njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Serbja a reformacija:
Lutherowe pomniki
11:45 Wuslědki stipendiatow Załožby za serbski lud
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim z portretom serbskeje abiturientki
13:00 Choćebuski serbski komorny chór
13:30 Nabožne wusyłanje
(Christiana Piniekowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń z powěsćemi tydźenja a pokiwami
11:20 Lěćo, słónco, prózdniny – doma, doma, rjenje je
12:00 Katolske nabožne wusyłanje
(farar Gabriš Nawka)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin z powěsćemi a live-wusyłanjom wo łužiskim derbyju serbskeju koparskeju wubrankow z Dešnjanskeho sportnišća
13:00 Dowolowe impresije
13:30 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pittkunings)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
10:00 Boža słužba ze Serbskeho ewangelskeho cyrkwinskeho dnja w Tšupcu
11:00 Łužica tónle tydźeń
11:20 Přewodźamy Witaj-dźěći
11:45 Tšupc a Albin Moller
12:00 Beachvolleyballowa tura
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 do 14:00
Live ze serbskeho cyrkwinskeho dnja w Tšupcu, mjez druhim z rozprawami, z přinoškom „Albin Moller – teologa a spisowaćel“, z nabožnym wusyłanjom (Ingolf Kśenka) a ze zbožopřećemi
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z powěsćemi tydźenja
11:20 Folklorny festiwal „Łužica 2017“ – live z Chrósćic
12:00 Nabožne wusyłanje
(farar Gerat Wornar)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo folklornym festiwalu w Chrósćicach a komentar „Tak ja to widźu“
13:00 Serbske młodźinske wusyłanja w radiju
13:30 Nabožne wusyłanje
(Katharina Köhlerowa)
po tym zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń
11:20 Skupiny na mjezynarodnym folklornym festiwalu
11:45 Wustajeńca wo Serbach w Kašubskej
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo serbskim narownym kamjenju w Strobicach
13:00 Portret čěskeje folklorneje skupiny
13:30 Nabožne wusyłanje
(Hans-Christian Schütt)
po tym zbožopřeća
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mj. dr. wo serbskim nowoměšniku
11:20 Serbske blido w Tokiju
11:45 Słowjanski srjedźowěk
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jadwiga Malinkowa)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo posedźenju Zwjazkoweho předsydstwa Domowiny
13:00 Pückler a Serbja
13:30 Nabožne wusyłanje
(Dieter Schütt)
po tym zbožopřeća
Póndźelu hornjoserbsce
9:00 Putniske kermše z Róžanta
11:00 Dźeń młynow
11:20 Z Pěskečanskeho wjesneho swjedźenja
11:45 Projekt SLA Łužičanka
12:00 Dalše powěsće z Pěskečanskeho wjesneho swjedźenja
delnjoserbsce
12:30 do 14:00
Swójbny program, mjez druhim z nabožnym wusyłanjom (Till Wojto) a z koncertom po přećach připosłucharjow
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11:20 Klóšter jako hospodarski kompleks
12:00 Nabožne wusyłanje
(Gabriš Nawka)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo awstralskich hosćoch we Łužicy
13:00 Zasłužbny serbski prócowar Herbert Cerna z Gorow
13:30 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
po tym zbožopřeća
Štwórtk hornjoserbsce
11:00 Pokiwy k dnjej muži
11:30 Oratorij „Podlěćo“
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
12:15 Madźarska mjeńšina w Rumunskej
delnjoserbsce
12:30 do 14 hodź.
Swójbny program, mjez druhim z pokiwami za wulěty, ze słuchohru „Mróčelec swójba“ a z nabožnym wusyłanjom (Dieter Schütt)
Njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo kongresu FUEN
11:20 Šula za serbsku rěč a kulturu
11:45 CD Jana Pawoła Nagela
12:00 Nabožne wusyłanje
(Wito Sćapan)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo delnjoserbskej koparskej wubrance
13:00 CD Jana Pawoła Nagela
13:30 Nabožne wusyłanje
(Christina Kliemowa)
po tym zbožopřeća
njedźelu hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11.15 Dźeń maćerje
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim prěni rezimej noweje nawodnicy Šule za delnjoserbsku rěč a kulturu Choćebuz
13:00 Wěnc spěwow maćerjam
13:30 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pittkunings)
po tym gratulacije