Tabulki (08.06.21)

wutora, 08. junija 2021
artikl hódnoćić
(0 )

Koparski dorost Braniborskeje

młodźina E, wokrjesna liga Delnja ­Łužica

1. Grodkowske ST E1 6 64 : 9 18

2. ST Dub Rogeńc 5 18 : 12 12

3. HZ Picnjo/ST Pśiłuk 5 23 : 17 9

4. JFV FUN 5 27 : 22 7

5. Gołkojčanske ST 1896 E1 5 21 : 21 7

6. ST Wacker E2-juniorojo 6 21 : 33 6

7. ST Łužica Baršć 5 15 : 22 3

8. SZ Gogolow 4 6 : 35 3

9. ST Žylow 3 2 : 26 0

młodźina E, wokrjesna klasa Delnja ­Łužica-srjedźa

1. KST Viktoria Choćebuz 7 55 : 7 19

2. Módro-běli Gogolowk 5 39 : 10 15

3. ST Wacker E3-juniorojo 6 40 : 17 13

4. Čerwj.-běli Žylowk E2 6 40 : 19 13

5. ST Kórjeń/ST Dešank4 23 : 16 7

6. ST Dubrawka 5 23 : 22 6

7. VfB Depsk 6 15 : 37 6

8. ST Dub Rogeńc II 5 20 : 29 3

9. VfB Choćebuz ’97 6 12 : 41 3

10. KST Viktoria Choćebuz II 6 14 : 44 3

11. ST Žylow II 6 12 : 51 3

młodźina E, wokrjesna klasa Delnja ­Łužica-sewjer

1. HZ Kśišow/Raduš 6 45 : 6 16

2. Čerwjeno-běli Žylowk E1 6 30 : 16 16

3. Čorno-běli Chójna 5 13 : 11 12

4. SZ Bórkowy Błóta e. V. 7 22 : 24 10

5. ST Šmrěk Chójany 5 18 : 16 9

6. JFV FUN 2 6 21 : 15 7

7. ST Łužica Baršć II 5 15 : 24 3

8. HZ Picnjo/ST Pśiłuk II 5 14 : 25 3

9. Gołkojčanske ST 1896 E2 5 15 : 35 2

10. HZ Drjenow/Hochoza 6 17 : 38 2

młodźina E, wokrjesna klasa Delnja Łužica-juh

1. Chusej/Drjowk/Lutol 5 52 : 8 15

2. Módro-běli 07 Grodk 6 46 : 20 13

3. TST 1903 Wjeliki Kólsk 6 55 : 24 12

4. Grodkowske ST E2 6 52 : 22 10

5. KST Grodk 6 33 : 18 9

6. HZ Lěšće/Derbno E1 6 43 : 29 9

7. HZ Lěšće/Derbno E2 5 26 : 26 9

8. ST Górjenow 5 19 : 26 6

9. SZ Gogolow II 5 8 : 76 0

10. Módro-běli Gogolowk II 6 1 : 86 0

młodźina F, wokrjesna liga Delnja Łužica

1. Grodkowske ST F1 4 35 : 6 12

2. Gołkojčanske ST 1896 5 36  :8 12

3. ST Wacker F1-juniorojo 4 22 : 3 12

4. ST Žylow 4 24 : 7 7

5. ST Łužica Baršć 5 9 : 27 4

6. JFV FUN 4 10 : 41 3

wozjewjene w: Sport
Prošu přizjewće so, chceće-li komentar podać

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND