njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Reportaža: „Wulět k Baltiskemu morju w Pólskej“
12:00 nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškom „Serbski wušiwanski kurs w Žylowje“ a kolumnu „Kukowskeju kokulow“
13:00 Tematiske wusyłanje: Serbska hudźba na Łužiskim festiwalu: Simply Quartet (2.)
13:40 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow a pokiwami
11:20 Winowc – měsac wina
12:00 nabožne wusyłanje
(Měrćin Deleńk)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškami wo Schadowance, rěčnym projekće Zorja a „nocy kreatiwnych hłowow“
13:00 Tematiske wusyłanje: Rostliny w Slepjanskich spěwach
13:40 Nabožne wusyłanje
(Katharina Köhlerowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Jubilar Hanzo Mrózk – portret k 90. narodninam
12:00 nabožne wusyłanje
(Krystof Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z rozprawu wo „Superkokoće“ w Dešnje a přinoškom „Serbska wučba w Delnjej Łužicy“
13:00 Tematiske wusyłanje: Jězba po swěće (2.)
13:40 Nabožne wusyłanje
(Tobias Pawoł Jachmann)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Reportaža z Moldawskeje a Transnistriskeje
12:00 nabožne wusyłanje
(Florian Mróz)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškom „Certifikacija delnjoserbskeje rěče“ a z kolumnu „Tak ja to widźu“ wo „dominancy zapada“
13:00 Tematiske wusyłanje: Pućowanske impresije
13:40 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Oratorij „Wójna a ...“
11:45 Němcy – Dohlad do stawiznow wsy
12:00 nabožne wusyłanje
(Jadwiga Malinkowa)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškom „Kito je nětko serbski gymnaziast“
13:00 Tematiske wusyłanje: Oratorij „Žně“ Korle Awgusta Kocora a Handrija Zejlerja
13:40 Nabožne wusyłanje
(Katharina Köhlerowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 50 lět Serbski folklorny ansambl Slepo
12:00 nabožne wusyłanje
(Gabriš Nawka)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z přinoškom „Kak wunošne běchu lětuše žně mjedu?“ a z nowej kolumnu „Kukowskeju kokulow“
13:00 Tematiske wusyłanje: Žiwjenske stacije (2.)
13:40 Nabožne wusyłanje
(Manfred Hermaš)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Rozhłós po puću w zawodach
11:45 Zwotkel dóstawa Serbski sejm pjenjezy?
12:00 nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z portretom „Ursula Starikowa z Janšojc, zasłužbna serbska wučerka a kulturnica“
13:00 Tematiske wusyłanje: Słowjanska rěč a kultura we Wendlanźe
13:40 Nabožne wusyłanje
(Christiana Piniekowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Tematiske wusyłanje:
Móže serbska drasta być moda
12:00 nabožne wusyłanje
(Beno Jakubaš)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mj. dr. z přinoškomaj „wujednanja k sydlenskemu rumej serbow“ a „wužohnowanska Boža słužba“ za dušepastyrja Ingolfa Kšenka
13:00 Tematiske wusyłanje: pučowanske impresije
13:40 Nabožne wusyłanje (farar n. w. Cyrill Pech)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Serbski ewangelski farar w Berlinje: Cyril Pjech
11:45 Předstajeni oratorija „Žně“
12:00 Nabožne wusyłanje
(Krystof Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z gratulaciju Helmutej Rotkählej k 102. narodinam a přinoškom wo Smogorjowskim „kokoće“
13:00 Tematiske wusyłanje: Pjeć zmysłow IV: słodźeć
13:40 Nabožne wusyłanje
(Till Wojtow)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi a pokiwami
11:20 Křesćanej Krawcej k 85. narodninam
12:00 Nabožne wusyłanje
(Wito Sćapan)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z rozprawu wo změnje na čole Žylowskeje Witaj-skupiny a dalšej rozprawu „Kukowskeju kokulow“ z Hornjeje Łužicy
13:00 Tematiske wusyłanje: Serbski fyzikar wo strukturnej změnje
13:40 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym zbožopřeća