Do kina (21.09.17)

štwórtk, 21. septembera 2017 spisane wot:

21.9.2017 – 27.9.2017 Budyski filmowy palast: Kingsman – The Golden Circle: wšědnje 16:45 a 19:45 | pj a so 22:15 Lego­ Ninjago: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | nj 12:15 Rock My Heart: nj 14:30 Expedition Happiness: pj 22:00 ES: srj 20:00 Lego Ninjago w 3 D: wšědnje 17:15 Logan Lucky: wšědnje 19:45 (nimo­ pj a srj) High Society: wšědnje 16:00 (nimo pó), 18:15 (nimo pó) a 20:30 (nimo pó) Barry Seal – Only in America: pj a so 22:15 Annabelle 2: pj a so 22:30 Killer’s Bodyguard: pj 22:30 Bullyparade: wšědnje 17:15 a 20:00 Bigfoot Junior: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | nj 12:15 Planet der Affen – Survival w 3 D: so 22:30 Das Pubertier: nj 12:45 Ich – Einfach unverbesserlich 3: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: štw, pj, so a wu 14:45 Emoji: nj 12:15

Kino-ekstra: Zum Verwechseln ähnlich: pó 17:15 a 20:15

Do kina (14.09.17)

štwórtk, 14. septembera 2017 spisane wot:

14.9.2017 – 20.9.2017 Budyski filmowy palast: Logan Lucky: wšědnje 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 High Society: wšědnje 16:00, 18:15 a 20:30 | pj a so 22:30 Cars 3: nj 14:45 Barry Seal – Only in America: wšědnje 19:45 (nimo pó a srj) | pj 21:45 Killer’s Bodyguard: wšědnje 17:00 (nimo pó) The Lego Ninjago Movie: srj 17:00 Kingsman – The Golden Circle: srj 20:15 Annabelle 2: pj a so 22:15 Bullyparade: wšědnje 17:15 (nimo srj) a 19:30 Bigfoot Junior: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | nj 12:00 Emoji: nj 12:15 Planet der Affen – Survival w 3 D: so 21:45 Das Pubertier: štw, pj, so a wu 15:00 Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:45 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:30

Kino­-ekstra: Die Verführten: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: High Society: wšědnje 14:15, 16:20 a 20:35 | so 22:45 Mother!: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj a so 22:15 The Circle: wšědnje 18:20 a 20:40 | pj a so 23:00 Kingsman – The Golden Circle: srj 20:10 Bibi & Tina: nj 12:15 | so 15:00 Hampstead Park: srj 18:05 Cars 3: nj 15:00 Die Pfefferkörner: wšědnje 14:10 | so a nj 12:05 Barry Seal – Only in America: wšědnje 20:30 (nimo srj) | so 22:55 Killer’s Bodyguard: pj 22:55 Annabelle 2: pj 22:45 Happy Family: wšědnje 15:00 (nimo so a nj) | so a nj 13:00 Bullyparade: wšědnje 16:15 a 18:25 Bigfoot Junior w 3 D: wšědnje 18:30 (nimo srj) Bigfoot Junior: so 12:30 Emoji: wšědnje 14:30 Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 16:30

Do kina (07.09.17)

štwórtk, 07. septembera 2017 spisane wot:

7.9.2017 – 13.9.2017 Budyski filmowy palast: Barry Seal – Only in America: wšědnje 17:00 a 20:00 | pj a so 22:30 High Society: srj 19:45 a 20:00 Disney Junior: nj 15:00 Annabelle 2: wšědnje 19:30 (nimo­ srj) | pj a so 22:30 Killer’s Bodyguard: wšědnje 20:00 (nimo pó a srj) | pj 22:00 Atomic Blonde: pj a so 22:30 Bullyparade: wšědnje 14:45 (nimo srj) | štw, pj, so a wu 16:00 | nj a srj 17:00 | pó 18:00 | štw, pj, so a wu 18:15 | nj 19:30 | pó 20:15 | štw, pj, so a wu 20:30 Bigfoot Junior: nj 12:30 | štw, pj, so a wu 14:00 Emoji: wšědnje 14:00 (nimo srj) Emoji w 3 D: nj 12:30 Bigfoot Junior w 3 D: wšědnje 17:15 Planet der Affen – Survival w 3 D: so 22:00 Das Pubertier: wšě­dnje 18:00 (nimo pó) Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 16:00 | nj 12:00 Ostwind 3 – Aufbruch na Ora: wšědnje 14:45 (nimo srj) | nj 12:15

Kino­-ekstra: Monsieur Pierre geht online: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (31.08.17)

štwórtk, 31. awgusta 2017 spisane wot:

31.8.2017 – 6.9.2017 Budyski filmowy palast: Annabelle 2: wšědnje 19:30 (nimo srj) | srj 20:30 | pj a so 22:30 Barry Seal – Only in America: srj 20:00 Killer’s Bodyguard: wšědnje 17:00 a 19:45 (nimo srj) | srj 20:00 | pj a so 22:15 Atomic Blonde: wšědnje 20:00 (nimo pó a srj) Bullyparade: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 18:15 (nimo pó) a 20:30 (nimo pó a srj) | pó 18:00 a 20:15 Bigfoot Junior: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | nj 12:00 Emoji: w 3 D: 14:00 (nimo pó a srj) Emoji w 3 D: nj 12:30 Bigfoot Junior w 3 D: wšědnje 17:15 Der dunkle Turm: pj 22:30 Dunkirk: pj a wu 16:00 Valerian – Die Stadt der tausend Planeten: so 22:30 Planet der Affen – Survival w 3 D: pj a so 22:00 Das Pubertier: wšědnje 18:00 (nimo pó) Ich – Einfach unver­besserlich: wšědnje 16:00 | nj 12:00 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | snj 12:15 | štw, so, nj a srj 16:00

Kino­-ekstra: Berlin Rebell High School: pó 17:15 a 20:15

Do kina (24.08.17)

štwórtk, 24. awgusta 2017 spisane wot:

24.8.2017 – 30.8.2017 Budyski filmowy palast: Atomic Blonde: wšědnje 17:15 a 19:45 (nimo wu a srj) | wu a srj 19:30 | pj a so 22:15 Terminator 2 – Tag der Abrechnung: wu 20:00 Killer’s Bodyguard: srj 20:00 Bullyparade: wšědnje 14:45 (nimo pj, pó a srj), 18:15 (nimo pó) a 20:30 (nimo pó) | pó 18:00 a 20:15 | pj a so 22:30 Bigfoot Junior: štw, so, nj a wu 14:00 | nj 12:00 Bigfoot Junior w 3 D: wšědnje 17:15 Der dunkle Turm: pj 20:00 | pj a so 22:15 Dunkirk: wšědnje 20:00 (nimo pj a pó) Planet der Affen – Survival w 3 D: wšědnje 19:300 (nimo wu a srj) Emoji: so, nj a wu 14:00 Emoji w 3 D: nj 12:30 Valerian – Die Stadt der tausend Planeten: pj a so 22:15 Das Pubertier: wšědnje 18:00 (nimo pó) Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 16:00 (nimo štw) | nj 12:00 Ostwind 3 – Aufbruch na Ora: wšědnje 16:00 (nimo pó) | štw, so, nj a wu 14:45 | nj 12:15

Kino­-ekstra: Der wunderbare Garten der Bella Brown: pó 17:15 a 20:15

Do kina (17.08.17)

štwórtk, 17. awgusta 2017 spisane wot:

17.8.2017 – 23.8.2017 Budyski filmowy palast: Bullyparade: wšědnje 14:45 (nimo pó), 18:15 a 19:45 (nimo srj) | srj 20:15 | pj a so 22:15 Mamma Mia!: srj 19:45 Bigfoot Junior w 3 D: wšědnje 17:15 Der dunkle Turm: wšědnje 20:30 | pj 22:30 | so 22:45 Emoji: wšědnje 14:45 (nimo pó) | nj 12:30 Emoji w 3 D: wšědnje 16:45 (nimo pó) Dunkirk: štw, so, nj a wu 20:15 | pj 23:00 Planet der Affen – Survival w 3 D: wšědnje 19:30 | pj a so 22:15 Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 16:15 | nj 12:00 Valerian – Die Stadt der tausend Planeten: pj 20:15 | so 22:30 Das Pubertier: wšědnje 18:15 (nimo pó) Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wšědnje 14:00 (nimo pó) a 16:00 (nimo pó) | nj 12:15 | pó 16:45 Bigfoot Junior: wšědnje 14:00 (nimo pó) | nj 12:00

Kino­-ekstra: The Dinner: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Bullyparade: wšědnje 15:15, 17:30 a 19:45 | so a nj 13:00 | pj a so 22:40 Bigfoot Junior w 3 D: wšědnje 17:55 Bigfoot Junior: wšědnje 14:30 | so a nj 12:30 Happy Family: nj 15:00 Ein Chanson für Dich: srj 18:20 Baby Driver: wšědnje 20:00 Der dunkle Turm: wšědnje 18:20 (nimo pó) a 20:20 | pj a so 22:20 Planet der Affen – Survival w 3 D: wšědnje 19:50 Planet der Affen – Survival: wšědnje 17:05 | pj a so 22:00 Emoji w 3 D: wšědnje 16:00 Emoji: wšědnje 14:00 | so a nj 12:00 Alibi.com: pj 22:25 Dunkirk: so 22:25 Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wšědnje 14:50 (nimo nj) | so a nj 12:35 Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 16:25

Do kina (10.08.17)

štwórtk, 10. awgusta 2017 spisane wot:

10.8.2017 – 16.8.2017 Budyski filmowy palast: Der dunkle Turm: wšědnje 18:30 a 20:30 | pj a so 23:00 Emoji: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) | nj 12:15 Atomic Blonde: nj 20:00 Emoji w 3 D: wšědnje 16.30 Bigfoot Junior w 3 D: nj 15:00 Planet der Affen – Survival w 3 D: wšědnje 16:45 (nimo nj) a 19:45 | nj 17:00 | pj a so 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich: wšědnje 14:00 (nimo štw, pó a srj), 16:30 a 18:15 (nimo pó) | nj 12:15 Ich – Einfach unverbesserlich w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw, nj a srj) Ostwind 3 – Aufbruch nach Ora: wšědnje 14:15 (nimo štw a srj) a 16:00 (nimo pó) | nj 12:15 Dunkirk: wšědnje 20:30 (nimo nj) | pj a so 22:45 Valerian – Die Stadt der tausend Planeten: wšědnje 20:15 (nimo pó) | pj 22:30 Das Pubertier: wšědnje 18:30 (nimo nj) | nj 12:15 Transformers: The Last Knight: so 22:30

Kino­-ekstra: Die Hütte – Ein Wochenende mit Gott: pó 14.30, 17:15 a 20:15

Do kina (03.08.17)

štwórtk, 03. awgusta 2017 spisane wot:

03.8.2017 – 08.8.2017 Budyski filmowy palast: Dunkirk: wšědnje 20:15 (nimo pó) | pj a so 22:30 | pó 19:45 Ostwind 3 – Aufbruch nach­ Ora: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) a 16:00 (nimo pó)| pó 16:15 | nj 12:15 Valerian – Stadt der tausend Planeten: wšědnje 19:45 (nimo pó) | so 22:30 Valerian – Stadt der tausend Planeten w 3 D: pj 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 3: wšědnje 16:30 (nimo pó), 18:15 (nimo pó), 20:30 (nimo pó 18:30 a 20:30) | nj 12:15 Ich – Einfach unverbesserlich w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Das Pubertier – Der Film: wšědnje 18:30 (nimo pó) | nj 12:15 Spider-Man: Homecoming w 3 D: so 22:30 Emoji – Der Film: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | nj 12:15 Emoji – Der Film w 3 D: wšědnje 17:15 Planet der Affen: Survival w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 16:45, 19:30 | pj a so 22:30 Transformers: The Last Knight: pj 22:30 Kino­-ekstra: In Zeiten des abnehmenden Lichts: pó 17:15 a 20:15

Do kina (27.07.17)

štwórtk, 27. julija 2017 spisane wot:

27.7.2017 – 02.8.2017 Budyski filmowy palast: Dunkirk: wšědnje 18:00 (nimo pó) a 20:30 (nimo pó) | pj a so 22:45 | pó 18:15 a 20:30 Ostwind 3 – Aufbruch nach­ Ora: wšědnje 13:45 a 16:15 Valerian – Stadt der tausend Planeten: wšědnje 16:30 (nimo pó) Valerian – Stadt der tausend Planeten w 3 D: wšědnje 19:30 | pj a so 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 3: wšědnje 13:45, 15:45, 20:15 (nimo pó 16:15 a 20:30) | wu a srj 10:00 Ich – Einfach unverbesserlich w 3 D: wšědnje 15:00 a 17:15 (nimo nj) Das Pubertier – Der Film: wšědnje 14:30 a 18:30 | nj, wu a srj 12:30 | srj 10:15 Spider-Man: Homecoming w 3 D: pj, so, nj, wu 19:30 The Boss Baby: so, wu a srj 12:15 |wu 10:15 Bob der Baumeister – Das Mega Team – Der Kinofilm: nj, wu a srj 12:15 André Rieu – Das Maastricht Konzert 2017: nj 16:30 Emoji – Der Film: nj 14:30 Sie nannten ihn Spencer: štw 20:00 Greg’s Tagebuch – Böse Falle: wu 10:15 Kino-ekstra: Victoria – Männer und andere Missgeschicke: pó 17:15 a 20:15

Do kina (20.07.17)

štwórtk, 20. julija 2017 spisane wot:

20.7.2017–26.7.2017 Budyski filmowy palast: Valerian – Die Stadt der tausend Planeten w 3 D: wšědnje 14:15, 17:00 a 19:30 | pj a so 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 3: wšědnje 14:00, 16:15 (nimo pó 17:15) a 20:30 | pj a so 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 3 w 3 D: wšědnje 15:00 a 17:15 | nj, wu a srj 12:45 Spider-Man: Homecoming: pj, so, pó, srj 14:30 | štw, so, nj a wu 17:15 Spider-Man: Homecoming w 3 D: wšědnje 19:45 | pj a so 22:30 Das Pubertier: wšědnje 18:30 (nimo pó) | pj, so a srj 20:00 Hanni&Nanni – Mehr als beste Freunde: wu a srj 10:00 Bob der Baumeister – Das Mega Team: nj, wu a srj 12:15 Transformers: The Last Knight: pj 22:00 | nj 20:00 Girls’ Night Out: pj a srj 17:15 Pirates of the Caribbean 5: Salazars Rache: štw a wu 20:00 | so 22:00 Baywatch: nj, wu a srj 12:15 | wu 14:45 The Boss Baby: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:15 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wu a srj 10:15 Gregs Tagebuch – Böse Falle!: wu a srj 10:15 | štw a nj 14:45 Kino-ekstra: Happy Burnout: pó 17:15 a 20:15

nawěšk

nowostki LND