Wuslědki (28.05.19)

wutora, 28. meje 2019
artikl hódnoćić
(0 )

Kopańca muži, krajna klasa

ST Ćisk – ST Horni kraj-Sprjewja 5:1 (2:1)

Drježdźany-Strěžin – Oderwitz II 3:0 (1:0)

Neugersdorf II – Weixdorf 2:1 (2:1)

Großröhrsdorf – Trjebin 3:3 (1:0)

Borea Drježdźany – Rotacija Drježdźany 

1:4 (0:2)

Chrósćicy – Běła Woda 1909 5:1 (2:0)

Laubegast – Nowe Město 1:1 (1:0)

1. LSV Nowe Město 23 69 : 22 52

2. SZ Drježdźany-Strěžin 23 45 : 23 47

3. Laubegast 23 62 : 33 45

4. FC Neugersdorf II 23 41 : 33 35

5. FSV Oderwitz II 23 43 : 34 34

6. VfB Běła Woda 1909 23 56 : 44 33

7. SG Weixdorf 23 48 : 47 30

8. SJ Chrósćicy 23 52 : 56 30

9. SC Borea Drježdźany 23 39 : 49 27

10. ST Ćisk 23 36 : 49 27

11. SC Großröhrsdorf 23 36 : 40 24

12. TSV Rotacija Drježdźany 23 38 : 50 23

13. ST Horni kraj-Sprjewja 23 37 : 79 22

14. ST Trjebin 23 25 : 68 10

wokrjesna wyša liga

Kumwałd – Połčnica3:2 (0:1)

Germ. Budyšin – Ralbicy/Hórki 0:3 (0:1)

Rakecy – Ramnow1:3 (0:0)

Kulow – Hory5:3 (1:1)

Hnašecy-Dobruša – Bukecy 7:1 (2:0)

Großnaundorf – Wojerecy  4:2 (3:2)

Kinspork/Łužnica – Radwor 4:2 (3:0)

Porchow – Němske Pazlicy 3:2 (1:1)

1. Rakečanske ST 27 97 : 20 73

2. Módro-běli Kulow 27 62 : 31 56

3. Drohotka Ramnow 27 70 : 35 55

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 27 49 : 41 43

5. LSV Hory 26 59 : 54 43

6. Wojerowski FC 27 60 : 48 41

7. Póst Germania Budyšin 27 62 : 51 41

8. ST Hnašecy-Dobruša 26 55 : 50 41

9. Motor Kumwałd 27 51 : 56 37

10. ST Kinspork/Łužnica 27 47 : 58 33

11. TSV Połčnica 27 46 : 59 33

12. Natwar Němske Pazlicy 27 48 : 49 32

13. SG Großnaundorf 27 48 : 62 29

14. ST Porchow 27 33 : 70 19

15. ST Radwor 27 38 : 75 17

16. Zeleno-běli Bukecy 27 36 : 102 17

wokrjesna liga, stafla I

Budyšin II – Wjernarjecy 4:0 (2:0)

Großröhrsdorf II – Kubšicy 7:0 (3:0)

Huska/Hodźij – Arnsdorf 7:1 (1:1)

Bart – Frankenthal2:5 (0:4)

wozjewjene w: Wuslědki
Prošu přizjewće so, chceće-li komentar podać

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND