Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo adwentnej akciji
„Sadźće so!“
11:20 Bjarnat Cyž so rozžohnuje
11:45 Adwentne woknješko
12:00 Nabožne wusyłanje
(Hans Friedrich Fischer)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo naprašowanju Rěčneho centruma WITAJ.
13:00 Adwentne spěwy z Poznańskim hólčim chórom
13:30 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
po tym zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11:20 Słuchohra „Zwotkel přińdźe rumpodich?“
11:45 Adwentne woknješko
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo adwentničce w Mosće
13:00 Portret Marjany Worakoweje
13:30 Nabožne wusyłanje
(Bernd Pittkunings)
po tym zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo hłownej zhromadźiznje Kulowskeho Bratrowstwa
11:20 300 lět Sorabija Lipsk
11:45 Adwentne woknješko
12:00 Nabožne wusyłanje
(Beno Jakubaš)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo adwentnej protyce
13:00 Serbski adwentny koncert RBB 2015 w Slepom
13:30 Nabožne wusyłanje
(Hartmut Leipner)
po tym zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo SŠT, Domowinje a šulskim zakonju
11:20 Brunica a spěchowanje Serbow
11:45 Adwentne woknješko
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jadwiga Malinkowa)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo „hłownej“ spěchowanskeho towarstwa za serbsku rěč w cyrkwi
13:00 Literarna kermuša w Drjenowje
13:30 Nabožne wusyłanje
(Christiana Piniekowa)
po tym zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo „hłownej“ ZSW
11:20 Njewšědne stawiznički k smjertnej njedźeli
11:45 Wo schadźowance
12:00 Nabožne wusyłanje
(Wito Sćapan)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo strašnosći ptačeje gripy w Delnjej Łužicy
13:00 Serbske hudźbne tradicije:
pišćelowe twórby
13:30 Nabožne wusyłanje
(Helmut Hupac)
po tym zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo koncerće „Wočiń woči“
11:20 Nazymske wuchodźowanje podłu Malešanskich hatow
11:45 Winfriedowy dom w Schmiedebergu ma so zawrěć
12:00 Nabožne wusyłanje
(Gerat Wornar)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo Choćebuskim filmowym festiwalu
13:00 Portret Christiany Piniekoweje
13:30 Nabožne wusyłanje
(Helmut Kurjo)
po tym zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim z přehladom powěsćow tydźenja
11:15 Lipjo w nowym swětle
11:45 Sudniske jednanje jako čitanje
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jan Malink)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo wokrjesnej reformje a wo serbskej rěči w swójbje
13:00 Koncert po přećach připosłucharjow
13:30 Nabožne wusyłanje
(Madlena Norbergowa)
po tym zbožopřeća
Njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń z powěsćowym přehladom
11:15 Hudźbne nowonahrawanja
12:00 Nabožne wusyłanje
(Hans-Friedrich Fischer)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo spomnjenskim zarjadowanju na dr. Frida Mětška a „Tak ja to widźu“
13:00 Nazyma w literaturje a hudźbje
13:30 Nabožne wusyłanje
(Christina Kliemowa)
po tym zbožopřeća
Póndźelu, hornjoserbsce
11:00 Přehlad powěsćow
11:15 Tematiske wusyłanje „Ochranowska wosada, pietizm a Serbja“
12:00 Nabožne wusyłanje
(Christoph Rummel)
12:15 Recensija wo nowej knize Benedikta Dyrlicha
delnjoserbsce
12:30 Słowo k reformaciskemu dnjej a ze žiwjenja křesćanki
13:00 Drohoćinki serbskeje komorneje hudźby
po tym zbožopřeća dnja
njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo kubłanskej konferency Rěčneho centruma WITAJ
11:20 25 lět Załožba za serbski lud
11:45 Tema tydźenja: kirbsy
12:00 Nabožne wusyłanje
(Beno Jakubaš)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo 25lětnym wobstaću Załožby za serbski lud
13:00 K 100. posmjertnym narodninam dr. Frida Mětška
13:30 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym zbožopřeća
njedźelu, hornjoserbsce
11:00 Łužica tutón tydźeń, mjez druhim wo šulerskej akademiji w SAEK
11:20 Nowa serbska Protyka 2017
11:45 Premjera „Do dźěła zdar!“
12:00 Nabožne wusyłanje
(Jadwiga Malinkowa)
po tym zbožopřeća
delnjoserbsce
12:30 Aktualny magacin, mjez druhim wo spožčenju Myta Domowiny a wo wustajeńcy w Choćebuskim Serbskim domje
13:00 Wurězki z delnjoserbskich koncertow
13:30 Nabožne wusyłanje
(Cyril Pjech)
po tym gratulacije