Do kina (23.01.20)

Donnerstag, 23. Januar 2020 geschrieben von:

13.–29.1.2020 Budyski filmowy palast: Die Hochzeit: wšědnje 17:00 a 20:00 | štw, so, nj a wu 14:30 | pj a so 22:45 Die Wolf-Gäng: wšědnje 17:15 (nimo pó) | nj 12:00 | štw, so, nj a wu 14:30 | pó 17:00 Das geheime Leben der Bäume: wšědnje 17:15 (nimo štw) | štw 16:45 Weathering with you: štw 22:00 Lindenberg! Mach dein Ding: wšědnje 16:40 (nimo štw) a 20:00 Bad Boys for Life: wšědnje 17:00 a 19:30 | pj a so 22:15 1917: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:45 | pj a so 22:30 Vier zauberhafte Schwestern: nj 12:00 | štw, so, nj a wu14:45 Die Eiskönigin 2: nj 12:00 | štw, so, nj a wu 14:30 Spione Undercover: štw, so, nj a wu 14:45 Knives Out – Mord ist Familiensache: wšědnje 19:30 Das Perfekte Geheimnis: wšědnje 20:00 (nimo štw a pó) Jumanij: The Next Level: štw, so, nj a wu 14:15 Jumanij: The Next Level w 3 D: pj a so 22:45 Der kleine Rabe Socke 3 – Suche nach dem verlorenen Schatz: nj 12.15 Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers: pj a so 22:15 Als Hitler das rosa Kaninchen stahl: nj 12:00 Joker: pj a so 22:45 Systemsprenger: nj 12:00

Kino ekstra: Lara: pó 17:15 a 20:15

Do kina (16.01.20)

Donnerstag, 16. Januar 2020 geschrieben von:

16.–22.1.2020 Budyski filmowy palast: Knives Out – Mord ist Familiensache: pj, so, wu a srj 20:00 | so tež 22:45 Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers wšědnje 19:30 (nimo štw a srj) | pj a so tež 22:30 Als Hitler das rosa Kaninchen stahl: so, nj, wu a srj 17:15 | nj tež 12:00 Die Eiskönigin 2: wšědnje 17:00 (nimo srj) | so a wu tež 14:00 Spione Undercover: so, nj a pó 14:15 | nj tež 12:00 Der kleine Rabe Socke 3: nj 12:15 Das perfekte Geheimnis: wšědnje 19:30 (nimo srj) Jumanji: The Next Level w 3D: pja a so 22:30 Jumanji: The Next Level wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) Systemsprenger: nj 12:00 Cats: nj 12:30 Joker: pj 22:45 Vier verzauberte Schwestern: so, nj a wu 14:45 | pj a pó 17:15 |srj 17:00 1917: wšě­dnje 16:45 a 20:00 (nimo srj) | pj a so tež 22:45 | so a nj tež 14:30 | srj tež 19:30 Bad Boys for Life: wšědnje 17:00 a 19:45 (nimo srj) | pj a so tež 22:30 | so, nj a wu tež 14:15 | srj tež 19:30 Petterson und Findus – Findus zieht um: nj 15:00 Lindenberg! Mach dein Ding: wšědnje 16:45 (nimo štw, nj a srj) a 20:00 (nimo štw a srj) | štw 17:00 a 20:00 | pj a so tež 22:45 | so, nj a wu tež 14:00 | srj 16:30 a 20:00 Kino ekstra: Le Mans 66 – Gegen jede Chance: pó 0:30, 17:15 a 20:15

Do kina (09.01.20)

Donnerstag, 09. Januar 2020 geschrieben von:

9.–15.1.2020 Budyski filmowy palast: Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers w 3D: wšědnje 16:15 a 19:30 (nimo srje) | pj a so tež 22:45 Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers wšědnje 14:15 (nimo srj) a 20:00 | so tež 23:00 Knives Out – Mord ist Familiensache: wšědnje 16:45 a 19:45 | pj a so tež 22:45 Der kleine Rabe Socke 3 – Suche nach dem verlorenen Schatz: so 15:00 Die Eiskönigin 2: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) a 17:30 Jumanji: The Next Level w 3D: pja a so 22:30 Jumanji: The Next Level wšědnje 14:15 (nimo so a srj), 17:15 a 19:30 Das perfekte Geheimnis: wšědnje 20:00 (nimo pó) | pj a so tež 22:15 | pó 19:30 Cats: štw, nj a srj 17:00 Joker: so 22:15 Als Hitler das rosa Kaninchen stahl: wšědnje 19:30 (nimo pó) Spione Undercover w 3D: nj 14:00 Spione Undercover: štw a pó 14:00 | pj, so a wu 17:00 Systemsprenger: pj 22:15 Vier verzauberte Schwestern: wšědnje 14:45 (nimo srj) a 17:15 Shadow: pj 22:45 Bad Boys for Life: srj 20:00

Do kina (02.01.20)

Donnerstag, 02. Januar 2020 geschrieben von:

2.–8.1.2020 Budyski filmowy palast: Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers w 3D: wšědnje 16:15 a 19:30 | pj a so tež 22:45 Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 17:00 a 20:00 | pj a so tež 23:00 Der kleine Rabe Socke 3 – Suche nach dem verlorenen Schatz: nj 12:00 Die Eiskönigin 2: wšědnje 15:00 (nimo nj, pó a srj), 17:30 (nimo nj) a 20:00 (nimo pó) | nj tež 14:15 a 17:15u 18:30 Die Eiskönigin 2 w 3D: nj 12:00 Jumanji: The Next Level w 3D: pja a so 22:30 Jumanji: The Next Level wšědnje 17:15 a 19:45 | štw, pj, so a wu tež 14:30 Das perfekte Geheimnis: wšědnje 20:00 | pj a so tež 22:15 Der König der Löwen: nj 12:00 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: nj 12:15 Cats: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) a 17:15 (nimo nj) | 22:15 (nimo wu a srj) Als Hitler das rosa Kaninchen stahl: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:45 (nimo pó) | pó 20:00 Spione Undercover – Eine wilde Verwandlung w 3D: nj 12:00 Spione Undercover – Eine­ wilde Verwandlung: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Systemsprenger: pj a so 22:15 Kino ekstra – Parasite: pó 17:15 a 20:15

Do kina (27.12.19)

Freitag, 27. Dezember 2019 geschrieben von:

26.12.2019–1.1.2020

Budyski filmowy palast: Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers w 3D: wu 13:30, wšědnje 16:15 a 19:30 (nimo wu) a 22:45 (nimo wu a srj) Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers wšědnje 14:15, 17:00 (nimo wu), 20:00 (nimo wu) a 23:00 (nimo wu a srj) | wu 18:30 Der kleine Rabe Socke 3 – Suche nach dem verlorenen Schatz: pj, nj a pó 12:45 | wu 12:00 Die Eiskönigin 2: wšědnje 15:00 (nimo srj) a 17:30 (nimo wu) | wu 18:30 Die Eiskönigin 2 w 3D: wšě­dnje 12:30 (nimo štw a srj) Jumanji: The Next Level w 3D: wšědnje 22:30 (nimo wu a srj) Jumanji: The Next Level wšědnje 12:15 (nimo štw a srj), 13:30, 17:15 a 20:00 (nimo wu) | wu 18:45 Das perfekte Geheimnis: wšědnje 19:45 (nimo wu) | wu 12:15 a 18:45 Last Christmas: pj, nj a pó 12:00 Maleficent – Mächte der Finsternis: so 12:15 Der König der Löwen: so 11:45 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: so a wu 12:15 Systemsprenger: štw, so a pó 22:45 Joker: pj a so 22:45 Cats: wšědnje 14:45, 17:15 (nimo wu), 20:00 (nimo so a nj) | 22:15 (nimo wu a srj) Als Hitler das rosa Kaninchen stahl: wšědnje 14:30, 17:30 a 20:15 (nimo wu) a 22:45 (nimo wu a srj) | wu 18:45 Cats (0mU): so a nj 20:00 Thomas & seine Freunde – Große Welt! Große Abenteuer!: srj 14:30 Spione Undercover – Eine wilde Verwandlung: wšědnje 15:00 Spione Undercover – Eine wilde Verwandlung w 3D: pj, nj, pó a wu 11:45

Do kina (19.12.19)

Donnerstag, 19. Dezember 2019 geschrieben von:

19.–25.12.2019 Budyski filmowy palast:

Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers w 3D: wšědnje 13:00 (nimo wu), 16:15 (nimo wu) a 19:30 (nimo wu) | pj, so, nj a pó tež 22:45 | nj tež 9:45 a wu 10:45 a 13:45 Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers wšědnje 14:00 (nimo štw), 17:00 (nimo wu), 20:00 (nimo wu) a 23:00 (nimo štw, wu a srj) | nj tež 11:30 | pó tež 11:30 a 11:45 | wu 11:30 a 14:00 Der kleine Rabe Socke 3 – Suche nach dem verlorenen Schatz: wšědnje 15:00 (nimo štw) | nj tež 10:45, a 12:45 | pó tež 12:45 | wu tež 10:45 a 12:45 Die Eiskönigin 2: wšědnje 15:00 a 17:30 (nimo wu) | štw tež 10:30 | nj tež 9:30 a 11:45 | wu tež 11:45 Die Eiskönigin 2 w 3D: wšě­dnje 20:00 (nimo wu) | nj tež 10:00 a 12:30 | pó tež 12:30 | wu 12:30 Jumanji: The Next Level w 3D: pj, so, nj a pó 22:30 Jumanji: The Next Level wšědnje 14:45, 17:30 (nimo wu) a 20:15 (nimo wu) Das perfekte Geheimnis: wšědnje 17:45 (nimo wu, a srj) a 19:45 (nimo wu a srj) a 22:15 (nimo štw, wu a srj) Last Christmas: wšědnje 17:15 a 20:00 (nimo wu a srj) Maleficent – Mächte der Finsternis: wšědnje 14:45 (nimo srj) | nj tež 9:45 Der König der Löwen: nj, pó a wu 12:15 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: nj 9:30 Systemsprenger: pj, so, nj a pó 22:45 Joker: pj, so, nj a pó 22:45 Cats: srj 17:15 a 20:00 Als Hitler das rosa Kaninchen stahl: srj 14:30, 17:15 a 20:00

Do kina (12.12.19)

Donnerstag, 12. Dezember 2019 geschrieben von:

12.–18.12.2019 Budyski filmowy palast:

Die Eiskönigin 2 w 3D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) 17:00 a (nimo srj) a 20:00 (nimo srj) | nj tež 9:45 a 12:00 Die Eiskönigin 2: wšědnje 15:00 (nimo srj) a 17:30 | nj tež 10:00 a 12:30 | srj tež 17:00 Last Christmas: wšědnje 20:00 | pj tež 17:00 Das perfekte Geheimnis: wšědnje 17:00 (nimo pj, pó a srj) a 19:30 (nimo pó) | pj a so tež 22:30 Der König der Löwen: nj 12:00 Joker: pj a so 22:45 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: nj 9:45 Maleficent – Mächte der Finsternis: nj 11:45 Systemsprenger: pj a so­ 22:00 Jumanji: The Next Level w 3D: wšědnje 19:45 (nimo srj) | pj a so tež 22:45 | srj 20:00 Jumanji: The Next Level wšědnje 14:30 a 17:15 Star Wars: Der Aufstieg Skywalkers w 3D: srj 14:15, 16:15 a 19:30 Der kleine Rabe Socke: wšědnje 14:45 | nj tež 10:00

Seniorske kino: Über Grenzen – Der Film einer langen Reise: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (05.12.19)

Donnerstag, 05. Dezember 2019 geschrieben von:

5.–11.12.2019 Budyski filmowy palast:

Die Eiskönigin 2 w 3D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:15 a 20:00 | pj a so tež 22:45 | nj tež 9:45 a 12:00 Die Eiskönigin 2: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) a 17:30 (nimo srj) | so tež 14:30 | nj tež 10:00, 12:30 a 14:30 | srj 17:00 Last Christmas: wšědnje 17:30 a 20:15 Das perfekte Geheimnis: wšědnje 17:15 (nimo pó) a 20:00 (nimo srj) | štw , pj a srj tež 14:45 | pj a so tež 22:30 | srj tež 19:45 Der König der Löwen: pj, so a nj 14:45 Joker: wšědnje 19:45 (nimo pó a srj) | pj a so tež 22:45 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: nj 10:15 a 12:15 Maleficent – Mächte der Finsternis: nj 9:45 a 12:15 Systemsprenger: štw a wu 14:45 | pj a so 22:30 Jumanji: The Next Level w 3D: srj 20:00

Kino-ekstra: Nurejew – The White Crow: pó 17:15 a 20:15

Do kina (28.11.19)

Donnerstag, 28. November 2019 geschrieben von:

28.11.–4.12.2019 Budyski filmowy palast:

Die Eiskönigin 2 w 3D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:30 a 20:00 | so a nj 11:45 | pj a so 22:45 Die Eiskönigin 2: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) a 17:00 | so a nj 11:30 a 14:30 Last Christmas: wšědnje 17:00 a 19:45 Das perfekte Geheimnis:­ wšědnje 17:15 (nimo pó) a 20:00 | štw, pj a wu 14:45 | pj a so 22:30 Der König der Löwen: so 11:45 | pj a nj 14:15 Joker: wšědnje 19:45 (nimo pó) | pj a so 22:30 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: so a nj 12:15 Male­ficent – Mächte der Finsternis: nj 11:45

Kino-ekstra: Systemsprenger: štw, so a wu 14:15 | pj a so 22:30 Deutsch­stunde: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Die Eiskönigin 2 w 3D: wšědnje 15:00 a 17:30 (nimo so a nj) | nj 10:30, 13:00, 15:30 a 18:00 | so 12:45, 15:15 a 17:45 Die Eiskönigin 2: wšědnje 14:30, 17:00 a 19:30 (nimo pj, so a nj) | pj 15:30, 18:00, 20:30 a 23:00 | so 12:15, 14:15, 14:45, 17:15, 19:45 a 22:15 | nj 12:15, 14:45, 15:00, 17:15 a 19:45 Angry Birds 2 – Der Film: so 12:00 Last Christmas: wšědnje 14:40 a 19:50 (nimo so, nj a srj) | so a nj 20:10 | srj 15:30 a 19:45 Das perfekte Geheimnis: wšědnje 15:15, 17:40 a 20:10 (nimo so a nj) | so 14:30, 16:45 a 19:30 | nj 14:30, 17:30 a 20:00 Der König der Löwen: nj 12:20 Joker: pj 22:35 | so 22:00 Le Mans 66 – Gegen jede Chance: wšě­dnje 16:45 (nimo so, nj a srj) | so a nj 17:00 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: nj 10:10 Testimony: wšědnje 22:00 (nimo so a nj) | so a nj 22:20 Der Glanz der Unsichtbaren: srj 17:25 Die Addams Family: so a nj 12:30 Everest – Ein Yeti will hoch hinaus: nj 10:20 Hexe­ Lilli rettet Weihnachten: nj 10:00 Hustlers: wšědnje 20:00 (nimo so a nj) | pj 22:25 | so 20:15 a 22:45 | nj 20:30

Do kina (21.11.19)

Donnerstag, 21. November 2019 geschrieben von:

21. – 27.11.2019 Budyski filmowy palast:

Die Eiskönigin 2 w 3D: wšědnje 15:00 (nimo nj), 17:30 (nimo nj) a 20:00 | pj a so tež 22:30 | nj tež 12:00, 14:30 a 17:00 Die Eiskönigin 2: wšědnje 14:30 a 17:00 (nimo nj) | nj tež 17:15 Depeche Mode: Spirits in the Forest: štw a wu 20:00 | nj 17:00 Last Christmas: wšědnje 14:30, 17:00 a 19:45 Das perfekte Geheimnis: wšědnje 14:45, 17:15 (nimo nj a pó) a 20:00 (nimo štw a wu) | srj tež 19:45 | pj a so tež 22:30 | wu tež 19:45 Der König der Löwen: nj 12:15 Joker: pj a so 19:45 a 22:15 | nj a srj 19:45 Maleficent – Mächte der Finsternis: nj 12:00 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: nj 12:30

Kino-ekstra: Systemsprenger: pj a so 22:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Die Eiskö­nigin 2 w 3 D: wšědnje 15:00, 17:30 a 20:00 | pj a so tež 22:20 | nj tež 11:15 a 12:45 Maleficent – Mächte der Finsternis w 3D: pj a so 22:35 Angry Birds 2: so 13:25 a nj 11:05Das perfekte Geheim­nis: štw 14:45 a 20:10 | pj 14:50, 17:10, 19:45 a 22:15 | so 15:35, 17:50, 20:10 a 22:55 | nj 15:35 a 17:50 | pó, wu a srj 15:05, 17:20 a 19:45 Der König der Löwen: nj 13:10 Die Addams Family: štw 15:25 | pj 15:35 | so 15:30 | nj 13:20 a 15:25 | pó, wu a srj 15:20 Die Eiskönigin 2: štw a pj 14:30 a 17:00 | so 11:45, 14:10 a 16:40 nj 10:00, 12:30, 15:30 a 17:45 | pó, wu a srj 14:30 a 17:00 Everest – Ein Yeti will hoch hinaus: so 13:20 Joker: pj 21:55 | so 22:30 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: so 13:00 | nj 10:45 Last Christmas: štw 17:20 a 19:30 | pj 17:35 a 19:50 | so 17:25 | nj 17:25 a 20:15 | pó a wu 17:25 a 19:30 | srj 19:50 Le Mans 66 – Gegen jede Chance: štw 17:05 | pj, so a nj 19:30 | pó, wu a srj 19:40 Depeche Mode: Spirits in the Forest: štw a nj 20:00 Edie – Für Träume ist es nie zu spät: srj 10:00

Anzeige