Do kina (12.01.17)

štwórtk, 12. januara 2017 spisane wot:

12.1.2017–18.1.2017 Budyski filmowy palast: The Great Wall w 3 D: wšědnje 17:00 a 20:00 | pj a so 22:30 Ritter Rost 2: nj 15:30 xXx – Die Rückkehr des Xander Cage w 3 D: srj 20:15 Passengers: wšědnje 17:00 (nimo pó) | srj 19:30 | pj a so 22:00 Vier gegen die Bank: wšědnje 20:30 | pj, so a wu 13:45 | pj a so 22:30 Assassin’s Creed w 3 D: pj a so 22:00 Passengers w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo srj) Assassin’s Creed: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 17:00 Vaiana: wšědnje 15:45 (nimo nj) | nj 12:45 Vaiana w 3 D: pj, so, nj a wu 14:30 Schubert in Love: nj 12:15 Phantastische Tierwesen: pj, so, nj a wu 14:15 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 18:00 Pettersson und Findus: nj 12:30 Sing: pj, so, nj a wu 14:30 Sing w 3 D: nj 12:15

Kino-ekstra: Gleißendes Glück:­ pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: The Great Wall w 3 D: wšědnje 15:10, 17:30 a 19:45 | pj a so 22:05 Plötzlich Pappa: wšědnje 20:15 Why him?: wšědnje 17:25 a 20:00 | pj a so 22:30 Vier gegen die Bank: wšědnje 18:10 (nimo srj) Ballerina w 3 D: wšědnje 16:10 Ballerina: wšědnje 14:15 | so a nj 12:20 Sing: so a nj 12:45 Passengers w 3 D: wšědnje 15:05 (nimo pó) a 20:05 (nimo srj) Passengers: wšědnje 17:35 | pj a so 22:35 Vaiana w 3 D: so a nj 12:40 Vaiana: wšědnje 15:00 Assassin’s Creed w 3 D: pj a so 22:45 Willkommen bei den Hartmanns: so a nj 12:50 xXx – Die Rückkehr des Xander Cage w 3 D: srj 20:00 Ritter Rost 2: nj 15:00 Jeder stirbt für sich allein: srj 18:10

Do kina (05.01.17)

štwórtk, 05. januara 2017 spisane wot:

29.12.2016–4.1.2017 Budyski filmowy palast: Assassin’s Creed: wšědnje 19:45 (nimo pó) Passengers: wšědnje 17:00 (nimo pó) Vaiana: pj, so, nj a wu 14:30 | nj 11:45 Vaiana w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo pó) Passengers w 3 D: wšědnje 19:45 | so a nj 14:15 | pó 17:00 | pj a so 22:15 Vier gegen die Bank: wšědnje 16:00 a 20:30 | pj a so 22:45 Rogue One: A Star Wars Story: pj, so a nj 14:00 | pj a so 22:30 Rogue­ One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:45 Schubert in Love: nj 11:45 Sing: pj, so, nj a wu 13:45 Sing w 3 D: nj 12:00 Phantastische Tierwesen: pj a wu 14:00 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 18:00 Pettersson und Findus: nj 12:00 Assassin’s Creed w 3 D: pj a so 22:30

Kino-ekstra: Meine Zeit mit Cézanne:­ pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Vier gegen die Bank: wšědnje 16:15 a 20:40 | pj a so 22:50 Rogue One – A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:34 (nimo so) Rogue One – A Star Wars Story: wšědnje 14:15 | pj a so 22:30 Sing w 3 D: so a nj 12:00 Sing: wšědnje 14:00 (nimo nj) Passengers w 3 D: wšědnje 14:50 a 20:00 Passengers: wšědnje 17:30 | so a nj 22:35 Vaiana w 3 D: wšědnje 17:25 (nimo so) Vaiana: wšědnje 15:00 | so a nj 12:30 Assassin’s Creed w 3 D: wšědnje 19:50 | pj a so 22:25 Assassin’s Creed: wšědnje 18:15 (nimo srj) Willkommen bei den Hartmanns: so a nj 11:45 Die Vampirschwestern 3: so a nj 12:45 Ballerina: nj 14:15 Café Society: srj 16:15

Do kina (29.12.16)

štwórtk, 29. decembera 2016 spisane wot:

29.12.2016–4.1.2017 Budyski filmowy palast: Assassin’s Creed w 3 D: wšědnje 20:00 | so 16:30 | štw a pj 22:30 Vaiana: wšědnje 14:45 | pó 14:30 Vaiana w 3 D: wšědnje 17:00 | štw a pj 12:00 Passengers w 3 D: srj 19:45 Rogue One: A Star Wars Story: so 12:00 | srj 19:30 Vier gegen die Bank: wšědnje 14:00, 18:15 a 20:30 (nimo so) | štw a pj 22:45 | so 16:45 Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:00 a 17:00 (nimo so) a 19:45 (nimo so a srj) | štw a pj 20:30 Schubert in Love: pj, wu a srj 17:15 Sing: wšědnje 16:00 (nimo so) Sing w 3 D: wšědnje 14:45 (nimo so a pó) | so 12:00 Die Vampirschwestern 3 – Reise nach Transsilvanien: štw a pj 12:00 Arrival: štw a pj 22:30 Phantastische Tierwesen und wo sie zu finden sind: so 16:15 | štw a nj 17:15 Willkommen bei den Hartmanns: štw, pj, nje a wu 20:00 | so 14:00 Trolls – Finde dein Glück: štw, pj a so 12:00 Pettersson und Findus – Das schönste Weihnachten: so 12:00 | štw a pj 12:45 | so 14:45

Kino-ekstra: Der Landarzt von Chaussy:­ pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (22.12.16)

štwórtk, 22. decembera 2016 spisane wot:

22.12.–28.12.2016 Budyski filmowy palast: Vier gegen die Bank: nj, pó, wu a srj 14:00, 18:15.20:30 a 22:45 Vaiana: wšědnje 14:15 (nimo so) | so 12:30 Vaiana w 3 D: wšědnje 12:00 (nimo so a nj), 17:30 (nimo so), 20:00 (nimo so) a 22:30 (nimo štw a so) | pj 9:30 | so 10:15 a 15:00 Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo nimo so), 16:45 (nimo so), 19:45 (nimo so) a 22:45 (nimo štw a so) | so 12:30 Sing w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo so) | so 12:45 Schubert in Love: wšědnje 17:15 (nimo so a pó) | pj 22:30 | so 10:15 Sing: pj a so 10:00 | nj, pó, wu a srj 16:00 | štw a pj 17:15 Die Vampirschwestern 3: wšědnje 12:15 (nimo so a nj) | štw, pj a so 10:00 Arrival: pj, nj, wu a srj 22:00 | pó 22:15 Phantastische Tierwesen: štw a pj 19:45 | so 14.30 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 19:30 (nimo so a pó) | pj 10:15 | štw a pj 14:45 | so 15:00 Trolls: štw, pj a so 12:30 | pó, wu a srj 12:00 Pettersson und Findus: wšědnje 12:45 (nimo so a nj) | so 15:15

Kino-ekstra: Welcome to Norway:­ pó 17:15 a 20:15

Do kina (15.12.16)

štwórtk, 15. decembera 2016 spisane wot:

15.12.–21.12.2016 Budyski filmowy palast: Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:00, 16:30 a 19:30 | pj a so 22:30 | nj 11:00 Vaiana: nj 14:45 Vaiana w 3 D: nj 17:15 Schubert in Love: wšědnje 17:30 Sing: wšědnje 15:00 (nimo nj) | pj a so 22:15 | nj 10:30 a 12:30 Sing w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo nj) a 19:45 Die Vampirschwestern 3: wšědnje 14:15 Augsburger Puppenkiste: nj 12:00 a 13:30 Underworld: Blood Wars w 3 D: pj a so 22:15 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 19:45 Pettersson und Findus: wšědnje 15:00 Arrival: pj a so 22:00 Phantastische Tierwesen: wšědnje 19:15 (nimo pó) Trolls: wšědnje 17:00 (nimo pó) Phantastische Tierwesen w 3 D: nj 11:00

Kino-ekstra: The Light Between Oceans:­ pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Rogue One: A Star Wars Story w 3 D: wšědnje 14:00, 17:00 a 20:00 | pj 22:15 Rogue One: A Star Wars Story: wšědnje 17:20 a 20:10 Sing w 3 D: wšědnje 17:30 (nimo srj) a 19:50 Sing: wšědnje 15:00 | so a nj 12:30 Phantastische Tierwesen w 3 D: pj a so 22:15 Phantastische Tierwesen: wšědnje 16:55 Die Vampirschwestern 3: wšědnje 15:20 | so a nj 12:00 Underworld: Blood Wars w 3 D: pj a so 22:50 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 19:45 Pettersson und Findus: so a nj 12:40 Robbi, Tobbi und das Fliewatüüt: so a nj 13:00 Trolls: štw, so, wu a srj 14:45 Burg Schreckenstein: pj a pó 14:45 Arrival: pj a so 22:55 Vaiana: nj 14:30 Welcome to Norway: srj 17:30

Do kina (08.12.16)

štwórtk, 08. decembera 2016 spisane wot:

8.12.–14.12.2016 Budyski filmowy palast: Schubert in Love wšědnje 18:15 (nimo pó) a 20:15 (nimo pó) | pó 19:15 Sing: wšědnje 14:45 | nj 10:30 Sing w 3 D: wšědnje 15:00, 17:30 a 20:00 | pj a so 22:15 Die Vampirschwestern 3: wšědnje 14:45 a 17:00 Augsburger Puppenkiste: Die Weihnachtsgeschichte: nj 10:30, 12:00 a 13:30 Underworld: Blood Wars w 3 D: pj a so 22:30 Pettersson und Findus: wšědnje 14:30 | nj 10:30 Phantastische Tierwesen: pj, so a srj 21:45 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 19:15 (nimo pó) | nj 12:30 Robbi, Tobbi und das Fliewatüüt: nj 12:15 Tini: Violettas Zukunft: nj 12:45 Phantastische Tierwesen w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:30 Trolls: wšědnje 16:15 (nimo pó) | nj 10:30

Kino-ekstra: 24 Wochen:­ pó 17:15 a 20:15

Do kina (01.12.16)

štwórtk, 01. decembera 2016 spisane wot:

1.12.–7.12.2016 Budyski filmowy palast: Underworld: Blood Wars w 3 D: wšědnje 19:30 | pj a so 22:15 Tini: Violettas Zukunft: wšědnje 14:45 (nimo nj) | nj 10:30 Arrival: wšědnje 19:45 (nimo pó a srj) | pj a so 22:15 Robbi, Tobbi und das Fliewatüüt: wšědnje 15:00 a 17:15 | nj 10:30 a 12:45 Pettersson und Findus: štw, pj, so a srj 15:15 | nj 10:30 a 13:00 Office­ Christmas Party: srj 19:45 Augsburger Puppenkiste: Die Weihnachtsgeschichte: wu 15:00 Phantastische Tierwesen: wšědnje 14:00 (nimo nj a wu) | wu 14:30 | srj 19:45 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 17:15 (nimo pó) a 19:30 Sing w 3 D: nj 15:00 Die Vampirschwestern 3: nj 15:00 Phantastische Tierwesen w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:30 (nimo srj) | pj a so 21:45 Trolls: wšědnje 17:15 Trolls w 3 D: nj 10:30 a 12:45 Jack Reacher: pj a so 22:00 Findet Dorie: nj 12:45

Kino-ekstra: El Olivo – der Olivenbaum:­ pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (24.11.16)

štwórtk, 24. nowembera 2016 spisane wot:

24.11.–30.11.2016 Budyski filmowy palast: Tini: Violettas Zukunft: štw, so a pó 15:00 Arrival: wšědnje 17:15 (nimo pó) a 19:30 | pó 17:00 | pj a so 22:15 Robbi, Tobbi und das Fliewatüüt: nj 15:00 AdventsKino: nj 10:30 a 13:00 Phantastische Tierwesen: wšědnje 14:00 | nj 10:30 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 17:15 a 20:00 | štw a pó 14:30 | pj a so 22:30 Pettersson und Findus: wšědnje 15:15 (nimo štw a pó) | nj 10:30 a 13:15 Phantastische Tierwesen w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:30 | pj a so 22:00 Jack Reacher: wšědnje 19:45 (nimo pó) Trolls: pj, so, wu a srj: 14:15 Trolls w 3 D: štw, so, nj a wu 17:00 | nj 10:30 Störche – Abenteuer im Anflug: nj 12:15 Bridget Jones’s Baby: pj 17:00 Findet Dorie: pj, nj, wu a srj 15:00 Findet Dorie w 3 D: nj 12:30 | štw a pó 14:45 Doctor Strange w 3 D: pj a so 22:30 Das kalte Herz: srj 17:00

Kino-ekstra: Vor der Morgenröte:­ pó 17:15 a 20:15

Do kina (17.11.16)

štwórtk, 17. nowembera 2016 spisane wot:

17.11.–23.11.2016 Budyski filmowy palast: Jack Reacher: pj, so, nj, wu a srj 20:30 | pj a so 23:00 Phantastische Tierwesen w 3 D: wšědnje 16:45 a 19:30 | pj a so 22:30 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 14:30 (nimo štw), 17:00 a 19:30 (nimo štw) | štw 18:00 a 20:30 | so 22:00 Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 | nj 12:15 Doctor Strange w 3 D: wšědnje 19:15 | pj a so 21:45 Inferno: pj 22:00 Bridget Jones’s Baby: wšědnje 18:00 (nimo štw a pó) Phantastische Tierwesen: wšědnje 14:00 Trolls: wšědnje 14:45 (nimo štw a pó) Trolls w 3 D: wšědnje 17:00 (nimo pó) | nj 12:45 Störche – Abenteuer im Anflug: nj 12:30 Findet Dorie: nj 12:00 | wšědnje 15:45 (nimo štw a pó) Findet Dorie w 3 D: štw a pó 14:45 Das kalte Herz: pó 16:45

Kino-ekstra: Mit besten Absichten:­ pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 15:10, 17:00 a 20:05 Jack Reacher: wšědnje 20:10 | pj a so 22:35 Störche: so a nj 13:30 (nimo srj) Dr. Strange w 3 D: pj a so 22:40 Phantastische Tierwesen w 3 D: wšědnje 17:10 a 20:00 | pj a so 22:25 Phantastische Tierwesen: wšědnje 14:15 a 19:30 Pettersson und Findus 2: wšědnje 15:40 | so a nj 12:25 Findet Dorie: so a nje 12:55 Bridget Jones’s Baby:­ wšědnje 17:30 Inferno: wšědnje 17:35 (nimo srj) Burg Schreckenstein: so a nj 13:00 Trolls: wšědnje 15:05 Ouija: Ursprung des Bösen: pj a so 22:20 My first Lady: srj 17:40

Do kina (10.11.16)

štwórtk, 10. nowembera 2016 spisane wot:

10.11.–16.11.2016 Budyski filmowy palast: Jack Reacher: wšědnje 18:00 a 20:30 | pj a so 23:00 Phantastische Tierwesen w 3 D: srj 14:00, 16:45 a 19:30 Willkommen bei den Hartmanns: wšědnje 14:30, 17:00 a 19:30 | pj a so 22:00 Pettersson und Findus: wšědnje 14:00 (nimo srj) | nj 12:15 | pj, nj a wu 16:00 Doctor Strange w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:30 | pj, so a wu 22:00 Inferno: wšědnje 20:30 (nimo pó a srj) Bridget Jones’s Baby: wšědnje 18:00 (nimo pó a srj) Die Insel der besonderen Kinder w 3 D: nj 12:15 Trolls: wšědnje 14:00 (nimo pó) Trolls w 3 D: wšědnje 16:00 (nimo srj) Störche – Abenteuer im Anflug: nj 12:30 | štw, so a srj 16:00 Bad Moms: pj a wu 23:00 Findet Dorie: nj 12:00 Findet Dorie w 3 D: wšědnje 14:45 Sausage Party: so 23:00 Das kalte Herz: pó 14:45

Kino-ekstra: Captain Fantastic – Einmal Wildnis und zurück:­ pó 17:15 a 20:15

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

  • Serbska lajska dźiwadłowa skupina Šunow-Konjecy je swoju nowu komediju "Ludźo njedźiwaće so" 9. nowembra prapremjernje w Šunowskej Fabrikskej hospodźe předstajiła. tule namakaće někotre impresije z inscenacije. 

Tohorunja tón kónc tydźenja su w Ketl

nowostki LND