Do kina (29.06.17)

štwórtk, 29. junija 2017 spisane wot:

29.6.2017–5.7.2017 Budyski filmowy palast: Transformers – The Last Knight w 3 D: wšědnje 14:30, 16:15 a 19:30 | pj a so 22:30 Girls’ Night Out: wšědnje 14:45, 17:15 (nimo pó) a 19:45 (nimo pó) | pó 17:00 a 20:00 | pj a so 22:15 Gregs Tagebuch – Böse Falle: wšědnje 17:30 | štw, so, pó a srj 14:45 Baywatch: wšědnje 20:00 (nimo pó) | pj a so 22:30 The Boss Baby: wu a srj 10:00 | nj, wu a srj 12:30 Bob der Baumeister – Das Mega Team: wu a srj 10:30 | nj, wu a srj 12:45 | pj, nj a wu 14:45 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:45 | pj a so 22:30 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wšědnje 14:15 | wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:30 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:30

Kino-ekstra: Elle: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Girls’ Night Out wšědnje 14:35, 17:30 a 20:00 Overdrive: wšědnje 16:00 a 20:20 | pj a so 22:25 Ein Kuss von Beatrice: srj 17:20 Transformers – The Last Knight w 3 D: wšědnje 14:30 a 19:45 Transformers – The Last Knight: wšědnje 16:45 | pj a so 22:10 Bob der Baumeister– Das Mega Team: wšědnje 12:55 a 14:25 Wonder Woman: wšědnje 19:40 Die Mumie w 3 D: wšědnje 17:20 (nimo pó) | pj a so 22:30 Gregs Tagebuch – Böse Falle: wšědnje 15:20 Baywatch: wšědnje 18:00 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache: wšědnje 12:45 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: wšědnje 12:30 The Boss Baby: wšědnje 12:30

Do kina (22.06.17)

štwórtk, 22. junija 2017 spisane wot:

22.6.2017–28.6.2017 Budyski filmowy palast: Transformers – The Last Knight w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo štw), 16:15 a 19:30 | pj a so 22:45 Gregs Tagebuch – Böse Falle: wšědnje 17:15 Bob der Baumeister – Das Mega-Team: wšědnje 14:30 (nimo štw) | wu a srj 10:30 | nj, wu a srj 12:45 Wonder Woman: pj 16:30 | štw a pó 17:00 Wonder Woman w 3 D: wšědnje 19:45 (nimo srj) | pj a so 22:45 Baywatch: wšědnje 14:30 (nimo štw), 17:15 (nimo štw a pó) a 20:00 | pj a so 22:30 Winnetous Sohn: wu a srj 10:00 Girls’ Night Out: srj 19:45 Pirates of the Caribbean: Salazars Rache: wšědnje 16:30 (nimo pj a pó) a 19:45 (nimo pó) | pj a so 22:30 The Boss Baby: nj, wu a srj 12:30 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wšědnje 14:15 (nimo štw)wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:15 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:15

Kino-ekstra: Lommbock: pó 17:15 a 20:15

Do kina (15.06.17)

štwórtk, 15. junija 2017 spisane wot:

15.6.2017–21.6.2017 Budyski filmowy palast: Wonder Woman w 3 D: wšědnje 14:15 (nimo štw a srj), 17:00 (nimo srj) a 20:00 | srj 16:30 | pj a so 22:50 Bob der Baumeister – Das Mega Team: wšědnje 14:14 (nimo štw a srj) a 16:00 (nimo srj) | srj 17:00 | nj 12:45 Transformers – The Last Knight w 3 D: srj 17:00 a 19:30 Die Mumie w 3 D: wšědnje 17:45 (nimo srj) a 20:15 (nimo srj) | pj a so 22:45 Baywatch: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj), 17:15 (nimo srj) a 19:45 (nimo srj) | pj a so 22:30 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache: wšědnje 16:45 (nimo pó a wu), 19:45 (nimo pó) | wu 17:00 | pj a so 22:15 The Boss Baby: nj 12:30 | wu 13:15 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: nj 12:30 | pj a nj 14:30 Die Schlümpfe – Das verlorene Dorf: nj 12:30 | pó 15:00 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: so 14:30 | wu 15:15

Kino-ekstra: Der Hundertjährige, der die Rechnung nicht bezahlte und verschwand: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (08.06.17)

štwórtk, 08. junija 2017 spisane wot:

8.6.2017–14.6.2017 Budyski filmowy palast: Die Mumie w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:30 (nimo štw a srj) | štw a srj 19:45 | pj a so 22:15 Wonder Women w 3 D: srj 20:15 Bob der Baumeister – Das Mega Team: nj 14:45 Whitney: Can I Be Me?: štw 20:00 Baywatch: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 King Arthur – Legend of the Sword: so 22:15 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache: štw a srj 19:30 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 (nimo štw a srj) | pj a so 22:30 Guardians of the Galaxy: pj 22:15 Aliene – Covenant: pj, so, nj a wu 19:30 The Boss Baby: nj 12:30 | štw 14:30 Hanni & Nanni – Mehr als beste Freunde: wšědnje 16:45 (nimo pó) | nj 12:30 Die Schlümpfe – Das verlorene Dorf: nj 12:30 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: pj, so a wu 14:30 | nj 12:30

Kino-ekstra: Moonlight: pó 17:15 a 20:15

Do kina (01.06.17)

štwórtk, 01. junija 2017 spisane wot:

1.6.2017–7.6.2017 Budyski filmowy palast: Baywatch: wšědnje 14:30 (nimo srj), 17:00 (nimo pó) a 20:00 (nimo pó) | pó 16:30 a 19:30 | pj, so a nj 22:30 Sing: štw 10:00 Bibi & Tina: štw 10:15 Pirates of the Caribbean – Salazars Rache w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo srj), 16:45 a 19:30 | pj, so a nj 22:30 Hanni & Nanni: wšědnje 14:30 (nimo srj) a 17:30 | štw 10:15 a 12:30 | nj 12:30 Guardians of the Galaxy: pj, nj a wu 16:30 Alien – Covenant: wšědnje 19:45 (nimo pó) | pj a nj 22:30 King Arthur – Legend of the Sword w 3 D: wšědnje 20:00 Guardians of the Galaxy w 3 D: pj, so a nj 22:30 The Boss Baby: štw a nj 12:30 Get Out: so 22:30 Fast & Furious: štw, so a srj 16:30 Abgang mit Stil: štw a nj 12:30 Die Schlümpfe – Das verlorene Dorf: štw a nj 12:30 | št 10:00 Überflieger – kleine Vögel, großes Geklapper: wšědnje 14:30 (nimo srj)

Kino-ekstra: Lion – der lange Weg nach Hause: pó 17:15 a 20:15

Do kina (24.05.17)

srjeda, 24. meje 2017 spisane wot:

25.5.2017–31.5.2017 Budyski filmowy palast: Pirates of the Caribbean – Salazars Rache w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 16:45 a 19:30 | pj a so 22:30 Hanni & Nanni: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 17:30 | nj 12:45 Baywatch: srj 20:00 Alien – Covenant: wšědnje 20:00 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:45 | pj a so 22:30 King Arthur: Legend of the Sword w 3 D: wšědnje 20:00 Guardians of the Galaxy: wšědnje 16:30 (nimo pó) a 19:45 (nimo pó a wu) Get Out: pj a so 22:30 Guardians of the Galaxy w 3 D: pj a so 22:30 The Boss Baby: štw, nj a wu 14:45 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) Fast & Furious: wšědnje 17:00 (nimo pó) | pó 16:30 Abgang mit Stil: pj 14:45 | nj 12:30 Die Schlümpfe – Das verlorene Dorf: so 14:45 | nj 12:30 Die Schöne und das Biest w 3 D: nj 12:15

Kino-ekstra: T2 – Trainspotting: pó 17:15 a 20:15

Do kina (18.05.17)

štwórtk, 18. meje 2017 spisane wot:

18.5.2017–24.5.2017 Budyski filmowy palast: Alien – Covenant: wšědnje 17:00 (nimo pó) a 19:45 (nimo pó) | pó 17:15 a 20:00 | pj, so a srj 22:15 Fluch der Karibik 5 w 3 D: srj 19:30 a 22:30 Hanni & Nanni: nj 14:30 Grease Sing-A-Long: srj 19:45 King Arthur – Legend of the Sword w 3 D: wšědnje 16:30 a 19:30 (nimo srj) | pj, so a srj 22:15 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wšědnje 15:00 pj, so, nj a pó 15:00 | wu 14:30 Guardians of the Galaxy: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) a 17:15 (nimo pó) Get Out: štw 20:00 | pj, so a srj 22:30 Guardians of the Galaxy w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo wu a srj) | pj a so 22:15 The Boss Baby: wšědnje 17:00 | pj a wu 14:30 Fast & Furious 8: wšědnje 20:00 (nimo štw a pó) Abgang mit Stil: nj 12:30 | so 14:30 Die Schlümpfe – Das verlorene Dorf: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) | nj 12:30 Die Schöne und das Biest w 3 D: nj 12:30 Conni & Co. 2 – Das Geheimnis des T-Rex: nj 12:30

Kino-ekstra: Der glücklichste Tag im Leben des Olli Mäki: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (11.05.17)

štwórtk, 11. meje 2017 spisane wot:

11.5.2017–17.5.2017 Budyski filmowy palast: King Arthur – Legend of the Sword w 3 D: wšědnje 14.30 (nimo štw, pó a srj), 17:00 a 19:30 | pj a so 22:15 Alien – Covenant: srj 20:00 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: wšě­dnje 14:45 (nimo štw, pó a srj) a 17:15 (nimo pó) | pó 17:00 Guardians of the Galaxy: wšědnje 14:30 (nimo stw, pó a srj) a 16:45 | srj 19:30 Get Out: wšědnje 19:45 | pj a so 22:30 Guardians of the Galaxy w 3 D: wšědnje 19:45 (nimo srj) Fast & Furious: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) Abgang mit Stil: nj 12:30 The Boss Baby: wšědnje 17:00 (nimo pó) Fifty Shades of Grey: so 22:15 Die Schlümpfe: nj 12:00 | pj, so, nj a wu 15:00 Die Schöne und das Biest w 3 D: nj 12:30 Conni & Co 2 – Das Geheimnis des T-Rex: nj 12:30

Kino-ekstra: Der die Zeichen liest: pó 17:15 a 20:15

Do kina (04.05.17)

štwórtk, 04. meje 2017 spisane wot:

4.5.2017–10.5.2017 Budyski filmowy palast: Fast & Furios: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) | štw, pj a pó 19:30 | so, nj, wu a srj 20:00 | pj a so 22:30 Get Out: wšědnje 17:15 a 19:45 | pj 22:15 | so 22:45 Expedition Happiness: štw a pj 20:00 | nj 17:00 Guardians of the Galaxy w 3 D: wšědnje 16:30 a 19:30 | pj, so, nj a wu 14:30 | pj a so 22:15 Abgang mit Stil: wšědnje 17:15 | nj 12:45 Conni & Co.: nj 12:30 | so 14:45 Fifty Shades of Grey: pj a so 22:15 Die Schlümpfe: nj 12:30 | pj, so a wu 14:30 Die Schlümpfe w 3 D: nj 14:30 The Boss Baby: pj, so, nj a wu 15:00 The Boss Baby w 3 D: nj 12:30 Die Schöne und das Biest: pj, nj a wu 14:30 Die Schöne und das Biest w 3 D: so, nj a wu 19:30 King Arthur – Legend of the Sword w 3 D: srj 20:15

Kino-ekstra: Hidden Figures: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Get Out: wšědnje 17:35 a 19:45 | pj a so 22:45 Die Hütte – Ein Wochenende mit Gott: srj 17:30 King Arthur – Legend of the Sword w 3 D: srj 20:05 Überflieger: nj 14:45 Guardians of the Galaxy w 3 D: wšědnje 14:30, 17:15 a 20:00 | pj a so 22:00 Guardians of the Galaxy: wšědnje 19:40 (nimo srj) | pj a so 22:30 Abgang mit Stil: wšědnje 17:30 (nimo srj) Conni & Co. 2 – Das Geheimnis des T-Rex: wšědnje 15:30 | so a nj 13:30 Fast & Furious: wšědnje 16:45 a 19:30 | pj a so 22:15 Die Schlümpfe: wšědnje 14:45 (nimo nj) | so a nj 12:50 The Boss Baby: wšědnje 15:25 | so a nj 12:30 Die Schöne und das Biest: so a nj 12:45

Do kina (27.04.17)

štwórtk, 27. apryla 2017 spisane wot:

27.4.2017–3.5.2017 Budyski filmowy palast: Guardians of the Galaxy w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj), 16:30 a 19:45 | pj, so a nj 22:30 Fast & Furios: wšědnje 17:00 a 20:00 | pj, so a nj 22:30 Abgang mit Stil: štw, nj, wu a srj 19:45 | pj, so a pó 20:00 Conni & Co 2 – Das Geheimnis des T-Rex: wšědnje 15:00 (nimo štw a srj) a 17:15 | nj a pó 12:30 Ghost in the Shell: pj, so a nj 22:45 Fifty Shades of Grey: pj, so a nj 22:15 Die Schlümpfe: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) Die Schlümpfe w 3 D: nj a pó 12:30 The Boss Baby: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) | štw, nj a srj 17:00 The Boss Baby w 3 D: nj a pó 12:30 Die Schöne und das Biest: nj a pó 12:30 | pj, so a wu 17:00 Die Schöne und das Biest w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo pó)

Kino-ekstra: Jackie: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Guardians of the Galaxy w 3 D: wšědnje 14:40, 17:25 a 20:15 | pj, so a nj 22:15 Guardians of the Galaxy: wšědnje 19:50 | pj, so a nj 22:35 A United Kingdom: srj 17:15 Abgang mit Stil: wšědnje 18:10 a 20:10 Conni & Co 2 – Das Geheimnis des T-Rex: wšědnje 14:10 a 16:10 | so, nj a pó 12:10 Fast & Furious: wšědnje 17:00 a 19:45 | pj, so a nj22:30 Die Schlümpfe: wšědnje 15:00 | so, nj a pó 13:00 The Boss Baby: wšědnje 14:55 | so, nj a pó 12:50 Ghost in the Shell w 3 D: pj, so a nj 23:00 Die Schöne und das Biest w 3 D: 17:05 (nimo srj) Die Schöne und das Biest: so, nj a pó 12:00

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND