Wuslědki (01.03.16)

wutora, 01. měrca 2016 spisane wot:

Wobwodna volleyballowa liga muži

1. ST Kupoj/Nowa Łuka  14 40 :12  37

2. Viktoria Worklecy  13 32 :13  30

3. Módro-běli Wojerecy II 13 27 : 21 21

4. TuS Niska 12 25 : 23 20

5. TSV Kundraćicy 12 23 : 22 19

6. OSC Lubij  14 26 : 28 19

7. VfB Zhorjelc 13 21 : 31 14

8. TSG KW Hamor

Běła Woda 12 12 : 33 7

9. ST 90 Traktor

Mittelherwigsdorf 11 8 : 31 4

Wuslědki (29.02.16)

póndźela, 29. februara 2016 spisane wot:

Wokrjesne pokalne hry

Wachau II – Bluń 3:1 (0:1)

Frankenthal – Wjelećin 1:6 (1:4)

Lubuš – Großröhrsdorf 1:4 (0:2)

Großnaundorf – Ottendorf/Liegau 1:0 (1:0)

Großröhrsdorf II – Ralbicy/Hórki0:3 (0:1)

Marijina hwězda – Wachau 8:6 (3:2)

Chrósćicy – Ćisk 4:0 (0:0)

Wojerecy 1919 – Kumwałd 1:5 (1:2)

Krajna liga

FC Eilenburg – Zhorjelc 2:1 (1:1)

Kamjenc – Pirna-Copitz 2:1 (1:1)

FSV Zwickau II – BSC Freiberg 3:2 (1:2)

BSG Chemija – Markkleeberg 2:1 (1:1)

Heidenau – Wocl Riesa 2:1 (1:1)

Rapid Kamjenica – FC Grimma 2:2 (1:1)

Glauchau – Taucha 2:0 (1:0)

Reichenbach – Hohenstein-E. 0:1 (0:0)

tabulka:

1. BSG Chemija  17 45  :  17  38

2. Kamjenc  18 33  :  10  37

3. Wocl Riesa  18 41  :  23  36

4. FSV Zwickau II  18 30  :  20  33

5. FC Grimma  18 30  :  21  33

6. FC Eilenburg  18 29  :  26  29

7. Hohenstein-E.  17 32  :  21  27

8. Heidenau  18 19  :  23  24

9. Zhorjelc  17 27  :  25  21

10. Pirna-Copitz  18 24  :  30  21

11. Markkleeberg  17 30  :  35  20

12. Glauchau  17 18  :  31  19

Wuslědki (25.02.16)

štwórtk, 25. februara 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla 2

Njeswačidło – HZ Łaz 1:1 (1:1)

Hórnikecy – Nowe Město II 5:1 (2:0)

FC Łužica – Lubuš 3:0 (2:0)

Šćeńca – Hory II 0:7 (0:3)

Ćisk II – Wětnica/Hola 4:2 (1:1)

Ralbicy/Hórki II – N. Hrabowka 1:1 (1:1)

tabulka:

1. Wojerecy 1919 15 42  : 14 35

2. Rakecy II 15 41  : 10 34

3. FC Łužica 16 36  : 16 34

4. HZ Łaz 15 21  : 13 28

5. Nowe Město II 16 59  : 29 26

6. Hórnikecy 16 31  : 31 24

7. Hory II 16 34  : 24 23

8. Bluń 15 30  : 26 22

9. N. Hrabowka 16 39  : 30 21

10. Njeswačidło 16 34  : 36 20

11. Lubuš 15 27  : 37 18

12. Ralbicy/Hórki II 16 30  : 35 17

13. Ćisk II 16 29  : 50 16

14. Wětnica/Hola 16 24  : 59 11

15. Šćeńca 15 23  : 90 4

Wuslědki (23.02.16)

wutora, 23. februara 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

BFC Dynamo – Schönberg 4:1 (2:1)

Meuselwitz – Halberstadt 1:2 (0:0)

Nordhausen – RB Lipsk II 1:1 (1:0)

Budissa Budyšin – Zwickau 0:1 (0:1)

Rathenow – Babelsberg 03 0:2 (0:0)

Auerbach – Hertha BSC II 6:0 (3:0)

FC Viktoria – Jena2:1 (0:0)

čoło tabulki

1. Zwickau 20 43  : 13 46

2. Nordhausen 21 40  : 20 43

3. Berlinski AK 20 32  : 12 40

4. BFC Dynamo 20 45  : 31 38

Wuslědki (22.02.16)

póndźela, 22. februara 2016 spisane wot:

Krajna koparska liga

Taucha – FSV Zwickau II 0:1 (0:1)

Pirna-Copitz – Rapid Kamjenica 2:2 (1:0)

FC Grimma – Heidenau 2:0 (1:0)

Wocl Riesa – Reichenbach 3:1 (2:0)

BSC Freiberg – Kamjenc 0:3 (0:2)

FC Eilenburg – BSG Chemija 0:3 (0:1)

čoło tabulki:

1. Wocl Riesa 17 40 : 21 36

2. BSG Chemija 16 43 : 16 35

3. Kamjenc 17 31 :  9 34

Wokrjesna wyša liga

Połčnicy – Bukecy 1:4 (1:1)

Kulow – Póst Budyšin 4:1 (3:0)

Wachau – Kinspork 2:4 (1:2)

Hnašecy – Łuty 5:1 (2:0)

Ćisk – Rakecy 0:3 (0:2)

Hory – Chrósćicy 1:3 (0:2)

Ralbicy/Hórki – Großröhrsdorf 2:2 (0:1)

Wjelećin – Ramnow 2:3 (2:2)

1. Chrósćicy 20 47 : 16 49

2. Hory 20 53 : 15 42

3. Großröhrsdorf 20 56 : 31 39

4. Ralbicy/Hórki 20 42 : 20 35

5. Kumwałd 19 52 : 35 33

6. Rakecy 20 37 : 30 32

7. Ramnow 20 43 : 42 32

8. Hnašecy 20 44 : 28 30

9. Póst Budyšin 20 43 : 43 27

10. SJ Ćisk 20 42 : 44 26

11. Połčnicy 20 33 : 36 25

12. Kinspork 19 38 : 36 21

13. Kulow 19 30 : 32 19

14. Bukecy 19 22 : 50 14

15. Wjelećin 19 26 : 63 12

16. Wachau 20 30 : 68 12

17. Łuty 19 17 : 66 10

Wokrjesna liga stafla I

Hnašecy II – Mały Wjelkow 1:1 (0:1)

Wjazońca – Hodźij 0:0 (0:0)

HZ Budestecy – ST Budyšin 1:3 (1:1)

Wjernarjecy – Porchow 1:2 (0:1)

Malešecy – Wóspork 4:0 (2:0)

Wulka Dubrawa/Minakał

– Kubšicy 2:2 (2:0)

1. ST Budyšin 15 51 : 20 41

2. HZ Budestecy 16 50 : 33 30

3. Malešecy 14 43 : 22 28

4. Załom 15 43 : 21 27

5. Kubšicy 15 29 : 21 27

6. Radwor 15 35 : 17 24

7. Wóspork 16 24 : 34 24

8. Wjazońca 16 31 : 37 22

9. Porchow 16 37 : 48 19

10. Póst Budyšin II 15 33 : 38 18

11. Wu. Dubrawa/Minakał 16 29 : 31 16

12. Wjernarjecy 15 28 : 30 15

13. Hnašecy II 16 24 : 49 14

14. Hodźij 16 18 : 37 12

15. Mały Wjelkow 16 25 : 62 10

Wuslědki (17.02.16)

srjeda, 17. februara 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Haselbachtal 1:2 (0:1)

Arnsdorf – Wóslink/Skaskow 3:0 (1:0)

Sepicy – Ottendorf/Liegau 1:2 (0:1)

Marijina hwězda – Großharthau 7:0 (4:0)

Hlinowc – Frankenthal 0:3 (0:1)

1. Ottendorf/Liegau 14 40  :  12 38

2. Frankenthal 14 43  :  21 34

3. Arnsdorf 14 39  :  12 31

4. Marijina hwězda 14 54  :  29 27

5. Großnaundorf 13 42  :  20 23

6. Großröhrsdorf II 14 29  :  20 23

7. Sepicy 14 39  :  35 22

8. Njebjelčicy 13 25  :  25 16

9. Hlinowc 14 26  :  30 16

10. Haselbachtal 14 31  :  40 16

11. Němske Pazlicy 13 15  :  30 12

12. Großharthau 14 15  :  46 7

13. Wóslink/Skaskow 14 19  :  47 5

Wuslědki (16.02.16)

wutora, 16. februara 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Bluń – Rakecy II2:2 (0:2)

Wětnica/Hola – FC Łužica 2:4 (1:2)

Hory II – Ćisk II2:1 (1:1)

Nowe Město II – Njeswačidło 6:1 (3:0)

Nadr. Hrabowka – Hórnikecy 2:3 (2:0)

Wojerecy 1919 – Ralbicy/Hórki II 4:1 (0:0)

1. Wojerecy 1919 15 42  :  14 35

2. Rakecy II 15 41  :  10 34

3. Łužica Neugersdorf 15 33  :  16 31

4. HZ Łaz 14 20  :  12 27

5. Nowe Město II 15 58  :  24 26

6. Bluń 15 30   : 26 22

7. Hórnikecy 15 26  :  30 21

8. Nadr. Hrabowka 15 38  :  29 20

9. Hory II 15 27  :  24 20

10. Njeswačidło 15 33  :  35 19

11. Lubuš 14 27  :  34 18

12. Ralbicy/Hórki II 15 29  :  34 16

13. Ćisk II 15 25  :  48 13

14. Wětnica/Hola 15 22  :  55 11

15. Šćeńca 14 23  :  83 4

Wuslědki (15.02.16)

póndźela, 15. februara 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Bukecy – Hnašecy0:5 (0:0)

Póst Budyšin – Ralbicy/Hórki 0:2 (0:0)

Großröhrsdorf – Połčnica 5:0 (2:0)

Rakecy – Wachau2:0 (0:0)

Kinspork – Hory0:2 (0:0)

Chrósćicy – Kulow1:1 (1:0)

Łuty – Kumwałd1:7 (0:2)

Ramnow – ST Ćisk7:3 (3:0)

1. Chrósćicy 19 44  :  15 46

2. Hory 19 52  :  12 42

3. Großröhrsdorf 19 54  :  29 38

4. Ralbicy/Hórki 19 40  :  18 34

5. Kumwałd 19 52  :  35 33

6. Rakecy 19 34  :  30 29

7. Ramnow  19 40  :  40 29

8. Hnašecy 19 39  :  27 27

9. Póst Budyšin 19 42  :  39 27

10. ST Ćisk 19 42  :  41 26

Wuslědki (11.02.16)

štwórtk, 11. februara 2016 spisane wot:

Wokrjesna klasa, stafla sewjer – žony

1. Módro-běli Wojerecy II  12 22 : 2

2. ST Viktoria Worklecy 10 14 : 6

3. ST Marijina hwězda II 12 14 : 10

4. SC Wojerecy 10 8 : 12

5. MSV Budyšin 04 III 10 6 : 14

6. ST Marijina hwězda III 12 2 : 22

Wuslědki (10.02.16)

srjeda, 10. februara 2016 spisane wot:

Volleyball, wobwodna liga, mužojo

1. ST Kupoj Nowa Łuka 12 34 : 11 31

2. ST Viktoria Worklecy  12 32 : 10 30

3. Módro-běli Wojerecy II 12 26 : 18 21

4. TSV Kundraćicy 11 20 : 20 17

5. OSC Lubij 12 21 : 24 15

6. TuS Niska 10 19 : 22 14

7. VfB Zhorjelc 12 21 : 28 14

8. TSG Hamor Běła Woda 11 11 : 30 7

9. Tra. Mittelherwigsdorf 10 7 : 28 4

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND