Wuslědki (11.07.22)

póndźela, 11. julija 2022
artikl hódnoćić
(0 )

Tež dorost sezonu zakónčił

W minjenym tydźenju su so hižo prěnje zakónčace koparske tabulki muži a žonow wozjewili. Dźensa sćěhuja dalše koparskeho dorosta z teritorija Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka (WFV).

młodźina A – wokrjesna liga

1. Póst Germania

Budyšin 15 63 : 15 2,67

2. Hnašecy-Dobruša 15 62 : 18 2,47

3. Połčnica 1920 15 63 : 17 2,40

4. Zeleno-běli Bukecy 14 44 : 30 1,93

5. 1922 Radwor 14 48 : 44 1,57

6. Chrósćicy 1981 15 31 : 30 1,40

7. Kinspork/Łužnica 14 35 : 30 1,21

8. Concordia Załom 14 28 : 45 0,86

10. 1910 Drohotka Ramnow 14 20 : 42 0,64

11. Haselbachtal 14 14 : 64 0,64

12. Porchow 15 22 : 71 0,47

młodźina B – wokrjesna liga stafla 1

1. 1922 Radwor 9 29 : 22 2,00

2. Módro-běli Njeswačidło 10 40 : 14 1,90

3. Ćisk 10 49 : 23 1,80

4. Traktor Malešecy 10 22 : 20 1,60

5. Módro-běli Kulow 10 25 : 32 1,30

6. Chrósćicy 1981 12 27 : 49 1,08

7. Wjelećin 9 16 : 48 0,67

młodźina B – wokrjesna liga stafla 2

1. Połčnica 1920 13 57 : 13 2,62

2. Bretnig-Hauswalde 13 48 : 12 2,38

3. Arnsdorfske KT 14 52 : 17 2,36

4. Ottendorf-Okrilla 05 13 47 : 23 2,23

5. Liegau-Augustusbad 13 23 : 28 1,23

6. 1911 Großröhrsdorf 13 16 : 30 1,15

7. Wachau 13 27 : 42 0,62

8. Wětnica/Hola 14 13 : 59 0,29

9. Großnaundorf 14 15 : 74 0,14

młodźina C – wokrjesna liga stafla 1

1. Horni kraj-Sprjewja 14 55 : 22 2,36

2. Póst Germania Budyšin 15 45 : 20 2,13

3. Hnašecy-Dobruša 14 46 : 21 2,07

4. Rakečanske ST II 15 68 : 35 2,00

5. Traktor Malešecy 15 71 : 27 1,93

6. Hodźij 04 15 62 : 40 1,73

7. 1896 Wulka Dubrawa 15 45 : 31 1,53

8. 1859 Wernarjecy 14 48 : 57 1,36

9. Bart 15 15 : 84 0,47

10. Porchow 14 10 : 62 0,29

11. Fortschritt Großharthau 14 16 : 82 0,07

młodźina C – wokrjesna liga stafla 2

1. Großnaundorf 15  118: 172,80

2. Arnsdorfske KT 14  104: 232,57

3. Kinspork/Łužnica 14  96: 202,43

4. Połčnica 1920 15  51: 401,60

wozjewjene w: Wuslědki
Prošu přizjewće so, chceće-li komentar podać

nawěšk

nowostki LND