Krajna koparska liga
Glauchau – FC Grimma 2:0 (0:0)
Niska – VfB Zwenkau II 3:3 (1:1)
FC Rychbach – FC Lößnitz 3:1 (3:1)
SG Taucha – BSC Freiberg 1:0 (1:0)
1. FC Eilenburg 28 74 : 27 68
2. Jednota Kamjenc 28 69 : 27 66
3. FC Grimma 28 52 : 36 50
4. Hohenstein-Ernstthal 28 66 : 49 44
5. VfL Pirna-Copitz 28 53 : 40 44
6. Wocl Riesa 28 60 : 52 43
7. Glauchau 28 53 : 49 38
8. Rapid Kamjenica 28 59 : 52 37
9. Přezjednota Niska 28 47 : 47 36
10. Markkleeberg 28 38 : 54 31
11. FC Rychbach 28 34 : 48 29
12. FC Lößnitz 28 32 : 45 26
13. VfB Zwenkau II 28 35 : 67 21
14. BSC Freiberg 28 35 : 82 20
15. SG Taucha 28 26 : 58 10
16. Žołto-běli Zhorjelc 0 0 : 0 0
wokrjesna klasa, stafla III
Huska – ST Hnašecy-Dobruša II 3:3 (1:0)
1. ST Huska 20 78 : 14 56
2. ST Bart 19 60 : 16 47
3. Biskopičanske KT III 19 117 : 33 44
Krajna koparska liga
Markkleeberg – Riesa 1:1 (1:1)
Freiberg – Rychbach0:4 (0:1)
Grimma – Kamjenc2:4 (1:3)
1. FC Eilenburg 27 73 : 24 68
2. Jednota Kamjenc 28 69 : 27 66
3. FC Grimma 27 52 : 34 50
4. Hohenstein-Ernstthal 27 63 : 46 43
5. Wocl Riesa 27 57 : 49 42
6. VfL Pirna-Copitz 27 51 : 40 41
7. Glauchau 27 51 : 49 35
8. Přezjednota Niska 27 44 : 44 35
Wokrjesna wyša koparska liga
Kulow – Ćisk0:3 (0:2)
Póst Budyšin – Hory1:4 (0:1)
Ralbicy/Hórki – Rakecy 3:3 (1:2)
1. ST Ćisk 29 100 : 23 71
2. Sokoł Ralbicy/Hórki 29 76 : 38 56
3. Rakečanske ST 29 73 : 52 53
4. ST Hnašecy-Dobruša 29 65 : 55 51
5. LSV Hory 29 72 : 46 47
6. SC Großröhrsdorf 29 48 : 36 45
7. ST Kinspork/Łužnica 29 57 : 46 38
8. Motor Kumwałd 29 53 : 68 38
9. Póst Germ. Budyšin 29 51 : 61 37
10. Wojerowski FC 29 60 : 54 34
11. Módro-běli Kulow 29 47 : 55 32
12. Drohotka Ramnow 29 41 : 60 32
13. Zeleno-běli Bukecy 29 53 : 83 30
14. ST Wjelećin 29 59 : 10428
15. TSV Połčnica 29 49 : 75 27
16. FV Ottendorf-Okrilla 29 36 : 84 21
wokrjesna klasa, stafla II
Kulow II – Šćeńca1:2 (0:1)
SJ Njebjelčicy II – FSV Łuty II 0:6 (0:3)
SJ Chrósćicy II – ST Hlinowc 0:2 (0:1)
1. ST Hlinowc 21 64 : 22 47
2. SJ Chrósćicy II 21 55 : 29 46
3. FSV Šćeńca 21 63 : 42 41
4. HZ Łaz/Běły Chołmc II 21 61 : 38 40
Wokrjesna koparska liga, stafla II
Nowe Město II – Lubuš 1:1 (0:1)
Wojerecy II – Rakecy II 2:2 (1:0)
LSV Bluń – ST Radwor 1:2 (1:2)
LSV Hory II – FSV Łuty 3:3 (3:2)
Ćisk II – Ralbicy/Hórki II 2:1 (2:1)
Łaz/Běły Chołmc – Wulke Ždźary 1:0 (0:0)
Nadr. Hrabowka – Njeswačidło 6:1 (4:0)
1. HZ Łaz/Běły Chołmc 25 61 : 31 53
2. ST Radwor 25 78 : 29 51
3. HZ Wulke Ždźary 25 55 : 31 47
4. ST Ćisk II 25 41 : 42 42
5. ST Lubuš 25 50 : 35 41
6. Nowe Město II 25 43 : 39 40
7. FSV Łuty 25 50 : 33 37
8. Nadrózna Hrabowka 25 57 : 56 33
9. LSV Hory II 25 39 : 48 29
10. Rakečanske ST II 25 37 : 50 29
11. Wojerowski FC II 25 45 : 65 29
12. Módro-běli Njeswač. 25 44 : 70 21
13. LSV Bluń 25 35 : 67 20
14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 25 27 : 66 10
Wokrjesna wyša koparksa liga
Kulow – Ćisk0:3 (0:2)
Ralbicy/Hórki – Rakecy 3:3 (1:2)
1. ST Ćisk 29 100 : 23 71
2. Sokoł Ralbicy/Hórki 29 76 : 38 56
3. Rakečanske ST 29 73 : 52 53
4. ST Hnašecy-Dobruša 29 65 : 55 51
5. LSV Hory 29 72 : 46 47
6. SC Großröhrsdorf 29 48 : 36 45
7. ST Kinspork/Łužnica 29 57 : 46 38
8. Motor Kumwałd 29 53 : 68 38
9. Póst Germania Budyšin 29 51 : 61 37
Wokrjesna koparska klasa, stafla II
Lubuš II – Kulow II0:0 (0:0)
Němske Pazlicy II – Chrósćicy II 1:2 (1:1)
Hlinowc – Njebjelčicy II 4:0 (1:0)
1. SJ Chrósćicy II 20 55 : 27 46
2. ST Hlinowc 20 62 : 22 44
3. HZ Łaz/Běły Chołmc II 20 59 : 35 40
4. FSV Šćeńca 19 59 : 41 35
5. ST Wětnica-Hola 19 54 : 34 32
6. SJ Njebjelčicy II 20 40 : 27 29
7. ST Mały Wjelkow 20 51 : 46 27
Wokrjesna koparska liga, stafla I
Horni kraj-Sprjewja II – Porchow 1:3 (0:1)
Hodźij – Germania Budyšin II 1:6 (1:2)
Malešecy – Wjelećin II 5:0 (2:0)
Kubšicy – Wjazońca6:0 (9:0)
Budyšin – Wóspork/Hbjelsk II 5:1 (3:0)
Großharthau – Załom 2:1 (1:1)
1. Traktor Malešecy 24 89 : 23 56
2. Horni kraj-Sprjewja II 24 84 : 35 52
3. ST Budyšin 24 66 : 27 46
4. TSV Wjernarjecy 24 55 : 41 41
5. Concordia Załom 24 65 : 36 40
6. Wulka Dubr./Minakał 24 67 : 48 39
7. ST Porchow 24 42 : 36 34
8. Postup Großharthau 24 55 : 55 33
9. Germania Budyšin II 24 59 : 55 31
10. ST Hodźij 24 43 : 72 28
11. ST Kubšicy 24 53 : 44 26
12. TSV Wjazońca 24 31 : 93 19
13. Wóspork/Hbjelsk II 24 31 : 102 13
Krajna liga mužow
Markkleeberg – FC Eilenburg 1:3 (0:0)
SG Taucha – Wocl Riesa 0:1 (0:0)
Kamjenc – VfB Zwenkau II 4:2 (1:1)
Přezjednota Niska – BSC Freiberg 1:1 (0:1)
Rapid Kamjenica – FC Grimma 4:1 (2:1)
Glauchau – FC Lößnitz 2:1 (2:1)
1. FC Eilenburg 26 73 : 21 68
2. Jednota Kamjenc 27 65 : 25 63
3. FC Grimma 26 50 : 30 50
4. Hohenstein-Ernstthal 26 60 : 42 43
5. Wocl Riesa 26 56 : 48 41
6. VfL Pirna-Copitz 26 48 : 40 38
7. Rapid Kamjenica 27 56 : 51 34
8. Glauchau 26 48 : 46 34
9. Přezjednota Niska 26 42 : 43 32
10. Markkleeberg 26 37 : 51 30
11. FC Lößnitz 26 30 : 40 26
12. FC Rychbach 26 27 : 47 23
13. BSC Freiberg 26 35 : 77 20
14. VfB Zwenkau II 26 29 : 61 19
15. SG Taucha 26 21 : 55 4
16. Žołto-běli Zhorjelc 0 0 : 0 0
Wokrjesna koparska klasa, stafla I
Kubšicy II – Bart II0:1 (0:1)
Bukecy II – Wjazońca II 3:2 (1:2)
Budyšin II – Wjelećin III 9:0 (4:0)
1. ST Budyšin II 18 86 : 12 47
2. Budissa Budyšink 18 85 : 28 44
3. TSV Wjazońca II 18 57 : 39 32
4. ST Bart II 18 34 : 35 31
5. Zeleno-běli Bukecy II 18 53 : 49 30
6. Wjernarjecy/Załom 18 41 : 52 25
7. Horni kraj-Sprjewja III 18 36 : 36 22
8. ST Wjelećin III 19 25 : 67 14
9. SG Steinigtwolmsdorf 18 42 : 57 13
10. ST Kubšicy II 18 30 : 69 12
11. Módro-běli Minakał 19 21 : 66 11
wokrjesna klasa, stafla II
Lubuš II – Kulow II0:0 (0:0)
Němske Pazlicy II – Chrósćicy II 1:2 (1:1)
ST Hlinowc – SJ Njebjelčicy II 4:0 (1:0)
1. SJ Chrósćicy II 20 55 : 27 46
2. ST Hlinowc 20 62 : 22 44
3. HZ Łaz/Běły Chołmc II 20 59 : 35 40
4. FSV Šćeńca 19 59 : 41 35
5. ST Wětnica-Hola 19 54 : 34 32
6. SJ Njebjelčicy II 20 40 : 27 29
7. ST Mały Wjelkow 20 51 : 46 27
8. Nat. Němske Pazlicy II 20 43 : 40 26
9. Módro-běli Kulow II 20 23 : 43 18
10. FSV Łuty II 20 28 : 68 16
11. ST Lubuš II 20 21 : 57 10
12. HZ Wulke Ždźary II 20 21 : 76 9
wokrjesna klasa, stafla III
Njeswačidło II – Ramnow II 0:0 (0:0)
ST Huska – ST Bart0:0 (0:0)
Porchow II – Biskopicy III 1:15 (1:5)
1. ST Huska 18 72 : 9 52
2. Biskopičanske KT III 18 104 : 33 41
3. ST Bart 17 55 : 16 41
4. Mały Wosyk 17 60 : 29 35
5. ST Hnašecy-Dobruša II 16 46 : 29 30
6. ST Radwor II 18 31 : 51 21
Wokrjesna koparska liga, stafla II
Rakecy II – Njeswačidło 3:2 (2:1)
Nadrózna Hrabowka – Ćisk II 6:0 (3:0)
Radwor – Wojerecy II 7:2 (3:2)
1. HZ Łaz/Běły Chołmc 24 60 : 31 50
2. ST Radwor 24 76 : 28 48
3. HZ Wulke Ždźary 24 55 : 30 47
4. ST Lubuš 24 49 : 34 40
5. Nowe Město II 24 42 : 38 39
6. ST Ćisk II 24 39 : 41 39
7. FSV Łuty 24 47 : 30 36
8. Nadrózna Hrabowka 24 51 : 55 30
9. LSV Hory II 24 36 : 45 28
10. Rakečanske ST II 24 35 : 48 28
11. Wojerowski FC II 24 43 : 63 28
12. Módro-běli Njesw. 24 43 : 64 21
13. LSV Bluń 24 34 : 65 20
14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 24 26 : 64 10
wokrjesna liga, stafla III
Drjewnica – Njebjelčicy 0:3 (0:1)
Němske Pazlicy – Sepicy 3:1 (1:0)
Wóslink/Skaskow – Mar. hwězda 1:1 (0:1)
1. SG Großnaundorf 24 81 : 21 60
2. TSV Wachau 24 85 : 31 54
3. Natw. Němske Pazlicy 24 53 : 35 48
4. SV Haselbachtal 24 56 : 34 45
5. SJ Njebjelčicy 24 43 : 35 41
6. SC Großröhrsdorf II 24 51 : 45 36
7. SV Frankenthal 24 51 : 45 35
8. Zeleno-běli Sepicy 24 51 : 55 30
9. Arnsdorfske KT 24 32 : 36 30
10. ST Marijina hwězda 24 34 : 35 29
11. SV Hermsdorf 24 33 : 55 28
12. ST Drjewnica 24 23 : 72 15
13. SZ Wóslink/Skaskow 24 22 : 61 14
14. Liegau-Augustusbad 24 25 : 80 9
wokrjesna wyša liga
Bukecy – Kulow4:2 (2:0)
Ralbicy/Hórki – Kumwałd 3:0 (0:0)
1. ST Ćisk 28 97 : 23 68
2. Sokoł Ralbicy/Hórki 28 73 : 35 55
3. Rakečanske ST 28 70 : 49 52
4. ST Hnašecy-Dobruša 28 63 : 51 51