Do kina (15.11.18)

štwórtk, 15. nowembera 2018 spisane wot:

15.11.–21.11.2018 Budyski filmowy palast:­ Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 15:00 (nimo pó) Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: wšědnje 16:30 a 19:30 | pj, so a wu 22:30 Bohemian Rhapsody: wšědnje 17:45 (nimo nj a pó) a 19:30 (nimo nj a pó) | pj, so a wu 22:30 Auf der Suche nach dem alten Tibet: nj 19:00 Der Nussknacker: wšědnje 14:00 (nimo nj a pó) | nj 14.15 Der Nusskna­cker w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo nj) Der Vorname: wšědnje 18:00 (nimo nj) | nj 12:45 25 km/h: wšědnje 20:30 (nimo nj a pó) | pó 20:00 | pj, so a wu 22:15 Johnny English: wšědnje 20:00 (nimo pó) Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:45 (nimo pó) Hotel Transsilvanien: nj a srj 12:00 Pettersson und Findus: nj a srj 12:45 Smallfoot: nj a srj 12:00 Klassentreffen 1.0: pj a wu 14.15 Ballon: štw, so a srj 14.15 Halloween: pj, so a wu 23:00

Kino-ekstra: Deine Juliet: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: wšědnje 20:00 | pj a so 22:15 Phantastische Tierwesen 2: wšědnje 15:00 a 17:00 | so a nj 12:50 Bohemian Rhapsody: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj a so 22:30 Ballon: srj 17:30 Nur ein kleiner Gefallen: wšědnje 19:50 | pj a so 22:35 Der Nussknacker w 3 D: wšědnje 17:45 Der Nussknacker: wšědnje 14:45 | so a nj 12:30 25 km/h: wšědnje 20:05 Gänsehaut 2: wšědnje 15:30 Halloween: pj a so 22:45 Johnny English: wšědnje 15:20 Die Unglaublichen 2: so a nj 12:45 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:30 (nimo srj) Smallfoot: so a nj 12:40

Do kina (08.11.18)

štwórtk, 08. nowembera 2018 spisane wot:

8.11.–14.11.2018 Budyski filmowy palast:­ Phantastische Tierwesen 2: srj 14:30 Phantastische Tierwesen 2 w 3 D: srj 16:30 a 19:30 Coldplay: srj 20:00 25 km/h: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) a 20:00 (nimo pó a srj) Der Vorname: wšědnje 14.15 (nimo so a pó) a 19:00 Der Nussknacker: wšědnje 13:45 (nimo pó) Der Nussknacker w 3 D: wšědnje 15:45 (nimo srj) a 20:00 (nimo srj) | srj 16:30 | pj a so 23.15 Halloween: wšě­dnje 21:00 | pj a so 22:30 Johnny English­: wšědnje 18:00 (nimo srj) Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Pettersson und Findus: so 14:15 Klassentreffen 1.0: štw, pj, nj a wu 16:30 Ballon: so a pó 16:30 Smallfoot: nj 12:00 Hotel Transsilvanien: nj 11:45 Das schönste Mädchen der Welt: nj 12:15 The Nun: so 22:30 Venom: pj 22:30

Kino-ekstra: Don’t worry, Weglaufen geht nicht: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (01.11.18)

štwórtk, 01. nowembera 2018 spisane wot:

1.11.–7.11.2018 Budyski filmowy palast:­ 25 km/h: wšědnje 18:00 a 20:30 | pj 23:00 Der Vorname: wšědnje 16:00 a 20:00 | pj a so 22:30 Der Nussknacker: wšědnje 13:45 (nimo srj) Der Nusskna­cker w 3 D: wšědnje 15:45 (nimo srj) a 20:30 | srj 17:00 | pj a so 22:45 Halloween: wšědnje 16:15 a 21:00 (nimo pó a srj) | pj a so 23:15 Johnny English: wšědnje 14:00 (nimo srj) a 19:00 (nimo pó a srj) | pó a srj 18:30 Nur ein kleiner Gefallen: srj 19:45 Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Pettersson und Findus: nj 12:15 | so a wu 14:00 Klassentreffen 1.0: wšědnje 18:00 (nimo srj) Ballon: štw, so a srj 17:15 Smallfoot w 3 D: nj 11:45 Smallfoot: štw, pj, nj a pó 14:00 Hotel Transsilvanien: nj 12:00 Das schönste Mädchen der Welt: nj 12:15 The Nun: so 23:00 Venom: pj a wu 17:15

Kino-ekstra: Sauerkrautkoma: nj 17:00 | pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

25 km/h: wšědnje 17:45 a 20:10 | pj a so 22:40 Der Nussknacker w 3 D: wšědnje 19:45 Der Nussknacker: wšědnje 15:00 a 17:15 | pj a so 22:35 Kindeswohl: srj 17:30 Halloween: wšědnje 18:05 a 20:20 | pj a so 22:00 Gänsehaut 2: wšědnje 15:30 Wuff – folge dem Hund: pj a so 22:05 Johnny English: wšědnje 16:10 a 20:00 Ballon: so a nj 13:00 Smallfoot: wšědnje 14:10 | so a nj 12:45 Die Unglaublichen 2: wšědnje 15:10 | so a nj 12:30 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:30 (nimo srj) Hotel Transsilvanien: so a nj 12:05

Do kina (25.10.18)

štwórtk, 25. oktobera 2018 spisane wot:

25.10.–31.10.2018 Budyski filmowy palast:­ Johnny English: wšědnje 16:00, 18:00 a 20:15 | pj, so a wu 22:30 Halloween: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj, so a wu 22:30 25 km/h: srj 15:00, 17:30 a 20:00 Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:30 (nimo pó) Die Unglaublichen 2 w 3 D: wšědnje 17:15 (nimo srj) Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 (nimo pó) Smallfoot w 3 D: nj a srj 12:15 Smallfoot: wšědnje 14:45 (nimo pó) Ballon: wšědnje 19:45 (nimo pó a srj) | štw, pj, so a nj 14:30 Klassentreffen 1.0: wšědnje 20:00 (nimo srj) | srj 19:45 Venom­: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) Venom w 3 D: pj, so a wu 22:30 The Nun: pj, so a wu 22:30 Hotel Transsilvanien: nj a srj 12:00 Das schönste Mädchen der Welt: nj a srj 12:30 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: nj a srj 12:15 Gundermann: wu 14:30

Kino-ekstra: BlacKkKlansman: nj 17:00 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (18.10.18)

štwórtk, 18. oktobera 2018 spisane wot:

18.10.–24.10.2018 Budyski filmowy palast:­ Johnny English: wšědnje 16:00, 18:00 a 20:15 (nimo nj) | nj 19:30 | pj a so 22:30 Halloween: nj 20:00 25km/h: srj 19:45 Gundermann: pj a wu 14:30 Die Unglaublichen 2 w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 17:15 Pettersson und Findus: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Smallfoot w 3 D: pj a nj 12:00 Smallfoot: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) Ballon: wšědnje 20:00 (nimo pó) | štw, so a nj 14:30 | pj a so 22:15 Venom: wšědnje 17:00 (nimo srj) | srj 16:45 Venom w 3 D: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 The Nun: pj a so 22:30 Hotel Transsilvanien: pj a nj 12:30 Das schönste Mädchen der Welt: pj a nj 12:45 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: pj a nj 12:15 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) a 19:30 (nimo nj a srj)

Kino-ekstra: Kindeswohl: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Johnny English: wšědnje štw, pj, so a nj 14:00, 16:10, 18:20 a 20:20 | pó, wu a srj 15:15, 17:45 a 19:50 | pj 22:30 | so 22:40 Ballon: wšědnje 20:00 Halloween: nj 20:00 25 km/h: srj 19:45 Deine Juliet: srj 17:00 Smallfoot w 3 D: štw, pj, so a nj 13:50 | pó, wu a srj 14:00 Smallfoot: wšědnje 16:00 Venom w 3 D: wšědnje 20:15 | pj a so 22:40 Venom: wšědnje 18:00 Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:50 a 17:30 | štw, pj, so a nj 12:15 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:00 (nimo srj) | štw, pj, pó a wu 19:45 | pj 22:20 | so 21:45 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: wšědnje 14:40 Pettersson und Findus: štw, pj, so a nj 12:05 The Nun: pj a so 22:35 Hotel Transsilvanien: štw, pj, so a nj 12:30

Do kina (11.10.18)

štwórtk, 11. oktobera 2018 spisane wot:

11.10.–17.10.2018 Budyski filmowy palast: Luis und die Aliens: wu a srj 10:00 Smallfoot w 3 D: wšědnje 15:00 Smallfoot: wšědnje 17:00 (nimo nj) | wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12.15 | nj 17:15 Der Vorname: nj 17:00 Ballon: wšědnje 14:30 a 19:30 (nimo pó) Pettersson und Findus: wšědnje 15:00 Die Unglaublichen 2 w 3 D: wšědnje 14:30, 17:15 a 19:45 | wu a srj 10:15 | pj a so 22:30 Gundermann: pj a so 22:30 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) a 19:45 (nimo pó) | pó 19:30 The Nun: pj a so 22:15 Hotel Transsilvanien: nj 12:30 | wu a srj 10:15 a 12:30 Venom w 3 D: wšědnje 15:15 (nimo nj) a 20:00 | pj a so 22:30 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: nj, wu a srj 12:45 Das schönste Mädchen der Welt: nj, wu a srj 12:30

Kino-ekstra: Zuhause ist es am schönsten: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Smallfoot w 3 D: wšědnje 18:15 Smallfoot: wšědnje 12:05, 14:10 a 16:15 Flashdance: srj 20:10 Grüner wird’s nicht: srj 18:00 Venom w 3 D: wšědnje 20:25 | pj a so 22:45 Venom: wšědnje 18:00 (nimo srj) | srj 15:45 A Star is Born: wšědnje 17:10 a 19:55 | pj a so 22:40 Die Unglaublichen 2: wšědnje 12.15, 15:00, 17:35 a 20:20 | pj a so 22:55 Klassentreffen 1.0: wšědnje 20:15 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: wšědnje 15:45 (nimo srj) Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 12:10 Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 The Nun: pj a so 22:50 Gundermann: wšědnje 14:25 Hotel Transsilvanien: wšědnje 12:00

Do kina (04.10.18)

štwórtk, 04. oktobera 2018 spisane wot:

4.10.–10.10.2018 Budyski filmowy palast: Smallfoot: nj 14:30 Hotel Transsilvanien: wu a srj 10:00 Ballon: wšědnje 14:30 (nimo nj a pó) a 19:45 | nj 12:00 Die Unglaublichen 2 w 3 D: wšědnje 14:30, 17:15 a 20:15 | wu a srj 9:45 | pj a so 22:45 Predator: pj 22:30 Gundermann: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:00 a 19:45 (nimo pó) Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 | wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:15 Venom w 3 D: wšědnje 15:45, 18:00 a 20:00 | pj a so 22:30 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: wšědnje 14:45 | wu a srju 10:15 Das schönste Mädchen der Welt: wu a srj 12:15 The Nun: pj a so 22:30 The Equalizer 2: so 22:30 Christopher Robin: nj, wu a srj 12:15

Kino-ekstra: Delfine: pó 14:30, 17:15 a 20:15 | nj 17:15

Wojerowski CineMotion:

A Star is Born: wšědnje 14:25, 17:10 a 19:45 | pj a so 22:10 Venom w 3 D: wšědnje 19:50 | pj a so 22:30 Venom: wšědnje 18:00 Ein Dorf zieht blank: srj 17:15 Die Unglaublichen 2: wšědnje 14:45 (nimo so), 17:25 (nimo so) a 20:20 (nimo so) | nj, pó, wu a srj 12:15 | so 11:25, 13:55 a 16:25 | pj a so 22:55 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:15 (nimo srj) a 20:00 | srj 14:30 Das Haus der gehemnisvollen Uhren: wšědnje 15:45 Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 12:20 (nimo štw a pj) The Nun: pj 22:35 Gundermann: wšědnje 14:30 (nimo srj) Gans im Glück: wšědnje 12:10 (nimo štw a pj) Hotel Transsilvanien: wšědnje 12:20 (nimo štw a pj)

Do kina (27.09.18)

štwórtk, 27. septembera 2018 spisane wot:

27.9.–3.10.2018 Budyski filmowy palast: A Star is Born: srj 19:45 Ballon: wšědnje 14:15, 17:00 a 20:00 | pj, so a wu 22:30 Die Unglaublichen 2 w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo srj), 17.15 (nimo srj) a 19:45 (nimo srj) | srj 14:15, 16:45 a 20:00 | pj, so a wu 22:30 Venom: srj 20:00 Venom w 3 D: srj 14:30 a 17:15 Klassentreffen 1.0: wšědnje 17:00 a 19:45 (nimo srj) | pj, so a wu 22:30 Das Haus der gehemnisvollen Uhren: wšědnje 14:45 (nimo srj) a 15:45 (nimo pó a srj) Hotel Transsilvanien: nj a srj 12:00 Gundermann: štw, pj, so a wu 18:00 Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | pó 15:00 Das schönste Mädchen der Welt: nj a srj 12:00 Predator w 3 D: pj a wu 22:45 The Nun: nj 19:45 | štw, pj, so a wu 20:30 The Equalizer 2: so 22:45 Mamma Mia: nj a srj 12:15 Christopher Robin: nj a srj 12:00

Kino-ekstra: Mountain: pó 17:15 a 20:15 | nj 18:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (20.09.18)

štwórtk, 20. septembera 2018 spisane wot:

20.9.–26.9.2018 Budyski filmowy palast: Ballon: srj 20:00 Pettersson und Findus: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 16:15 | nj 12:45 | nj 12:30 Klassentreffen 1.0: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 | pj 22:00 | so 22:30 Predator w 3 D: wšědnje 20:15 (nimo pó a srj) | pj a so 22:30 Meg w 3 D: pj 22:30 Gundermann: wšědnje 18:00 (nimo nj a pó) | štw, so, wu a srj 17:00 Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 16:00 (nimo nj a pó) a 18:00 (nimo pj a srj) | nj 15:00 Christopher Robin: nj 12:45 Hotel Transsilvanien: štw, pj, so a wu 14:00 Hotel Transsilvanien w 3 D: nj 12:30 Mamma Mia: pj a srj 18:00 The Equalizer 2: so 22:00 Das Haus der geheimnisvollen Uhren: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:30 (nimo srj) | srj 20:15 Meine teuflisch gute Freundin: nj 12:45 The Nun: wšědnje 20:30 (nimo nj a pó) | pó 20:15 | nj 19:30 | pj a so 22:30

Kino-ekstra: Die brillante Mademoiselle Neïla: pó 17:15 a 20:15 | nj 17:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (13.09.18)

štwórtk, 13. septembera 2018 spisane wot:

13.9.–19.9.2018 Budyski filmowy palast: Disney Junior: nj 15:00 The Nun: wšědnje 18:00 a 20:15 | pj a so 22:30 Pettersson und Findus: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 16:15 (nimo srj) | nj 12:45 | srj 17:00 Klassentreffen 1.0: srj 19:45 Predator: wšědnje 18:00 (nimo srj) a 20:15 (nimo srj) | srj 19:45 | pj a so 22:30 Meg w 3 D: pj a so 22:00 Gundermann: wšědnje 19:45 (nimo pó) | štw, so, wu a srj 17:00 Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj), 17:15 (nimo nj) a 19:45 (nimo nj a srj) | nj 20:00 Christopher Robin: wšědnje 15:30 (nimo pó a srj) Hotel Transsilvanien: štw, pj, so a wu 15:00 Hotel Transsilvanien w 3 D: nj 12:45 Mamma Mia: pj a so 17:00 The Equalizer 2: pj a so 22.15 Safari: nj 12:45 Meine teuflisch gute Freundin: nj 13:15

Kino-ekstra: 303: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Pettersson und Findus: wšědnje 14:40 a 16:30 | so a nj 12:45 Predator w 3 D: wšědnje 20:00 Predator: wšědnje 17:45 | pj a so 22:30 Disney Junior: nj 15:00 Klassentreffen 1.0: srj 19:45 Die Frau die voraus geht: srj 17:35 The Nun: wšědnje 18:15 a 20:20 | pj a so 22:30 Das schönste Mädchen der Welt: wšědnje 17:35 (nimo srj) a 19:50 (nimo srj) Bad Spies: pj a so 22.15 Gundermann: wšědnje 17:00 a 19:45 (nimo srj) | srj 19:50 Christopher Robin: wšědnje 15:30 | so a nj 13.15 Equalizer 2: pj a so 22:00 Gans im Glück: so a nj 13:20 Mamma Mia: wšědnje 15.15 Hotel Transsilvanien: wšědnje 14:45 (nimo nj) | so a nj 12:40

nawěšk

nowostki LND