Do kina (07.07.16)

štwórtk, 07. julija 2016 spisane wot:

7.7.– 13.7.2016 Budyski filmowy palast: Dirty Dancing: pj 20:00 Independence Day: Wiederkehr w 3 D: srj 20:00 Ice Age: wšědnje 14:00 a 16:15 | nj 12:00 | so a nj 16:30 Ice Age w 3 D: wšědnje nj 12:15 | štw a nj 14:15 | pj, so, pó, wu a srj 14:45 | štw a nj 16:30 | pj, so, pó, wu a srj 17:00 | štw a nj 18:30 | pj, so, pó a wu 19:30 | srj 20:30 | pj a so 22:00 Smaragdgrün: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 Mullewapp: nj 15:00 Conjuring 2: pj a so 22:45 Ein ganzes halbes­ Jahr: wšědnje 17:15 (nimo pó) a 20:30 (nimo srj) | pj a so 22:15 Kung Fu Panda 3: wu 9:30 Central Intelligence: wšědnje 19:45 (nimo pj a pó) | pj a so 22:15 Elsterglanz: wšědnje 18:30 (nimo so a nj) Angry Birds: wšědnje 14:45 (nimo nj) | wu 9:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wu 10:00 Alice im Wunderland: nj 12:30 Zoomania: nj 12:30 The Jungle Book: wu 9:45

Kino-ekstra: Power to Change – Die Energierevolution: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Ice Age w 3 D: wšědnje 13:25, 15:40, 17:55 a 20:10 | pj a so 22:25 Ice Age: wšědnje 12:05, 14:10, 16:20 a 18:25 | wu 10:00 Smaragdgrün: wšědnje 15:05, 17:35 a 20:00 Ein ganzes halbes Jahr: wšědnje 15.10 (nimo nj), 17:30 (nimo srj) a 20:25 | pj a so 22:45 Central Intelligence: wšědnje 19:50 (nimo srj) | pj a so 22:15 Conjuring 2: pj a so 22:30 Alice im Wunderland: wšědnje 12:45

Do kina (30.06.16)

štwórtk, 30. junija 2016 spisane wot:

30.6.– 6.7.2016 Budyski filmowy palast: Ice Age – Kollision voraus: wšědnje 14:00 a 16:15 | nj 12:00 Ice Age: Kollision voraus w 3 D: wšědnje 15:00, 17:30 a 20:00 | pj a so 22:30 | nj 12:30 Smaragdgrün: wu 17:30 Conjuring 2: wšědnje 19:45 (nimo pó) | pj a so 22:00 Ein ganzes halbes Jahr: wšědnje 14:45, 17:15 (nimo pó) a 19:30 (nimo wu) | wu 20:00 | pj a so 22:30 Central Intelligence: wšědnje 17:00 (nimo wu) a 20:30 (nimo srj) Elsterglanz und der Schlüssel in die Weibersauna: wšědnje 18:30 Alice im Wunderland: nj 12:15 Angry Birds: wšědnje 14:45 | wu 9:45 War­craft: The Beginning w 3 D: pj a so 22:45 Zoomania: nj 12:30 The Jungle Book: wu 9:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wu 10:00 Bibi & Tina: Mädchen gegen Jungs: wu 9:30

Kino-ekstra: Monsieur Chocolat: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Ice Age – Kollision voraus w 3 D: wšědnje 13:25, 15:40, 17:55 a 20:10 | pj a so 22:20 Ice Age – Kollision voraus: wšědnje 12:05, 14:10, 16:20 a 18:30 | wu 10:00 Ein ganzes halbes Jahr: wšědnje 15:05, 17:30 a 20:35 | pj a so 22:55 Central Intelligence: wšědnje 17:15 (nimo nj a srj) a 19:45 | pj a so 22:05 Conjuring 2: wšědnje 19:50 | pj a so 22:35 Alice im Wunderland: wšědnje 12:40 | wu 10:20 Einmal Mond und zurück: wšědnje 13:00 | wu 10:30 Angry Birds: wšědnje 15:00 | wu 10:55 Smaragdgrün: nj 17:15 Freeheld: srj 17:15

Do kina (23.06.16)

štwórtk, 23. junija 2016 spisane wot:

23.6.– 29.6.2016 Budyski filmowy palast: Ein ganzes halbes Jahr: wšědnje 15:00 (nimo štw), 17:30 a 20:00 | pj a so 22:30 Central Intelligence: wšědnje 19:45 | pó, wu a srj 15:00 | štw, pj, wu a srj 17:15 | so 22:15 Conjuring 2: wšě­dnje 17:00 | štw, pj, wu a srj 19:30 | pj a so 22:15 Elsterglanz und der Schlüssel für die Weibersauna: wšědnje 18:30 (nimo wu) | štw, so, nj a wu 20:30 | pj a so 22:45 Angry Birds: wšědnje 14:30 (nimo štw) a 16:30 | wu 9:45 | nj 12:30 Südafrika: nj 14:45 Birnenkuchen mit Lavendel: so a wu 14:45 Warcraft: The Beginning w 3 D: pj 22 15 Alice im Wunderland: wu 9:45 | pj, pó a srj 14:45 a 20:30 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wu 10:00 | nj 12:45 Bad Neighbors 2: wu 18:30 Zoomania: wu 9:30 | nj 12:30 | pj 15:00 The Jungle Book: nj 12:45

Kino-ekstra: Ein Mann namens Ove: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Ein ganzes halbes Jahr: wšědnje 15:10, 17:35 a 20:05 | pj a so 22:25 | so a nj 12:50 Central Intelligence: wšědnje 15:15, 17:30 a 19:50 | pj a so 22:05 Conjuring 2: wšědnje 20:00 | pj a so 22:05 X-Men: Apocalypse: wšědnje 17:10 (nimo srj) Einmal Mond und zurück: wšědnje 13:35 (nimo štw a pj) a 15:35 | wu 11:30 Alice im Wunderland w 3 D: wšědnje 17:40 Alice im Wunderland: wšědnje 12:55 (nimo štw a pj) | wu 10:30 Zoomania: pó, wu a srj 12:55 | wu 10:40 War­craft: The Beginning w 3 D: wšědnje 20:10 Angry Birds: wšědnje 13:00 (nimo štw a pj) a 15:05 | wu 10:45 The Nice Guys: pj a so 22:40 Everest: srj 10:00 Ein Mann namens Ove: srj 17:10

Do kina (16.06.16)

štwórtk, 16. junija 2016 spisane wot:

16.6.– 22.6.2016 Budyski filmowy palast: Central Intelligence: wšědnje 15:00 (nimo štw, pó a srj) a 17:15 (nimo pó) | štw a srj 19:30 | nj a pó 19:45 | wu 20:30 | pj a so 22:15 Conjuring 2: wšě­dnje 16:45 (nimo srj) a 19:30 | pj a so 22.15 Elsterglanz: wšědnje 18:30 a 20:30 (nimo štw a wu) | pj a so 22:30 Birnenkuchen mit Lavendel: so a wu 14:45 | srj 17:00 Ein ganzes halbes Jahr: srj 19:45 Angry Birds: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) a 16:30 | nj 12:30 | pj 20:00 War­craft: The Beginning w 3 D: pj, so, nj a wu 19:30 | so 22:00 Alice im Wunderland w 3 D: pj, so, nj a pó 17:15 Alice im Wunderland: wšědnje 14:45 (nimo štw a srj) | štw a wu 20:30 X-Men: Apocalypse: pj 22:00 Bad Neighbors 2: štw a srj 17:00 Angry Birds w 3 D: pj a pó 14:45 Zoomania: nj 12:45 The Jungle Book: nj 12:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: nj 12:45

Kino-ekstra: Südafrika: pó 14:45, 17:15 a 20:15 | nj 14:45

Wojerowski CineMotion:

Conjuring 2: wšědnje 17:15 a 19:55 | pj a so 22:20 Central Intelligence: wšědnje 15:30, 17:45 a 20:10 | pj a so 22:30 Green Room: pj a so 22:40 X-Men: Apocalypse: wšědnje 17:00 (nimo srj) Einmal Mond und zurück: wšědnje 15:20 | so a nj 13:25 Alice im Wunderland w 3 D: wšědnje 17:20 a 19:40 (nimo srj) Alice im Wunderland: wšědnje 14:50 | so a nj 12:30 Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 19:50 Angry Birds: wšědnje 14:55 | so a nj 12:50 The Nice Guys: pj a so 22:05 The Jungle Book w 3 D: so a nj 13:00 Ein ganzes halbes Jahr: srj 20:00 Eddie the Eagle: srj 17:00

Do kina (09.06.16)

štwórtk, 09. junija 2016 spisane wot:

9.6.– 15.6.2016 Budyski filmowy palast: Elsterglanz und der Schlüssel für die Weibersauna wšědnje 15:15 (nimo štw, pó a srj) 17:30 a 19:45 (nimo štw a nj), nj 19:30 | pj a so 22:00 Birnenkuchen mit Lavendel: pj, nj a wu 14:45 Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:30 | pj a so 22:00 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj), 17:00 (nimo pj a wu) a 19:30 (nimo nj) Angry Birds: wšědnje 15:00 (nimo štw, pó a srj) a 17:00 (nimo pó) | nj 12:45 X-Men: Apocalypse: wšědnje 19:15 (nimo pó) Money Monster: pj a sp 22:15 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: pj a so 21:45 Bad Neighbors 2: pj a wu 17:00 Angry Birds w 3 D: so 14:45 Zoomania: nj 12:45 The Jungle Book: nj 12:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: nj 12:45

Kino-ekstra: Raum: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

The Nice Guys: wšědnje 19:50 (nimo srj) | pj a so 22:20 Green Room: pj a so 22:25 X-Men: Apocalypse: wšědnje 19:30 Einmal Mond und zurück: wšědnje 15:20 a 20:05 | so a nj 13:15 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšě­dnje 17:40 a 20:05 | pj a so 22:30 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 15:15 | so a nj 12:55 Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 15:00, 17:30 a 20:00 | pj a so 22:30 Angry Birds: wšědnje 15:25 | so a nj 13:20 Money Monster: wšědnje 17:35 (nimo srj) The Jungle Book w 3 D: so a nj 12:50 The Conjuring­ 2: srj 19:50 Im Himmel trägt man hohe Schuhe: srj 17:35

Do kina (02.06.16)

štwórtk, 02. junija 2016 spisane wot:

2.6.– 8.6.2016 Budyski filmowy palast: Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 16:45 a 19:15 | pj a so 21:45 Money Monster: wšědnje 19:15 | pj a so 22:15 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšědnje 17:15 a 19:30 | pj a so 22:00 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) Angry Birds: wšědnje 17:00 | štw, so a nj 14:45 Angry Birds w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:15 X-Men: Apocalypse: wšědnje 19:15 (nimo pó) | pj a so 21:30 Bad Neighbors 2: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) The Jungle Book: nj 12:45 Zoomania: nj 12:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: nj 12:45

Kino-ekstra: Birnenkuchen mit Lavendel: pj a wu 14:45 | nj a pó 17:15 | pó 20:15

Wojerowski CineMotion:

The Nice Guys: wšědnje 19:45 | pj a so 22:15 X-Men: Apocalypse: wšědnje 17:10 (nimo pj a so) | pj a so 21:25 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšědnje 17:15 a 19:40 | pj a so 22:05 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 15:15 | so a nj 13:00 War­craft: The Beginning w 3 D: wšědnje 14:45, 17:20 a 19:50 | pj a so 22:25 Money Monster: wšědnje 20:10 | pj a so 17:10 a 19:15 Angry Birds w 3 D: wšědnje 15:10 | so a nj 13:05 Angry Birds: wšědnje 17:40 | so a nj 12:50 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: so a nj 12:45 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:55 (nimo nj) Einmal Mond und zurück: nj 15:00

Do kina (26.05.16)

štwórtk, 26. meje 2016 spisane wot:

25.5.– 1.6.2016 Budyski filmowy palast: Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 17:00 a 19:30 | pj a so 22:15 Money Monster: wšědnje 17:15 (nimo pó) a 20:30 | pó 18:15 | pj a so 22:30 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:15 | so 21:45 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 14:45 (nimo štw a pó) | pj 22:15 Angry Birds: wšědnje 16:15 | srj 10:00 | nj 16:15 Angry Birds w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a pó) X-Men: Apocalypse: wšědnje 19:15 (nimo pó) | so 22:15 X-Men: Apocalypse w 3 D: pj 21:45 Bad Neighbors 2: wšědnje 18:30 (nimo pó) The Jungle Book: nj 12:15 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 14:15 (nimo štw a pó) | srj 10:00 Zoomania: srj 10:00 | nj 12:30 How to be Single: nj 12:15

Kino-ekstra: Nichts Passiert: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

X-Men: Apocalypse w 3 D: pj a so 22:30 X-Men: Apocalypse: wšědnje 16:30 (nimo srj) a 19:30 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln w 3 D: wšědnje 17:35 a 20:05 | pj a so 22:40 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: wšědnje 15:10 | so a nj 12:50 Warcraft: The Beginning w 3 D: wšědnje 14:45, 17:15 a 20:00 | pj a so 22:40 Money Monster: wšědnje 18:15 a 20:25 | pj a so 22:35 Angry Birds w 3 D: wšědnje 16:10 | so a nj 11:55 Angry Birds: wšědnje 14:24 | so a nj 12:20 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: so a nj 12:45 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:00 Raum: srj 16:45

Do kina (19.05.16)

štwórtk, 19. meje 2016 spisane wot:

19.5.– 25.5.2016 Budyski filmowy palast: X-Men: Apocalypse w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 16:30 a 19:30 | pj a so 22:30 Alice im Wunderland: Hinter den Spiegeln: srj 19:45 Kiss Rocks Vegas: srj 20:00 Bad Neighbors 2: wšědnje 18:30 (nimo srj) a 20:30 (nimo srj) | pj a so 22:30 Angry Birds: wšědnje 16:30 a 19:30 (nimo pó) Angry Birds w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) a 17:30 Wie Brüder im Wind: nj 12:30 The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo srj) | pj a so 22:30 The Jungle Book: wšědnje 17:15 | pj, so, nj a wu 15:00 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) | nj 12:30 How to be Single:­ pj a so 21:45 Zoomania: nj 12:30 The Jungle Book w 3 D: nj 12:30

Kino-ekstra: Suffragette – Taten statt Worte: pó 14:45, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

X-Men: Apocalypse w 3 D: wšědnje 15:00, 17:30 a 19:55 | pj a so 22:25 X-Men: Apocalypse: wšědnje 19:40 The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 19:50 (nimo srj) The First Avenger: Civil War: pj a so 22:30 Angry Birds w 3 D: so a nj 13:00 Angry Birds: wšědnje 15:20 a 17:25 | so a nj 13:15 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 17:40 (nimo srj) Bad Neighbors 2: wšědnje 15:30, 17:50 a 20:20 | pj a so 22:45 Gods of Egypt: pj a so 22:50 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 15:40 | so a nj 13:30 Zoomania: so a nj 13:15 Alice im Wunderland: srj 20:00 Ich bin dann mal weg: srj 10:00 Grüße aus Fukushima: srj 17:45

Do kina (12.05.16)

štwórtk, 12. meje 2016 spisane wot:

12.5.– 18.5.2016 Budyski filmowy palast: Angry Birds: wšědnje 14:45 (nimo štw a srj) | nj a pó 12:30 Angry Birds w 3 D: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj, so a nj 22:30 The Jungle Book: wšědnje 17:00 (nimo pó) X-Men: Apocalypse w 3 D: srj 20:15 Bad Neighbors 2: wšědnje 16:30, 18:30 a 20:30 | pj, so a nj 22:30 The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 16:45 a 19:30 (nimo­ srj) | pj, so a nj 21:45 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) Wie Brüder im Wind: nj a pó 12:30 The Boss: pj a nj 21:45 How to be Single: pj, so, nj a srj 19:15 Zoomania: nj a pó 12:30 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) The Huntsman & The Ice Queen: so 21:45 Der geilste Tag: štw a wu 19:15 Kung Fu Panda 3: nj a pó 12:30

Kino-ekstra: Landstück: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 15:05, 16:35 a 19:30 (nimo srj) | pj, so a nj 22:00 The First Avenger: Civil War: wšědnje 19:45 Bad Neighbors 2: wšědnje 14:40, 18:00 a 20:00 | pj, so a nj 22:40 Angry Birds w 3 D: wšědnje 20:10 | pj a so 22:15 Angry Birds: wšědnje 15:30 a 17:45 | so, nj a pó 13:20 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 17:45 (nimo srj) The Jungle Book: nj 12:45 Gods of Egypt: pj, so a nj 22:25 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 15:40 | so, nj a pó 13:40 Zoomania: so, nj a pó 12:25 Bibi & Tina: Mädchen gegen Jungs: pó 12:45 Kung Fu Panda 3: so 12:45 X-Men: Apocalypse w 3 D: srj 19:45 Hail, Caesar!: srj 17:45

Do kina (04.05.16)

srjeda, 04. meje 2016 spisane wot:

5.5.– 11.5.2016 Budyski filmowy palast: Bad Neighbors 2: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj), 17:00 (nimo pó) a 19:15 | pó 17:15 | pj a so 22:30 Angry Birds: nj 16:45 Angry Birds w 3 D: nj 14:30 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 16:45 (nimo nj) The First Avenger – Civil War w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 16:45 a 19:45 | pj a so 21:45 Wie Brüder im Wind: nj 12:30 The Boss: pj a so 21:45 How to be Single: wšědnje 19:15 (nimo štw a pó) Zoomania: nj 12:30 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo nj, pó a srj), 17:15 a 19:30 (nimo pó) The Huntsman & The Ice Queen: pj a so 21:30 Der geilste Tag: štw 19:15 Kung Fu Panda 3: nj 12:30 Bibi & Tina: Mädchen gegen Jungs: nj 12:30

Kino-ekstra: Brooklyn – Eine Liebe zwischen zwei Welten: pó 17:15 a 20:15 | nj 12:30

Wojerowski CineMotion:

The First Avenger: Civil War w 3 D: wšědnje 14:30, 17:05 a 20:00 | pj a so 22:15 The First Avenger – Civil War: wšědnje 19:30 | so 22:25 Bad Neighbors 2: wšědnje 15:15, 17:40 a 20:05 | pj a so 23:00 Rico, Oskar und der Diebstahlstein: wšědnje 13:03 (nimo pó, wu a srj), 15:05 a 17:15 The Jungle Book w 3 D: wšědnje 17:35 (nimo srj) | pj a srj 19:50 The Jungle Book: wšědnje 14:50 (nimo nj) Gods of Egypt: pj a so 22:30 The Huntsman & The Ice Queen: štw, so, pó a wu 19:50 Zoomania: štw, pj, so a nj 13:00 Bibi & Tina: Mädchen gegen Jungs: štw, pj, so a nj 12:15 Kung Fu Panda 3: štw, pj, so a nj 12:50 Angry Birds: nj 15:00 Unsere Wildnis:srj 17:30

nawěšk

nowostki LND