Regionalna koparska liga
Dynamo – Budyšin1:2 (1:1)
Nordhausen – Choćebuz 0:0 (0:0)
1. Carl Zeiss Jena 16 31 : 6 39
2. Berlinski AK 16 27 : 16 33
3. FC Energija Choćebuz 16 24 : 8 32
4. BFC Dynamo 16 30 : 17 26
5. RB Lipsk II 16 21 : 18 26
6. FC Viktoria Berlin 16 31 : 21 25
7. SV Babelsberg 03 16 27 : 23 25
8. Hertha BSC II 15 20 : 19 25
9. FC Neugersdorf 15 21 : 12 23
10. Wacker Nordhausen 16 24 : 23 23
11. Lokomotiwa Lipsk 16 23 : 22 23
12. FC Schönberg 16 24 : 31 19
13. AfB Auerbach 16 17 : 29 17
14. Meuselwitz 16 12 : 16 15
15. Union Fürstenwalde 16 14 : 30 12
16. Budissa Budyšin 16 15 : 25 11
17. FSV Luckenwalde 16 12 : 29 11
18. Neustrelitz 16 15 : 43 4
Wokrjesna koparska wyša liga
Ćisk – Kulow5:0 (1:0)
Bukecy – Großröhrsdorf 2:2 (1:1)
Hnašecy-Dobruša – Kumwałd 1:1 (0:1)
Rakecy – Ralbicy/Hórki 4:1 (4:1)
Ramnow – Wojerecy3:2 (2:2)
Ottendorf-Okrilla – Połčnica 4:3 (3:1)
Kinspork/Łužnica – Wjelećin 0:2 (0:1)
1. ST Ćisk 13 50 : 6 39
2. Rakečanske ST 14 39 : 22 28
3. SC Großröhrsdorf 14 19 : 11 24
4. Sokoł Ralbicy/Hórki 14 35 : 21 23
5. Póst Germania Budyšin 13 24 : 24 21
6. ST Kinspork/Łužnica 14 28 : 23 20
7. Motor Kumwałd 14 24 : 28 20
8. Módro-běli Kulow 14 26 : 26 19
9. ST Hnašecy-Dobruša 13 25 : 26 19
10. Wojerowski FC 14 26 : 30 16
11. Drohotka Ramnow 14 23 : 28 16
12. LSV Hory 13 33 : 25 15
13. FV Ottendorf-Okrilla 14 21 : 37 15
14. TSV Połčnica 14 22 : 35 11
15. Zeleno-běli Bukecy 14 23 : 47 11
16. ST Wjelećin 14 22 : 51 8
krajna liga
Eilenburg – Kamjenica 4:0 (1:0)
Hohen.-Ernstthal – Wocl Riesa 3:1 (2:0)
Grimma – Glauchau3:2 (0:0)
Zwenkau II – Niska0:3 (0:0)
Lößnitz – Reichenbach 1:1 (1:1)
Freiberg – Taucha2:1 (1:0)
1. FC Eilenburg 14 39 : 10 36
2. Jednota Kamjenc 14 34 : 13 32
3. FC Grimma 13 27 : 14 30
4. Wocl Riesa 14 30 : 25 25
5. Hohenstein-Ernstthal 14 33 : 21 23
6. VfL Pirna-Copitz 13 25 : 18 23
7. Rapid Kamjenica 14 26 : 26 18
8. Niska 13 18 : 17 16
9. Glauchau 14 25 : 30 14
10. Markkleeberg 12 21 : 27 14
11. FC Reichenbach 14 13 : 21 13
12. FC Lößnitz 14 12 : 25 13
13. SG Taucha 14 16 : 33 9
14. Freiberg 14 22 : 44 9
15. Zwenkau II 13 14 : 31 6
16. Žołto-běli Zhorjelc 0 0 : 0 0
Wokrjesna wyša koparska liga
1. ST Ćisk 12 45 : 6 36
2. Rakečanske ST 13 35 : 21 25
3. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 34 : 17 23
4. SC Großröhrsdorf 13 17 : 9 23
5. Póst Germ. Budyšin 13 24 : 24 21
6. ST Kinspork/Łužnica 13 28 : 21 20
7. Módro-běli Kulow 13 26 : 21 19
8. Motor Kumwałd 13 23 : 27 19
9. ST Hnašecy-Dobruša 12 24 : 25 18
10. Wojerowski FC 13 24 : 27 16
11. LSV Hory 13 33 : 25 15
12. Drohotka Ramnow 13 20 : 26 13
13. FV Ottendorf-Okrilla 13 17 : 34 12
14. TSV Połčnica 13 19 : 31 11
15. Zeleno-běli Bukecy 13 21 : 45 10
16. ST Wjelećin 13 20 : 51 5
Wokrjesne koparske pokalne koło
Hermsdorf – Kulow4:6 (1:3)
Großröhrsdorf II – Arnsdorf 3:1 (0:0)
Großnaundorf – Ottend.-Okrilla 4:2 (1:2)
Hnašecy-Dobruša II
– Steinigtwolmsdorf 20:0 (10:0)
Budyšin II – Załom1:5 (0:2)
Wehrsdorf – Ramnow 1:4 (0:1)
Bukecy II – Łaz/Běły Chołmc 0:4 (0:2)
Malešecy – Rakecy6:7 (1:0)
Wětnica/Hola – Wojerecy 0:3 (0:2)
Łaz/Běły Chołmc II – Liegau-Aug. 1:4 (1:1)
Wachau II – Lomnitz/Großna. II 5:0 (1:0)
Hory II– Wjazońca 1:2 (0:1)
Drjewnica – Sepicy0:3 (0:1)
Germania Budyšin – Ćisk 0:4 (0:1)
Regionalna koparska liga
Choćebuz – Luckenwalde 2:1 (1:1)
Budyšin – Viktoria1:3 (0:1)
1. FC Carl Zeiss Jena 15 29 : 4 38
2. FC Energija Choćebuz 15 24 : 8 31
3. Berlinski AK 15 23 : 15 30
4. BFC Dynamo 15 29 : 15 26
5. RB Lipsk II 15 20 : 14 26
6. Hertha BSC II 15 20 : 19 25
7. FC Viktoria Berlin 15 29 : 19 24
8. FC Neugersdorf 15 21 : 12 23
9. FC Lok Lipsk 15 22 : 18 23
10. SV Babelsberg 03 15 25 : 23 22
11. FSV Nordhausen 15 24 : 23 22
12. AfB Auerbach 15 16 : 26 17
13. FC Schönberg 15 20 : 30 16
14. ZFC Meuselwitz 15 9 : 15 12
15. FSV Fürstenwalde 15 13 : 26 12
16. FSV Luckenwalde 15 12 : 27 11
17. Budissa Budyšin 15 13 : 24 8
18. TSG Neustrelitz 15 11 : 42 1
krajna klasa
1. Radebeul 12 28 : 9 33
2. Neugersdorf II 12 33 : 13 25
3. Laubegast 12 30 : 17 25
4. Mužakow 12 29 : 19 23
5. ST Horni kraj-Sprjewja 12 32 : 26 17
6. Nowosólc-Hródk 12 22 : 24 17
7. SG Weixdorf 11 22 : 21 16
8. Nowe Město 12 19 : 25 14
9. Drježdźanski SC 11 22 : 22 13
10. ST Trjebin 12 20 : 36 13
11. Chrósćicy 12 18 : 23 12
Wobwodna volleyballowa klasa, wuchodna Sakska – žony
1. SV Haselbachtal 6 15 : 6 14
2. CVJM Zhorjelc 5 14 : 4 13
3. VF BW Wojerecy 4 12 : 1 12
4. ST Viktoria Worklecy 6 11 : 12 9
5. VV Žitawa 09 III 5 7 : 10 6
6. MSV Budyšin 04 II 5 7 : 14 2
7. TSG Hamor-Běła Woda 7 2 : 21 1
– mužojo
1. TSV Niederoderwitz 7 21 : 5 19
2. CVJM Zhorjelc 7 18 : 5 18
3. SZ Wulka Dubrawa 7 13 : 14 10
4. VV Žitawa 09 II 6 12 : 12 9
5. SZ Hnašecy-Dobruša 7 9 : 13 9
6. SZ Kupoj-Nowa Łuka II 7 12 : 14 8
7. OSV Kamjenc 6 11 : 13 8
8. TuS Niska 7 11 : 16 8
9. MSV Budyšin 04 III 6 3 : 18 1
wobwodna liga, wuchodosakska
– mužojo
1. Fitnes Koblicy 8 23 : 10 20
2. OSC Lubij 8 22 : 10 18
3. Viktoria Worklecy 8 18 : 12 15
4. VfB Zhorjelc 8 20 : 14 15
5. TSV Kundraćicy 8 17 : 15 13
6. MSV Budyšin 04 II 8 15 : 18 10
7. Módro-běli Wojerecy II 8 11 : 18 9
8. Mittelherwigsdorf 8 10 : 20 6
9. TSG Hamor Běła Woda 8 5 : 24 2
Regionalna koparska liga
Schönberg – Budissa Budyšin 2:0 (1:0)
Choćebuz – Babelsberg 3:0 (1:0)
RB Lipsk II – Jena3:0 (2:0)
1. Jena 14 27 : 4 35
2. Berlinski AK 14 23 : 14 30
3. Energija Choćebuz 14 22 : 7 28
4. BFC Dynamo 14 27 : 12 26
5. RB Lipsk II 14 19 : 13 25
6. Hertha BSC II 14 19 : 18 24
7. FC Viktoria 14 26 : 18 21
8. Nordhausen 14 23 : 22 21
9. Neugersdorf 14 20 : 12 20
10. Lok Lipsk 14 19 : 17 20
11. Babelsberg 03 14 23 : 23 19
12. Schönberg 14 20 : 28 16
13. Auerbach 14 13 : 24 14
14. Meuselwitz 14 9 : 13 12
15. Fürstenwalde 14 12 : 25 11
16. Luckenwalde 14 11 : 25 11
17. Budissa Budyšin 14 12 : 21 8
18. Neustrelitz 14 10 : 39 1
krajna liga
Grimma – Rapid Kamjenica 2:1 (2:0)
Zwenkau II – Kamjenc 2:4 (1:1)
1. Kamjenc 13 34 : 13 31
2. Eilenburg 12 31 : 9 30
3. Grimma 11 24 : 12 26
4. Pirna-Copitz 12 24 : 14 23
5. Wocl Riesa 12 26 : 20 22
6. Rapid Kamjenica 13 26 : 22 18
7. Hohenst.-Ernstthal 12 26 : 20 17
8. Markkleeberg 11 19 : 24 14
9. Niska 11 15 : 16 13
10. Glauchau 12 23 : 27 13
11. Taucha 12 15 : 27 9
12. Reichenbach 12 8 : 20 9
Krajna koparska klasa
Nowe Město – Neugersdorf II 2:1 (0:1)
Biskopicy II – Radebeul 0:2 (0:0)
Chrósćicy – Zschachwitz 3:1 (2:0)
1. Radebeul 11 25 : 8 30
2. Laubegast 11 29 : 14 25
3. Neugersdorf II 11 30 : 12 22
4. Mužakow 11 27 : 18 20
5. Nowosólc-Hródk 11 21 : 21 17
6. ST Horni kraj Sprjewja 11 24 : 25 14
7. Nowe Město 11 18 : 23 14
8. SG Weixdorf 10 18 : 20 13
9. ST Trjebin 11 19 : 28 13
10. Chrósćicy 12 18 : 23 12
11. Drježdźanski SC 10 19 : 20 10
12. Zschachwitz 11 19 : 34 9
13. Biskopičanske KT II 11 11 : 32 5
wokrjesna wyša liga
Kumwałd – Ralbicy/Hórki 1:3 (0:2)
Budyšin – Hnašecy-Dobruša 3:1 (2:1)
Kulow – Bukecy1:1 (1:1)
1. ST Ćisk 12 45 : 6 36
2. Rakečanske ST 13 35 : 21 25
3. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 34 : 17 23
4. SC Großröhrsdorf 13 17 : 9 23
5. Póst German. Budyšin 13 24 : 24 21
6. ST Kinspork/Łužnica 13 28 : 21 20
7. Módro-běli Kulow 13 26 : 21 19
8. Motor Kumwałd 13 23 : 27 19
9. ST Hnašecy-Dobruša 12 24 : 25 18
10. Wojerowski FC 13 24 : 27 16
11. LSV Hory 13 33 : 25 15
12. Drohotka Ramnow 13 20 : 26 13
13. FV Ottendorf-Okrilla 13 17 : 34 12
14. Zeleno-běli Bukecy 13 21 : 45 10
15. TSV Połčnica 12 16 : 30 8
Wokrjesna koparska liga, stafla III
Großröhrsdorf II – Wachau 0:2 (0:0)
Hermsdorf – Frankenthal 2:1 (2:1)
Liegau-Augustusbad – Arnsdorf 0:2 (0:1)
Němske Pazlicy – Drjewnica 3:1 (1:1)
Sepicy – Wóslink/Skaskow 1:0 (1:0)
Njebjelčicy – Großnaundorf 2:2 (0:0)
Marijina hwězda – Haselbachtal 1:2 (0:1)
1. SG Großnaundorf 13 46 : 15 30
2. TSV Wachau 13 44 : 19 29
3. Natw. Němske Pazlicy 13 35 : 16 29
4. SJ Njebjelčicy 13 22 : 15 24
5. SV Haselbachtal 13 27 : 16 22
6. Zeleno-běli Sepicy 13 35 : 27 20
7. SG Frankenthal 13 31 : 23 20
8. ST Marijina hwězda 13 22 : 20 18
9. Arnsdorfske KT 13 20 : 21 18
10. SC Großröhrsdorf II 13 25 : 28 15
11. SV Hermsdorf 13 18 : 34 13
12. SZ Wóslink/Skaskow 13 14 : 40 7
13. ST Drjewnica 13 10 : 45 6
14. Liegau-Augustusbad 13 15 : 45 5
Wokrjesna koparska liga stafla I
ST Budyšin – TSV 90 Wjazońca 8:1 (4:0)
ST Kubšicy – ST Wjelećin II 7:1 (3:1)
Hodźij 04 – Wjernarjecy 4:2 (2:2)
Porchow – Wul. Dubr./Minakał3:1 (1:1)
1. ST Horni kraj-Sprjewja II 11 49 : 17 28
2. Traktor Malešecy 11 40 :12 26
3. FV Concordia Załom 11 38 : 17 22
4. TSV 1859 Wjernarjecy 12 30 :22 21
5. ST Budyšin 12 33 : 14 19
6. ST Porchow 11 19 : 14 19
7. Germania Budyšin II 11 28 : 27 17
8. Wulka Dubr./Minakał 12 23 : 27 16
9. ST Hodźij 04 11 22 : 29 16
10. Postup Großharthau 12 32 : 30 13
11. ST Kubšicy 11 20 : 23 12
12. TSV 90 Wjazońca 12 17 : 49 10
13. ST Wjelećin II 12 19 : 47 7
14. HZ Wóspork/Hbjelsk II 11 11 : 53 1
wokrjesna liga stafla II
1. ST 1922 Radwor 12 44 : 17 28
2. HZ Wulke Ždźary 11 31 : 17 26
3. HZ Łaz/Běły Chołmc 12 31 : 12 25
4. ST Ćisk 1993 II 12 22 : 14 22
5. Rakečanske ST II 12 18 : 22 20
6. ST Lubuš 12 22 : 16 18
7. FSV Łuty 12 22 : 18 17
8. Wojerowski FC II 12 20 : 30 16
9. Módro-běli Njeswačidło 12 24 : 24 14
10. LSV Hory 1990 II 12 20 : 23 14
11. ST Nadrózna Hrabowka 12 20 : 29 13
12. Nowe M. n. Sprjewju 12 9 : 30 11
13. LSV Bluń 74 11 16 : 29 8
14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 12 17 : 35 7