Do kina (13.09.18)

štwórtk, 13. septembera 2018 spisane wot:

13.9.–19.9.2018 Budyski filmowy palast: Disney Junior: nj 15:00 The Nun: wšědnje 18:00 a 20:15 | pj a so 22:30 Pettersson und Findus: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 16:15 (nimo srj) | nj 12:45 | srj 17:00 Klassentreffen 1.0: srj 19:45 Predator: wšědnje 18:00 (nimo srj) a 20:15 (nimo srj) | srj 19:45 | pj a so 22:30 Meg w 3 D: pj a so 22:00 Gundermann: wšědnje 19:45 (nimo pó) | štw, so, wu a srj 17:00 Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj), 17:15 (nimo nj) a 19:45 (nimo nj a srj) | nj 20:00 Christopher Robin: wšědnje 15:30 (nimo pó a srj) Hotel Transsilvanien: štw, pj, so a wu 15:00 Hotel Transsilvanien w 3 D: nj 12:45 Mamma Mia: pj a so 17:00 The Equalizer 2: pj a so 22.15 Safari: nj 12:45 Meine teuflisch gute Freundin: nj 13:15

Kino-ekstra: 303: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Pettersson und Findus: wšědnje 14:40 a 16:30 | so a nj 12:45 Predator w 3 D: wšědnje 20:00 Predator: wšědnje 17:45 | pj a so 22:30 Disney Junior: nj 15:00 Klassentreffen 1.0: srj 19:45 Die Frau die voraus geht: srj 17:35 The Nun: wšědnje 18:15 a 20:20 | pj a so 22:30 Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 17:35 (nimo srj) a 19:50 (nimo srj) Bad Spies: pj a so 22.15 Gundermann: wšědnje 17:00 a 19:45 (nimo srj) | srj 19:50 Christopher Robin: wšědnje 15:30 | so a nj 13.15 Equalizer 2: pj a so 22:00 Gans im Glück: so a nj 13:20 Mamma Mia: wšědnje 15.15 Hotel Transsilvanien: wšědnje 14:45 (nimo nj) | so a nj 12:40

Do kina (06.09.18)

štwórtk, 06. septembera 2018 spisane wot:

6.9.–12.9.2018 Budyski filmowy palast: Pettersson und Findus: nj 14:30 Meg w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo srj) | srj 17:30 | pj a so 22:30 Book Club: srj 19:45 Predator w 3 D: srj 20:15 Gundermann: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:45 (nimo pó) | pó 17:15 a 20:00 Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 14:45 (nimo nj), 17:00 a 20:00 | nj 15:00 Christopher Robin: wšědnje 15:00 (nimo srj) a 17:30 (nimo srj) Hotel Transsilvanien: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) Hotel Transsilvanien w 3 D: nj 12:15 Die Farbe des Horizonts: nj 12:45 Mamma Mia: wšědnje 15:00 (nimo nj a srj) a 19:45 (nimo pó a srj) The Equalizer: pj a so 22:30 Skyscraper: so 22:15 The First Purge: pj 22:15 Safari: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) Jurassic World: nj 12:30 Meine teuflisch gute Freundin: nj 12:30 Mission Impossible – Fallout w 3 D: so 22:00 Ant-Man and the Wasp w 3 D: pj 22:00

Kino-ekstra: Die Anfängerin: nj 17:15 | pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (30.08.18)

štwórtk, 30. awgusta 2018 spisane wot:

30.8.–5.9.2018 Budyski filmowy palast: Das schönste Mädchen der Welt: srj 20:00 Safari: wšědnje 17:00 a 19:30 (nimo srj) | srj 19:45 | pj a so 22:30 Gundermann: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:15 a 20:00 Christopher Robin: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 17:00 (nimo nj) | nj 12:15 The Equalizer 2: wšědnje 19:45 (nimo srj) Skyscraper: so 22:45 Mission Impossible – Fallout w 3 D: pj a so 22:00 Mamma Mia: 18:15 (nimo pó) a 20:30 (nimo pó) Ant-Man and the Wasp w 3 D: pj a so 22:30 Die Farbe des Horizonts: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) Hotel Transsilvanien: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 16:15 (nimo pó) Hotel Transsilvanien w 3 D: nj 12:15 The First Purge: pj 22:45 Meine teuf­lisch gute Freundin: nj 12:15 Jurassic World: nj 12.15

Kino-ekstra: Foxtrot: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Gundermann: wšědnje 14:20, 17:05 a 19:50 | pj a so 22:10 Meg w 3 D: pj a so 22:30 Bad Spies: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj a so 22:40 Safari: wšědnje 17:45 (nimo srj) a 20:10 | srj 15:15 Das schönste Mädchen der Welt: srj 20:00 Christopher Robin: wšědnje 15:00 a 17:20 The Darkest Minds: so a nj 13:05 The Equalizer 2: wšědnje 19:40 (nimo srj) | pj a so 22:15 Mamma Mia: wšědnje 15:15 (nimo srj) Meine teuflisch gute Freundin: so a nj 12:50 Gans im Glück: so a nj 12:30 Hotel Transsilvanien w 3 D: wšědnje 14:55 Hotel Transsilvanien: so a nj 12:50 Die Wunderübung: srj 17:45

Do kina (23.08.18)

štwórtk, 23. awgusta 2018 spisane wot:

23.8.–29.8.2018 Budyski filmowy palast: Mein Name ist Somebody: štw 20:00 | nj 17:00 Gundermann: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 Safari: srj 19:45 Christopher Robin: 14:45 (nimo pó a srj a 17:00 (nimo nj) | nj 12:00 The Equalizer 2: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 Hotel Transsilvanien: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) a 16:00 (nimo pó) Hotel Transsilvanien w 3 D: nj 12:30 Mission Impossible – Fallout: štw, so, pó a srj 17:15 Mission Impossible – Fallout w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo štw a srj) | pj a so 22:15 Meine teuflisch gute Freundin: nj 12:00 Mamma Mia: wšědnje 18:00 (nimo pó) a 20:15 (nimo pó) Ant-Man and the Wasp: pj a wu 17:15 Ant-Man and the Wasp w 3 D: pj a so 22:30 Skyscraper: so 22:30 Die Farbe des Horizonts: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) The First Purge: pj 22:30 Jurassic World: nj 12.15

Kino-ekstra: Die Wunderübung: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (16.08.18)

štwórtk, 16. awgusta 2018 spisane wot:

16.8.–22.8.2018 Budyski filmowy palast: Elvis: štw 20:00 Christopher Robin: wšědnje 14.30 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 | nj 12:15 The Equilizer 2: wšědnje 17:15 a 20:00 | pj a so 22:30 Hotel Transsilvanien: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) a 16:00 (nimo pó) Hotel Transsilvanien w 3 D: nj 12:30 Mission Impossible – Fallout: wšědnje 17:00 | štw 20:15 Mission Impossible – Fallout w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo štw) | pj a so 22:00 Mamma Mia: wšědnje 18:00 (nimo nj a pó) a 20:15 (nimo štw a pó) Ant-Man and the Wasp w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | pj a so 22:30 Meine teuflisch gute Freundin: nj 12:00 Skyscraper: so 22:30 Die Farbe des Horizonts: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) The First Purge: pj 22:30 Jurassic World: nj 12.15

Kino-ekstra: Die Frau, die vorausgeht: nj 18:00 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (09.08.18)

štwórtk, 09. awgusta 2018 spisane wot:

9.8.–15.8.2018

Budyski filmowy palast:

Christopher Robin: nj 14:30 Hotel Transsilvanien 3 – Ein Monsterurlaub: wšědnje 14:30 (nimo srj) | 17:15 Hotel Transsilvanien 3 – Ein Mon­s­ter­urlaub w 3D: nj 12:15 Mission: Impossible – Fallout: wšědnje 14:15 (nimo nj, pó a srj) Mission: Impossible – Fallout w 3D: nj 14:30 | wšědnje 16:45 a 19:45 | pj a so tež 22:15 Mamma Mia! Here We Go Again: wšědnje 14:45 (nimo srj), 17:15 a 19:45 Ant-Man and the Wasp w 3D: wšědnje 14:45 a 17:15 (nimo nj, pó a srj) | 19:45 | pj a so tež 22:45 The Equalizer 2: srj 20:15 Sicario 2: pj a so 22:00 Meine teuflisch gute Freundin: nj 12:15 Papst Franziskus – Ein Mann seines Wortes: pó 15:00 Skyscraper: pj a nj 19:30 Die Farbe des Horizonts: štw, so a wu 19:30 The First Purge: pj a so 22:15 Jurassic World: Das gefallene Königreich: nj 12:15 Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer: nj 12:15

Kino Ekstra: Swimming with Men: nj 17:15 | pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (02.08.18)

štwórtk, 02. awgusta 2018 spisane wot:

2.8. – 8.8.2018 Budyski filmowy palast:

Egal was kommt: štw 20:00 | so 17:00 Hotel Transsilvanien 3 – Ein Monster Urlaub: srj 9:45 | wšědnje 14:30 (nimo nj) a 16:45 (nimo nj a pó) Hotel Transsilvanien 3 – Ein Monster Urlaub w 3 D: nj 12:00 a 14:15 Ant-Man and the Wasp w 3 D: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 | pj a so 22:15 Sicario 2: pj a so 22:30 Meine teuflisch­ gute Freundin: wu a srj 9:45 | nj, wu a srj 12:15 Skyscraper: pj, so a wu 21:00 Liliane Susewind – Ein tierisches Abenteuer: wu a srj 9:45 Die Farbe des Horizonts: pj, so a wu 19:00 The First Purge: pj a so 23:00 Mission: Impossible – Fallout wšědnje 14:30 | srj 19:30 Mission: Impossible – Fallout w 3 D: wšědnje 16:30 a 19:30 (nimo srj) | pj a so 22:30 Papst Franziskus – Ein Mann seines Wortes: wu 9:45 Juras­sic World: Das gefallene Königreich: so, wu a srj 12:15 Mamma Mia! Here We Go Again: wšědnje 14:00 (nimo so), 17:30 a 20:00 Luis und die Aliens: wu a srj 12:00 Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer: so, wu a srj 12:00 Prinz Charming:so 14:30 Deine Juliet: srj 19:45 Early Man – Steinzeit bereit: wu a srj 10:00

Kino-ekstra:

Augenblicke: Gesichter einer Reise: nj 19:30 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (26.07.18)

štwórtk, 26. julija 2018 spisane wot:

26.07.2018 – 01.08.2018

Budyski fil­mo­wy palast:

André Rieu – Amore, My Tribute to ­Love – Maastricht Konzert 2018/2: so a nj 17:00 Hotel Transsilvanien 3 – Ein Monster Urlaub: srj 9:45 | štw, pj, pó, wu a srj 13:45 | wu a srj 11:45 | so 16:15 | nj 15:00 Hotel Transsilvanien 3 – Ein Monster Urlaub w 3 D: wšědnje 15:45 a 18:00 (nimo so a nj) | so a nj 14:15 Ant-Man and the Wasp w 3 D: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 | pj a so 22:30 Sicario 2: pj a so 22:30 Meine teuflisch­ gute Freundin: wšědnje 14:00 (nimo nj) | wu a srj 9:30 Skyscraper: wšědnje 20:00 (nimo pó a srj) Liliane Susewind – Ein tierisches Abenteuer: wu a srj 10:00 | nj, wu a srj 12:30 Die Farbe des Horizonts: wšědnje 19:00 (nimo nj) | nj 19:45 The First Purge: wšědnje 21:00 (nimo nj) | pj a so 23:00 Mission: Impossible – Fallout w 3 D: srj 20:00 Papst Franziskus – Ein Mann seines Wortes: wu 9:45 Juras­sic World: Das gefallene Königreich: wšědnje 16:15 (nimo­ so, nj a pó) | nj 12:15 Mamma Mia! Here We Go Again: wšědnje 14:30, 17:15 (nimo pó) a 20:15 (nimo srj) | pó 16:15 | srj 20:00 | pj a so 22:45 Luis und die Aliens: wu a srj 10:15 | nj 12:15 Jim Knopf und Lukas der Lokomotivführer: nj, wu a srj 12:15

Kino-ekstra:

Der Buchladen der Florence Green: nj a pó 17:15 | pó 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (19.07.18)

štwórtk, 19. julija 2018 spisane wot:

19.07.2018 – 25.07.2018

Budyski fil­mo­wy palast:

Mamma Mia: wšědnje 14:30, 17:15 a 20:15 | pj a so 22:45 Hotel Transsilvanien: wšědnje 13:30 | wu a srj 9:45 | nj, wu a srj 11:45 Hotel Transsilvanien w 3 D: wšědnje 15:45 a 18:00 Ant-Man and the Wasp w 3 D: srj 20:15 Sicario 2: wšědnje 20:00 | pj a so 22:45 Meine teuflisch­ gute Freundin: wšědnje 14:00 | wu a srj 9:45 Skyscraper w 3 D: wšědnje 18:00 a 20:15 (nimo srj) Liliane Susewind: wu a srj 11:45 Die Farbe des Horizonts: wšědnje 19:00 (nimo pó) The First Purge: wšědnje 21:00 (nimo pó) | pj a so 23:00 Hilfe, ich hab meine Eltern geschrumpft: wu a srj 10:00 Papst Franziskus: pj, nj a wu 15:45 Juras­sic World: wšědnje 16:15 (nimo­ nj a pó) Jurassic World w 3 D: pj 22:30 Love­, Simon: nj 11:45 Oceans 8: štw, so, pó a srj 15:45 Luis und die Aliens: wšědnje 14:00 | wu a srj 9:45 | nj 11:30 Jim Knopf: nj, wu a srj 12:15 Deadpool 2: so 22:30

Kino-ekstra:

Tully: nj 16:45 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (12.07.18)

štwórtk, 12. julija 2018 spisane wot:

12.07.2018 – 18.07.2018 Budyski fil­mo­wy palast: Die Farbe des Horizonts: wšědnje 16:00 a 19:45 (nimo pó a wu) | pó 20:30 | wu 20:15 Skyscraper w 3 D: wšědnje 16:00 (nimo srj), 18:15 (nimo srj) a 20:30 (nimo srj) | srj 14:00, 16:15 a 21:00 | pj a so 22:45 Hotel Transsilvanien: wu a srj 9:45 a 12:15 | pó, wu a srj 14:30 Hotel Transsilvanien w 3 D: pó, wu a srj 16:45 a 19:00 Meine teuflisch gute Freundin: wšědnje 14:00 Liliane Susewind: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:30 Fünf Freunde und das Tal der Dinosaurier: wu a srj 10:00 Sicario 2: srj 20:15 The First Purge: štw, pj, so a nj 20:15 | pó a wu 21:00 | pj a so 22:30 Mamma Mia: srj 19:45 Papst Franziskus: štw, pj a so 17:15 Jurassic World: štw, pj, so a nj 14:15 | wu a srj 14:45 a 17:15 | pó 18:00 | wu 19:45 Jurassic World w 3 D: štw, pj a so 17:00 | štw, pj, so a nj 19:45 | pj a so 22:30 Love, Simon: štw, pj, so a nj 14:45 Sherlock Gnomes: wu 12:15 Oceans 8: wšědnje 18:00 (nimo pó) Luis und die Aliens: wšědnje 14:00 (nimo srj) | nj a srj 12.15 Jim Knopf: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 11:45 Wahrheit oder Pflicht: pj 22:15 Peter Hase: nj 12:15 Deadpool 2: so 22:15

Kino-ekstra: Madame Aurora und der Duft von Frühling: nj a pó 17:15 | pó 14:30 a 20:15

nawěšk

nowostki LND