Kopańca muži, 3. liga
Osnabrück – Hansa Rostock 1:2 (1:2)
Halle – Preußen Münster 1:2 (0:2)
Karlsruhe – Großaspach 2:1 (2:0)
Zwickau – Mnichow5:2 (2:1)
Jena – Würzburger Kickers 3:4 (1:2)
Kaiserslautern – Unterhaching 4:0 (0:0)
Lotte – Wiesbaden0:1 (0:0)
Uerdingen – Energija Choćebuz 1:2 (1:1)
Aalen – Braunschweig 1:3 (0:2)
1. VfL Osnabrück 36 55 : 26 76
2. Karlsruheski SC 36 58 : 34 68
3. SV Wehen Wiesbaden 36 67 : 45 64
4. Halleski FC 36 43 : 32 60
5. F.C. Hansa Rostock 36 45 : 44 53
6. SC Preußen Münster 36 47 : 44 52
7. FC Würzburger Kickers 36 52 : 44 51
8. FSV Zwickau 36 45 : 42 49
9. 1. FC Kaiserslautern 36 45 : 47 48
10. KFC Uerdingen 05 36 44 : 58 47
11. SV Meppen 35 45 : 47 46
12. TSV 1860 Mnichow 36 45 : 46 44
13. Eintr. Braunschweig 36 47 : 52 44
14. SpVgg Unterhaching 36 46 : 45 42
15. FC Energija Choćebuz 36 48 : 56 41
16. VfL Přećeljo sporta Lotte
36 30 : 41 40
17. FC Carl Zeiss Jena 36 43 : 57 40
18. SG Sonnenhof Großaspach
36 31 : 37 39
19. SC Fortuna Köln 35 35 : 58 38
20. VfR Aalen 36 43 : 59 30
Kopańca muži, wokrjesna liga, stafla II
1. ST Marijina hwězda 22 60 : 11 55
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 63 : 19 50
3. ST Ćisk II 22 41 : 28 41
4. Traktor Malešecy 21 50 : 25 39
5. SV Haselbachtal 22 42 : 28 37
6. HZ Wulke Ždźary 23 33 : 38 34
7. Wojerowski FC II 22 36 : 34 32
8. SJ Njebjelčicy 22 30 : 28 28
9. FSV Łuty 22 37 : 42 27
10. 1896 Wulka Dubrawa 23 37 : 54 27
11. Nadrózna Hrabowka 22 36 : 45 26
12. ST Lubuš 23 28 : 38 26
13. SJ Chrósćicy II 22 29 : 39 21
14. HZ Rakecy II/Šćeńca 23 25 : 56 18
15. ST Mały Wosyk 23 19 : 81 9
Kopańca muži, krajna klasa
1. LSV Nowe Město 19 62 : 20 44
2. SZ Drježdźany-Strěžin 19 37 : 18 38
3. Laubegast 19 49 : 28 35
4. FC Neugersdorf II 18 36 : 24 31
5. VfB Běła Woda 1909 19 52 : 36 29
6. SG Weixdorf 19 44 : 38 27
7. FSV Oderwitz II 19 34 : 30 27
8. SC Borea Drježdźany 19 30 : 37 23
9. ST Ćisk 19 29 : 40 23
10. SC Großröhrsdorf 19 28 : 31 20
11. TSV Rotacija Drježdźany 19 30 : 42 20
12. SJ Chrósćicy 18 38 : 48 18
13. ST Horni kraj-Sprjewja 19 29 : 66 16
14. ST Trjebin 19 17 : 57 6
wokrjesna wyša liga
1. Rakečanske ST 23 86 : 14 64
2. Drohotka Ramnow 23 58 : 30 46
3. Módro-běli Kulow 23 51 : 27 46
4. Germania Budyšin 23 54 : 38 40
5. Wojerowski FC 23 55 : 37 38
6. Sokoł Ralbicy/Hórki 23 42 : 36 37
7. LSV Hory 22 46 : 41 37
8. TSV Połčnica 23 42 : 47 33
9. ST Hnašecy-Dobruša 22 43 : 46 31
10. Motor Kumwałd 23 42 : 48 31
11. Natw. Němske Pazlicy 23 41 : 41 29
12. ST Kinspork/Łužnica 23 37 : 51 26
13. SG Großnaundorf 23 40 : 59 19
14. Zeleno-běli Bukecy 23 33 : 80 17
15. ST Porchow 23 28 : 58 16
16. ST Radwor 23 23 : 68 8
wokrjesna liga, stafla II
1. ST Marijina hwězda 21 57 : 10 52
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 22 63 : 19 50
3. ST Ćisk II 21 35 : 27 38
4. Traktor Malešecy 20 46 : 25 36
5. SV Haselbachtal 21 40 : 28 34
6. HZ Wulke Ždźary 22 32 : 32 34
7. Wojerowski FC II 21 31 : 29 31
8. SJ Njebjelčicy 21 30 : 26 28
9. ST Wulka Dubrawa 22 35 : 51 27
10. ST Lubuš 22 28 : 34 26
11. FSV Łuty 21 34 : 40 24
12. ST Nadr. Hrabowka 21 33 : 43 23
13. SJ Chrósćicy II 21 24 : 34 20
14. HZ Rakecy II / Sćeńca 22 24 : 53 18
15. ST Mały Wosyk 22 17 : 78 9
wokrjesna klasa, stafla I
1. Módro-běli Minakał 13 47 : 13 34
2. ST Budyšin II 13 45 : 16 32
3. ST Wjelećin II 13 37 : 25 24
4. SV Budissa 08 Budyšink 13 18 : 25 19
5. ST Zeleno-běli Bukecy II 13 27 : 33 18
6. ST Bart II 13 22 : 30 18
7. ST Mały Wjelkow 13 36 : 39 14
8. Horni kraj-Sprjewja III 13 16 : 22 14
9. Wjern. II/Wjazońca II 13 14 : 42 9
Kopańca, regionalna liga muži
BFC Dynamo – Biskopicy 1:4 (1:2)
Lok Lipsk – Altglienicke 1:3 (1:1)
Auerbach – Meuselwitz 2:1 (1:0)
Halberstadt – Neugersdorf 2:0 (1:0)
Kamjenica – Hertha BSC II 1:0 (1:0)
Budissa Budyšin – Rathenow 0:4 (0:1)
Erfurt – Viktoria Berlin 2:2 (2:0)
Berlinski AK – Nordhausen 4:1 (2:1)
Biskopicy – Neugersdorf 0:1 (0:1)
1. Kamjeničanski FC 30 70 : 28 73
2. Berlinski AK 30 56 : 30 63
3. Hertha BSC II 30 55 : 36 54
4. Wacker Nordhausen 29 47 : 33 49
5. Čerwjeno-běli Erfurt 30 53 : 35 48
6. Lok Lipsk 30 46 : 34 47
7. SV Babelsberg 30 49 : 38 43
8. Germania Halberstadt 30 39 : 34 41
9. VfB Auerbach 30 41 : 48 39
10. FC Viktoria Berlin 30 41 : 33 36
11. Union Fürstenwalde 30 37 : 52 36
12. BFC Dynamo 29 32 : 52 36
13. ZFC Meuselwitz 30 44 : 52 34
14. VSG Altglienicke 30 45 : 52 33
15. Biskopičanske KT 30 28 : 45 33
16. H. Łužica Neugersdorf 30 29 : 56 28
17. Budissa Budyšin 30 17 : 41 25
18. Optik Rathenow 30 27 : 57 21
krajna klasa
Chrósćicy – Drježdźany-Strěžin 1:1 (1:0)
1. LSV Nowe Město 18 58 : 18 41
2. Laubegast 18 46 : 24 35
3. SZ Drježdźany-Strěžin 18 32 : 17 35
4. VfB Běła Woda 1909 18 49 : 31 29
5. FC Neugersdorf II 17 34 : 23 28
6. FSV Oderwitz II 18 32 : 26 27
7. SG Weixdorf 18 39 : 35 24
8. ST Ćisk 18 28 : 37 23
9. SC Borea Drježdźany 18 26 : 34 20
10. Rotacija Drježdźany 18 29 : 40 20
11. SJ Chrósćicy 17 36 : 45 18
12. SC Großröhrsdorf 18 25 : 30 17
13. ST Horni kraj-Sprjewja 18 26 : 64 13
14. ST Trjebin 18 16 : 52 6
wokrjesna wyša liga
Radwor – Połčnica0:4 (0:2)
wokrjesna liga, stafla 1
Germania Budyšin II – Bart 8:0 (5:0)
Horni kraj-Sprjewja II – Wachau 1:1 (0:1)
Wuslědki a tabulka wólnočasneje koparskeje ligi Zapadołužiskeho koparskeho zwjazka
Hórnikecy/Ćisk – Bluń/Lubuš 2:1
Rakecy/Sćeńca – Hermsdorf 5:0
Hory – Kulow 1:4
Ralbicy – Aktiwist/Lok/Wojerecy 3:1
Aktiwist/Lok/Woj. – Rakecy/Šćeńca 2:5
Hermsdorf – Hórnikecy/Ćisk 0:4
1. HZ Rakecy/Sćeńca 4 14 : 5 9
2. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 8 : 5 7
3. HZ Natwar Wojerecy/
Wětnica 2 10 : 1 6
4. HZ Hórnikecy/Ćisk 3 7 : 4 6
5. HZ Bluń/Lubuš 3 3 : 3 4
6. HFC Jednota Wojerecy 3 6 : 7 4
7. Módro-běli Kulow 2 5 : 4 3
8. LSV Hory 3 4 : 6 3
9. Hermsdorfske ST 3 3 : 12 1
10. HZ Aktiwist/Lok/
SC Wojerecy 4 6 : 19 0
Kopańca, 3. liga
Meppen – Halleski FC 0:2 (0:2)
1860 Mnichow – Münster 0:1 (0:1)
Braunschweig – Großaspach 1:1 (0:0)
Aalen – Přećeljo sporta Lotte 1:2 (0:1)
Rostock – Carl Zeiss Jena 1:2 (1:1)
Wiesbaden – Fortuna Köln 3:0 (1:0)
Unterhaching – Zwickau 0:1 (0:0)
Uerdingen – Osnabrück 1:3 (0:1)
pinca tabulki
16. Eintr. Braunschweig 33 38 : 48 37
17. SC Fortuna Köln 33 34 : 55 37
18. FC Energija Choćebuz 33 42 : 53 35
19. FC Carl Zeiss Jena 33 36 : 52 34
20. VfR Aalen 33 40 : 50 30
regionalna liga muži
Optik Rathenow – Berlinski AK 0:1 (0:1)
Nordhausen – Kamjeničanski FC 1:2 (1:2)
Biskopičanske KT – Babelsberg 0:1 (0:0)
Altglienicke – Fürstenwalde 0:0 (0:0)
Hertha BSC II – Halberstadt 3:1 (2:1)
Viktoria Berlin – BFC Dynamo 1:2 (0:1)
HŁ Neugersdorf – Auerbach 0:2 (0:2)
Meuselwitz – Erfurt1:2 (0:2)
pinca tabulki
14. VSG Altglienicke 29 42 : 51 30
15. Biskopičanske KT 28 24 : 43 30
16. Budissa Budyšin 29 17 : 37 25
17. Hornja Łuž. Neugersd. 28 28 : 54 25
18. Optik Rathenow 29 23 : 57 18
Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2
Wojerecy II – Nadr. Hrabowka 0:1 (0:1)
Wulka Dubrawa – Ćisk II 3:0 (3:0)
Lubuš – Marijina hwězda 0:6 (0:2)
Mały Wosyk – Łuty 0:4 (0:3)
Łaz/Běły Chołmc – Malešecy 2:2 (1:1)
Rakecy II/Šćeńca – Wulke Ždźary 0:2 (0:1)
pinca tabulki
11. FSV Łuty 19 32 : 33 23
12. ST Nadrózna Hrabowka 20 30 : 43 20
13. SJ Chrósćicy II 20 24 : 34 19
14. HZ Rakecy II / Sćeńca 21 22 : 51 17
15. ST Mały Wosyk 21 16 : 76 9
Kopańca, wokrjesna wyša liga
Kulow – Rakečanske ST 2:4 (0:2)
Połčnica – Germania Budyšin 0:4 (0:3)
Wojerowski FC – Hnašecy-Dobr. 3:0 (2:0)
Hory – Kinspork/Łužnica 5:3 (3:1)
Ramnow – Radwor4:1 (2:1)
Němske Pazlicy – Bukecy 5:3 (3:1)
Großnaundorf – Porchow 4:0 (2:0)
1. Rakečanske ST 22 83 : 13 61
2. Módro-běli Kulow 22 51 : 26 46
3. Drohotka Ramnow 22 56 : 29 43
4. Wojerowski FC 22 54 : 35 38
5. Póst Germania Budyšin 22 52 : 37 37
6. Sokoł Ralbicy/Hórki 22 41 : 33 37
7. LSV Hory 22 46 : 41 37
8. ST Hnašecy-Dobruša 22 43 : 46 31
9. TSV Połčnica 21 36 : 45 29
10. Motor Kumwałd 22 41 : 48 28
11. Natwar Němske Pazlicy 22 37 : 40 26
12. ST Kinspork/Łužnica 22 36 : 49 26
13. SG Großnaundorf 22 39 : 56 19
14. ST Porchow 22 26 : 56 15
15. Zeleno-běli Bukecy 22 30 : 79 14
16. ST Radwor 21 22 : 60 8
čoło tabulki wokrjesneje ligi, stafle 2
1. ST Marijina hwězda 20 55 : 9 49
2. HZ Łaz/Běły Chołmc 21 63 : 19 49
3. ST Ćisk II 20 34 : 26 37
4. Traktor Malešecy 20 46 : 25 36
5. SV Haselbachtal 20 35 : 28 31
Wólnočasna koparska liga WFV
HZ Hórnikečanski jězor/Ćisk
– HZ Bluń/Lubuš 2:1
HZ Rakecy/Šćeńca – Hermsdorfske ST 5:0
LSV Hory – Módro-běli Kulow 1:4
Sokoł Ralbicy/Hórki
– HZ Aktiwist/Lok/SC Wojerecy 4:3
HFC Natwar Wětnica – HFC Jednota 3:1
1. Sokoł Ralbicy/Hórki 3 8:5 7
2. HZ HFC (Natwar) Wětnica 2 10:1 6
3. HZ Rakecy/Šćeńca 3 9:3 6
4. HZ Bluń/Lubuš 3 3:3 4
5. HFC (Jednota) 3 6:7 4
6. Módro-běli Kulow 2 5:4 3
7. HZ Hórnikečanski jězor/Ćisk 2 3:4 3
8. LSV Hory 3 4:6 3
9. Hermsdorfske KT 2 3:8 1
10. HZ Aktiwist/Lok/SC Wojerecy 3 4:14 0
Maik Brězan
kopańca muži, 3. liga
1. VfL Osnabrück 32 47 : 22 67
2. Karlsruheski SC 32 51 : 32 58
3. SV Wehen Wiesbaden 32 60 : 42 55
4. Halleski FC 32 36 : 29 53
5. F.C. Hansa Rostock 32 40 : 41 46
6. TSV 1860 Mnichow 31 43 : 34 44
7. FC Würzburger Kickers 32 46 : 39 44
8. 1. FC Kaiserslautern 32 40 : 42 44
9. KFC Uerdingen 05 32 38 : 48 44
10. SV Meppen 32 42 : 42 43
11. SC Preußen Münster 32 40 : 40 42
12. SpVgg Unterhaching 32 45 : 38 41
13. FSV Zwickau 32 37 : 38 40
14. SC Fortuna Köln 32 34 : 52 37
15. VfL Přećeljo sporta Lotte 32 28 : 36 36
16. Eintracht Braunschweig 32 37 : 47 36
17. Sonnenhof Großaspach 31 27 : 32 34
18. FC Energija Choćebuz 32 41 : 52 34
19. FC Carl Zeiss Jena 32 34 : 51 31
20. VfR Aalen 32 39 : 48 30
Kopańca, regionalna liga muži
BFC Dynamo – ZFC Meuselwitz 1:1 (1:1)
Budissa Budyšin – Altglienicke 0:0 (0:0)
Babelsberg – Viktoria Berlin 1:1 (0:1)
Kamjeničanski FC – Rathenow 3:0 (1:0)
VfB Auerbach – Hertha BSC II 2:0 (1:0)
Berlinski AK – Lok Lipsk 1:3 (0:1)
Union Fürstenwalde – Biskopicy 0:2 (0:0)
Erfurt – Neugersdorf4:0 (2:0)
Halberstadt – Nordhausen 5:0 (2:0)
1. Kamjeničanski FC 28 67 : 27 67
2. Berlinski AK 28 51 : 29 57
3. Hertha BSC II 27 50 : 32 50
4. Wacker Nordhausen 27 45 : 27 49
5. Lok Lipsk 28 45 : 31 46
6. Čerwjeno-běli Erfurt 27 47 : 27 44
7. SV Babelsberg 28 46 : 34 40
8. Germania Halberstadt 28 36 : 31 38
9. FC Viktoria Berlin 28 38 : 29 35
10. ZFC Meuselwitz 28 42 : 48 34
11. BFC Dynamo 27 29 : 47 33
12. Union Fürstenwalde 28 33 : 50 32
13. VfB Auerbach 27 32 : 45 30
14. Biskopičanske KT 27 24 : 42 30
15. VSG Altglienicke 28 42 : 51 29
16. Budissa Budyšin 28 17 : 37 24
17. HŁ Neugersdorf 26 26 : 50 24
NOFV-wyša liga
Kamjenc – Markranstädt 6:1 (4:0)
Großenhain – Pirna-Copitz 07 4:0 (2:0)
Radebeul – Empor Glauchau 5:0 (1:0)
Niska – Kamjenica3:0 (1:0)
Markkleeberg – SG Taucha 99 0:0 (0:0)
Grimma – Germania Mittweida 2:0 (1:0)
Nowosólc-Hródk – Wocl Riesa 0:3 (0:1)
Olbernhau – FC 1910 Lößnitz 0:2 (0:0)
1. FC Grimma 21 52 : 19 51
2. Jednota Kamjenc 21 44 : 19 42
3. Großenhainski FV 90 21 44 : 26 38
4. 1990 Nowosólc-Hródk 21 46 : 28 36
5. FC 1910 Lößnitz 21 43 : 28 36
6. FV Přezjednota Niska 21 27 : 29 36
7. Kickers Markkleeberg 21 33 : 29 34
8. VfL Pirna-Copitz 07 21 43 : 33 31
9. BSG Wocl Riesa 21 35 : 37 26
10. SSV Markranstädt 21 25 : 34 24
11. Radebeulski BC 08 21 26 : 27 23
12. Germania Mittweida 21 19 : 40 21
13. SV Olbernhau 21 24 : 47 21
14. SG Taucha 99 21 27 : 35 19
15. BSC Rapid Kamjenica 21 32 : 54 19