Wuslědki (24.01.17)

wutora, 24. januara 2017 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga / młodźina A / stafla I

1. Póst Germania Budyšin 12 76  :  20 30

2. Rakečanske KT 11 54  :  19 28

3. Radwor/

Wulka Dubrawa 11 54  :  18 20

4. SZ Wjelećin 11 28  :  32 18

5. TSV 90 Wjazońca 11 20  :  46 13

6. ST Budyšin 11 15  :  51 6

7. ST Mó.-běli Njeswačidło 11 10  :  71 0

wokrjesna liga / młodźina A / stafla II

1. HZ Kulow/Ralbicy 10 36  :  10 27

2. Biskopicy/

Nowe Město Sakska 11 38  :  18 21

3. TSV Połčnica  11 24  :  28 17

4. FC Ćisk/Łaz/

Běły Chołmc/Hory 11 19  :  25 13

5. Großnaundorf/

Lomnitz 11 16  :  23 12

6. Natwar Němske Pazlicy/

Chrósćicy 12 15  :  24 11

7. FV Ottendorf-Okrilla  10 10  :  30 6

wokrjesna liga / młodźina B / stafla I

1. HZ Kubšicy/Bukecy 9 64  :  2 27

2. FSV Budissa Budyšin II 9 28  :  12 22

3. ST Horni kraj Sprjewja 9 40  :  15 18

4. Wulka Dubrawa/Radwor 8 33  :  17 13

5. Droh. Ramnow/Porchow  9 23  :  33 13

6. Póst Germania Budyšin 8 27  :  24 10

7. Hlinowc/Běła/

Cunnersdorf/Pančicy 9 24  :  40 6

8. Bart/Budyšink/Malešecy 7 7   : 43 3

9. SZ Motor Kumwałd 8 9  :  69 0

wokrjesna liga / młodźina B / stafla II

1. FV Ottendorf-Okrilla 9 46  :  12 24

2. TSV Wachau 8 48  :  14 18

3.  Steina/Bretnig-Hauswalde/Połčnica 

 9 48  :  13 16

4. Kinspork/Łužnica/

Haselbachtal 9 45  :  11 16

5. Lomnitz/Großnaundorf 8 30  :  20 12

6. Jednota Kamjenc 9 33  :  31 12

7. Lubuš/Bluń/Wojerecy II 9 21  :  43 9

8. FC Ćisk/Hory/Łaz/

Běły Chołmc  9 10  :  61 7

9. HZ Łužica  8 8  :  84 1

wokrjesna liga / młodźina C / stafla I

1. HZ Wulka Dubr./Radwor 8 41  :  6 24

2. ST Horni kraj Sprjewja 7 34  :  12 16

3. HZ Wjelećin/Wjazońca 9 21  :  22 14

4. Póst Germania Budyšin 7 24  :  16 13

5. HZ Huska/ST Hodźij  9 24  :  30 9

6. TSV Wóspork/Hrodźišćo 7 22  :  28 7

Wuslědki (18.01.17)

srjeda, 18. januara 2017 spisane wot:

Žony – wokrjesna liga

1. Zeleno-běli Bukecy 10 56  :  10 27

2. ST Liegau-Augustusbad  11 54  :  16 26

3. ST Nadrózna Hrabowka 10 39  :  24 18

4. Wojerowski FC 10 61  :  33 15

5. SSV Langburkersdorf 10 24  :  39 12

6. ST Hnašecy-Dobruša  10 17  :  34 11

7. ST Hlinowc 10 18  :  32 7

8. SZ Horni kraj-Sprjewja  9 3  :  84 0

wokrjesna koparska klasa, stafla I

1. ST Budyšin II 10 47  :  7 27

2. Budyšink/Malešecy 10 53  :  16 27

3. TSV Wjazońca II 10 32  :  24 18

4. ST Bart II  10 22  :  20 18

5. Zeleno-běli Bukecy II 10 36  :  31 16

6. Wjernarjecy/Załom 9 26  :  27 15

7. SZ Horni kraj-Sprje. III 10 18  :  18 13

8. SG Steinigtwolmsdorf 10 20  :  36 9

9. ST Wjelećin III 10 15  :  32 9

10. Módro-běli Minakał  10 11  :  46 6

11. ST Kubšicy II 9 16  :  39 3

wokrjesna klasa, stafla II

1. SJ Chrósćicy II 11 34  :  20 26

2. SZ Wětnica-Hola 11 44  :  21 23

3. ST Hlinowc 11 31  :  14 23

4. FSV Šćeńca 11 37  :  25 22

5. HZ Łaz/Běły Chołmc II 11 32  :  18 21

6. Nat. Němske Pazlicy II 11 21  :  20 17

7. SJ Njebjelčicy II 11 30  :  14 16

8. ST Mały Wjelkow 10 27  :  28 14

9. Módro-běli Kulow II 10 13  :  26 7

10. ST Lubuš II 11 15  :  40 6

11. FSV Łuty II 11 18  :  44 6

12. HZ Wulke Ždźary II 11 11  :  43 4

wokrjesna klasa, stafla III

1. ST Huska 10 43  :  5 30

2. Biskopičanske KT III 10 60  :  17 23

3. Mały Wosyk 10 42  :  18 22

4. ST Bart 10 36  :  12 22

5. ST Hnašecy-Dobruša II 10 26  :  17 17

6. ST Radwor II 10 20  :  30 13

7. ST Hodźij 04 II 10 17  :  32 10

Wuslědki (03.01.17)

wutora, 03. januara 2017 spisane wot:

Regionalna koparska liga

1. Carl Zeiss Jena 17 33  :  6 42

2. Energija Choćebuz 18 29  :  10 38

3. Berlinski AK 17 30  :  21 33

4. RB Lipsk II 18 27  :  22 30

5. FC Viktoria Berlin  17 33  :  21 28

6. Babelsberg 03 17 30  :  24 28

7. BFC Dynamo 18 31  :  23 26

8. FC H. Ł. Neugersdorf 17 23  :  15 26

9. Lok Lipsk 18 26  :  25 26

10. Hertha BSC II 17 22  :  22 26

11. Nordhausen 16 24  :  23 23

12. FC Schönberg 17 27  :  31 22

13. Meuselwitz 17 13  :  16 18

14. Auerbach 18 19  :  33 18

15. Union Fürstenwalde 18 18  :  33 15

16. Budissa Budyšin 18 16  :  27 12

17. FSV Luckenwalde 17 12  :  30 11

18. Neustrelitz 17 15  :  46 4

Wuslědki (21.12.16)

srjeda, 21. decembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

LSV Hory – Póst Budyšin0:2 (0:1)

1. ST Ćisk  14 51  :  7 40

2. Rakečanske ST 15 43  :  23 31

3. SC Großröhrsdorf 15 20  :  12 25

4. Póst German. Budyšin 15 26  :  24 25

5. Sokoł Ralbicy/Hórki 15 37  :  23 24

6. Módro-běli Kulow 15 32  :  28 22

7. ST Kinspork/Łužnica 15 28  :  23 21

8. ST Hnašecy-Dobruša 14 27  :  28 20

9. Motor Kumwałd 15 24  :  32 20

10. LSV Hory  15 37  :  27 18

11. Wojerowski FC 15 27  :  34 16

12. Drohotka Ramnow 15 25  :  34 16

13. FV Ottendorf-Okrilla 15 24  :  40 16

14. Zeleno-běli Bukecy 15 24  :  47 14

15. TSV Połčnica  15 22  :  36 11

16. ST Wjelećin 15 25  :  54 9

Wuslědki (19.12.16)

póndźela, 19. decembera 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Budyšin – Auerbach 1:1 (0:1)

Luckenwalde – Neugersdorf 0:1 (0:1)

Fürstenwalde – BFC Dynamo 4:1 (2:0)

Hertha II – RB Lipsk II 1:1 (1:1)

Choćebuz – Lok Lipsk 2:1 (1:0)

1. Carl Zeiss Jena 17 33  :  6 42

2. Energija Choćebuz 18 29  :  10 38

3. Berlinski AK 17 30  :  21 33

4. RB Lipsk II 18 27  :  22 30

5. FC Viktoria Berlin  17 33  :  21 28

6. Babelsberg 03 17 30  :  24 28

7. BFC Dynamo 18 31  :  23 26

8. FC H. Ł. Neugersdorf 17 23  :  15 26

9. Lok Lipsk 18 26  :  25 26

10. Hertha BSC II 17 22  :  22 26

11. Nordhausen 16 24  :  23 23

12. FC Schönberg 17 27  :  31 22

13. Meuselwitz 17 13  :  16 18

14. Auerbach 18 19  :  33 18

15. Union Fürstenwalde 18 18  :  33 15

16. Budissa Budyšin 18 16  :  27 12

17. FSV Luckenwalde 17 12  :  30 11

18. Neustrelitz 17 15  :  46 4

Wuslědki (13.12.16)

wutora, 13. decembera 2016 spisane wot:

Krajna koparska liga žonow

Heidenau – Thum-Herold 1:1 (0:0)

Zhorjelc – Johannstadt 5:2 (3:1)

Zwickau – Drježdźany II 4:0 (2:0)

Wacker Lipsk – Spitzkunnersdorf 1:1 (0:0)

Biskopicy – Lipšć. wobch. zaw.  6:0 (2:0)

RB Lipsk – Lipsk-juh5:0 (2:0)

1. RB Lipsk 12 56  :  5 34

2. FC Silesia Zhorjelc 13 42  :  23 26

3. Biskopičanske KT 08 13 39  :  20 26

4. 1. FFC Wacker Lipsk 14 27  :  20 21

5. Heidenauske ST 13 26  :  29 18

6. Přezjed. Lipsk-juh 11 23  :  17 17

7. Lipšć. wobch. zawody  13 28  : 27 17

8. SV Johannstadt 12 28  :  38 17

9. Kamjeničanski FC 12 24  :  27 15

10. Přezjed. Thum-Herold 13 19  :  35 11

11. TSV Spitzkunnersdorf 11 19  :  24 8

12. Fortuna Drježdźany II 15 16  :  50 7

13. Zap. Sakska Zwickau 14 20  :  52 5

14. FSV Lok Drježdźany 8 0  :  0 0

krajna koparska liga muži

Markkleeberg – Niska 4:1 (2:1)

Grimma – Zwenkau II 5:0 (1:0)

1. FC Eilenburg 14 39  :  10 36

2. FC Grimma 14 32  :  14 33

3. Jednota Kamjenc 14 34  :  13 32

4. Wocl Riesa 14 30  :  25 25

5. Hohenstein-Ernstthal 14 33  :  21 23

6. Pirna-Copitz 13 25  :  18 23

7. Rapid Kamjenica 14 26  :  26 18

8. Markkleeberg 13 25  :  28 17

9. Přezjednota Niska 14 19  :  21 16

10. Empor Glauchau 14 25  :  30 14

11. FC Reichenbach 14 13  :  21 13

12. FC Lößnitz 14 12  :  25 13

13. SG Taucha 14 16  :  33 9

14. Freiberg 14 22  :  44 9

15. Zwenkau II 14 14  :  36 6

16. Žołto-běli Zhorjelc 0 0  :  0 0

wokrjesna wyša liga

Kulow – Ramnow6:2 (3:1)

Wojerecy – Rakecy1:4 (0:2)

Ralbicy/Hórki – Hnašecy-Dobruša 2:2 (0:1)

1. ST Ćisk  14 51  :  7 40

2. Rakečanske ST 15 43  :  23 31

3. SC Großröhrsdorf 15 20  :  12 25

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 15 37  :  23 24

5. Módro-běli Kulow 15 32  :  28 22

6. Póst German. Budyšin 14 24  :  24 22

7. ST Kinspork/Łužnica 15 28  :  23 21

8. ST Hnašecy-Dobruša 14 27  :  28 20

9. Motor Kumwałd 15 24  :  32 20

10. LSV Hory  14 37  :  25 18

11. Wojerowski FC 15 27  :  34 16

12. Drohotka Ramnow 15 25  :  34 16

Wuslědki (12.12.16)

póndźela, 12. decembera 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Budyšin – Meuselwitz 0:1 (0:1)

Choćebuz – Neugersdorf 3:1 (2:0)

Berlin – Lipsk II3:5 (1:3)

Hertha II – Lipsk1:2 (0:2)

1. FC Carl Zeiss Jena 17 33  :  6 42

2. Energija Choćebuz 17 27  :  9 35

3. Berlinski AK 17 30  :  21 33

4. RB Lipsk II 17 26  :  21 29

5. FC Viktoria Berlin 17 33  :  21 28

6. SV Babelsberg 03 17 30  :  24 28

7. BFC Dynamo 17 30  :  19 26

8. Lok Lipsk 17 25  :  23 26

9. Hertha BSC II 16 21  :  21 25

10. FC HŁ Neugersdorf 16 22  :  15 23

11. Wacker Nordhausen 16 24  :  23 23

12. FC Schönberg 17 27  :  31 22

13. Meuselwitz 17 13  :  16 18

14. AfB Auerbach 17 18  :  32 17

15. Union Fürstenwalde 17 14  :  32 12

16. Budissa Budyšin 17 15  :  26 11

17. Luckenwalde 16 12  :  29 11

18. TSG Neustrelitz 17 15  :  46 4

Wuslědki (07.12.16)

srjeda, 07. decembera 2016 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Drježdźany – Weixdorf 1:1 (1:0)

1. Radebeulski BC 12 28  :  9 33

2. FC Neugersdorf II 12 33  :  13 25

3. Laubegast 12 30  :  17 25

4. Čerwje.-běli Mužakow 12 29  :  19 23

5. SZ Horni kraj Sprjewja 12 32  :  26 17

6. SG Weixdorf 12 23  :  22 17

7. FSV Nowosólc-Hródk 12 22  :  24 17

8. Drježdźanski SC 12 23  :  23 14

9. No. Město n. Sprjewju 12 19  :  25 14

10. Fortuna Trjebin 12 20  :  36 13

11. SJ Chrósćicy 12 18  :  23 12

12. Zschachwitz 12 21  :  37 9

13. Biskopičanske KT II 12 12  :  36 5

wokrjesna liga, stafla I

Malešecy – Budyšin II 4:2 (4:0)

1. Horni kraj-Sprjewja II 13 59  :  17 34

2. Traktor Malešecy 12 44  :  14 29

3. FV Concordia Załom 13 39  :  20 23

4. ST Budyšin 13 42  :  14 22

5. TSV Wjernarjecy 12 30  :  22 21

6. ST Porchow 12 20  :  15 20

7. Wulka Dub./Minakał 13 30  :  27 19

8. Germania Budyšin II 13 30  :  32 17

9. ST Hodźij  13 25  :  39 17

10. Postup Großharthau 13 34  :  31 16

11. ST Kubšicy 12 21  :  23 15

12. TSV 90 Wjazońca 13 18  :  51 10

13. ST Wjelećin II 13 19  :  56 7

14. HZ Wóspork/Hbjelsk II 13 14  :  64 2

Wuslědki (06.12.16)

wutora, 06. decembera 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Dynamo – Budyšin1:2 (1:1)

Nordhausen – Choćebuz 0:0 (0:0)

1. Carl Zeiss Jena 16 31  :  6 39

2. Berlinski AK 16 27  :  16 33

3. FC Energija Choćebuz 16 24  :  8 32

4. BFC Dynamo 16 30  :  17 26

5. RB Lipsk II 16 21  :  18 26

6. FC Viktoria Berlin 16 31  :  21 25

7. SV Babelsberg 03 16 27  :  23 25

8. Hertha BSC II 15 20  :  19 25

9. FC Neugersdorf 15 21  :  12 23

10. Wacker Nordhausen 16 24  :  23 23

11. Lokomotiwa Lipsk 16 23  :  22 23

12. FC Schönberg 16 24  :  31 19

13. AfB Auerbach 16 17  :  29 17

14. Meuselwitz 16 12  :  16 15

15. Union Fürstenwalde 16 14  :  30 12

16. Budissa Budyšin 16 15  :  25 11

17. FSV Luckenwalde 16 12  :  29 11

18. Neustrelitz 16 15  :  43 4

Wuslědki (05.12.16)

póndźela, 05. decembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska wyša liga

Ćisk – Kulow5:0 (1:0)

Bukecy – Großröhrsdorf 2:2 (1:1)

Hnašecy-Dobruša – Kumwałd 1:1 (0:1)

Rakecy – Ralbicy/Hórki 4:1 (4:1)

Ramnow – Wojerecy3:2 (2:2)

Ottendorf-Okrilla – Połčnica 4:3 (3:1)

Kinspork/Łužnica – Wjelećin 0:2 (0:1)

1. ST Ćisk  13 50  :  6 39

2. Rakečanske ST 14 39  :  22 28

3. SC Großröhrsdorf 14 19  :  11 24

4. Sokoł Ralbicy/Hórki 14 35  :  21 23

5. Póst Germania Budyšin 13 24  :  24 21

6. ST Kinspork/Łužnica 14 28  :  23 20

7. Motor Kumwałd 14 24  :  28 20

8. Módro-běli Kulow 14 26  :  26 19

9. ST Hnašecy-Dobruša 13 25  :  26 19

10. Wojerowski FC 14 26  :  30 16

11. Drohotka Ramnow 14 23  :  28 16

12. LSV Hory  13 33  :  25 15

13. FV Ottendorf-Okrilla  14 21  :  37 15

14. TSV Połčnica  14 22  :  35 11

15. Zeleno-běli Bukecy 14 23  :  47 11

16. ST Wjelećin 14 22  :  51 8

krajna liga

Eilenburg – Kamjenica 4:0 (1:0)

Hohen.-Ernstthal – Wocl Riesa 3:1 (2:0)

Grimma – Glauchau3:2 (0:0)

Zwenkau II – Niska0:3 (0:0)

Lößnitz – Reichenbach 1:1 (1:1)

Freiberg – Taucha2:1 (1:0)

1. FC Eilenburg 14 39  :  10 36

2. Jednota Kamjenc 14 34  :  13 32

3. FC Grimma 13 27  :  14 30

4. Wocl Riesa 14 30  :  25 25

5. Hohenstein-Ernstthal 14 33  :  21 23

6. VfL Pirna-Copitz 13 25  :  18 23

7. Rapid Kamjenica 14 26  :  26 18

8. Niska 13 18  :  17 16

9. Glauchau 14 25  :  30 14

10. Markkleeberg 12 21  :  27 14

11. FC Reichenbach 14 13  :  21 13

12. FC Lößnitz 14 12  :  25 13

13. SG Taucha 14 16  :  33 9

14. Freiberg 14 22  :  44 9

15. Zwenkau II 13 14  :  31 6

16. Žołto-běli Zhorjelc 0 0  :  0 0

nawěšk

nowostki LND