustrelitz – Rathenow 3:1 (2:1)

Hertha BSC II – Budissa Budyšin 1:2 (1:0)

Berlinski AK – Meuselwitz 3:1 (1:1)

RB Lipsk II – FC Viktoria 1:0 (1:0)

Neugersdorf v BFC Dynamo 2:4 (1:2)

Babelsberg 03 – Schönberg 3:0 (3:0)

Zwickau – Jena2:0 (1:0)

1.Zwickau 33 75  : 30 74

2.Berlinski AK 33 65  : 21 74

3.Nordhausen 33 57  : 39 58

4.BFC Dynamo 33 64  : 48 55

5.Neugersdorf 33 52  : 43 54

6.Babelsberg 03 33 49  : 29 52

7.Auerbach 33 52  : 42 50

8.Jena 33 38  : 31 50

9.Neustrelitz 33 49  : 42 48

10.Hertha BSC II 33 50  : 54 48

11.RB Lipsk II 33 48  : 46 44

12.Budissa Budyšin 33 45  : 44 37

13.Schönberg 33 37  : 50 36

14.FC Viktoria 33 43  : 62 35

15.Meuselwitz 33 32  : 58 34

16.Luckenwalde 33 33  : 76 29

17.Halberstadt 33 37  : 75 23

18.Rathenow 33 28  : 64 19

Wuslědki (17.05.16)

Dienstag, 17. Mai 2016 geschrieben von:

Wokrjesna wyša koparska liga

Połčnica – Hnašecy1:4 (0:3)

1. Chrósćicy 29 68  : 26 69

2. Hory 28 70  : 34 53

3. Ralbicy/Hórki 28 66  : 30 52

4. Rakecy 29 62  : 45 51

5. Großröhrsdorf 28 71  : 51 49

6. Hnašecy 28 67  : 40 46

7. Póst Budyšin 29 70  : 59 46

8. Ćisk 28 64  : 55 41

9. Kumwałd 28 71  : 63 40

10. Połčnica 28 49  : 53 37

11. Ramnow  28 57  : 68 37

12. Bukecy 28 50  : 73 32

13. Kulow 28 49  : 51 29

14. Kinspork 29 57  : 63 29

15. Wjelećin 28 45  : 77 26

Anzeige