Do kina (19.05.22)

štwórtk, 19. meje 2022 spisane wot:
19.5.–25.5.

Do kina (11.05.22)

srjeda, 11. meje 2022 spisane wot:
12.5.–18.5.2022 Budyski filmowy palast: Doctor Strange in the Multiverse of Madness:wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 16:30 a 19:30 | pj a so 22:30 Doctor Strange in the Multiverse of Madness w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 17:00 a 20:00 | pj a so 22:45 Willi und die Wunderkröte: wšědnje 14:10 (nimo pó a srj) a 17:20 Firestarter: wšědnje 17:20 a 19:40 | pj a so 22:00 Nahschuss: pj 17:00 | pó 20:00 Biene Maja – Das geheime Königreich: wšědnje 14:20 (nimo pó a srj) a 16:50 | nj 12:00 Wolke unterm Dach: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) Downton Abbey 2: Eine neue Ära: wšědnje 16:30 a 19:15 Die Häschenschule – Der große Eierklau: nj 12:10 The Lost City – Das Geheimnis der verlorenen Stadt: wšědnje 19:15 (nimo pó) Die Schule der magischen Tiere: nj 12:10 The Northman: pj, nj a wu 19:20 | pj a so 22:15 Eingeschlossene Gesellschaft: wšědnje 19:40 Phantastische Tierwesen: Dumbledores Geheimnisse: wšědnje 16:20 a 19:30 | nj 11:45 | pj a so 22:00 Sneak Preview: pó 20:00 Sonic the Hedgehog 2: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) a 16:45 | nj 11:40 Die Gangster Gang: wšědnje 14:10 (nimo pó a srj) | nj 11:40 Der Wolf und der Löwe: wšědnje 14:50 (nimo pó a srj) | nj 11:45 Wunderschön: štw, so a srj 19:20 | pj a so 22:00 Ambulance: pj a so 22:20 The Batman: pj a so 21:50

Do kina (04.05.22)

srjeda, 04. meje 2022 spisane wot:
5.5.–11.5.2022 Budyski filmowy palast: Biene Maja – Das geheime Königreich: wšědnje 14:20 (nimo pó a srj) a 16:50 | nj 11:40 Sneak Preview: pó 20:00 Doctor Strange in the Multiverse of Madness: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 16:30 a 19:30 | pj a so 22:40 Doctor Strange in the Multiverse of Madness w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 17:0 a 20:00 | pj a so 22:00 À la Carte! – Freiheit geht durch nen Magen: pj 17:00 | pó 20:00 Willi und die Wunderkröte: nj 14:30 Downton Abbey 2: Eine neue Ära: wšědnje 14:40 (nimo pó a srj), 17:10 a 19:50 | pj a so 22:30 Wolke unterm Dach: wšědnje 17:20 The Lost City – Das Geheimnis der verlorenen Stadt: wšědnje 19:20 Phantastische Tierwesen: Dumbledores Geheimnisse: wšědnje 16:20 a 19:40 | nj 11:30 | pj a so 22:30 Eingeschlossene Gesellschaft: wšědnje 20:00 Sonic the Hedgehog 2: wšědnje 14:10 (nimo pó a srj) a 17:00 | nj 11:30 Wunderschön: wšědnje 16:30 (nimo pj) a 19:10 (nimo pó) The Northman: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj a so 22:20 Die Gangster Gang: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | nj 11:40 Die Häschenschule – Der große Eierklau: štw, pj, so a wu 14:30 | nj 12:00 Der Wolf und der Löwe: wšědnje 14:10 (nimo pó a srj) | nj 11:50 Die Schule der magischen Tiere: nj 12:00 In 80 Tagen um die Welt: nj 11:50 Morbius: pj a so 22:50 The Batman: pj a so 21:50 Ambulance: pj a so 22:20

Do kina (27.04.22)

srjeda, 27. apryla 2022 spisane wot:
28.4.–4.5.2022 Budyski filmowy palast: Rammstein: Zeit – The Atmos Experience: štw 18:30, 19:45 a 21:00 Biene Maja: nj 14:30 Doctor Strange in the Multiverse of Madness: srj 16:30 a 19:30 Doctor Stange in the Multiverse of Madness w 3 D: srj 17:00 a 20:00 Downtown Abbey 2: Eine neue Ära: wšědnje 14:20 (nimo pó a srj), 16:40 a 19:20 | pj a so 22:30 Wolke unterm Dach: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 16:40 a 20:00 | pj a so 22:30 Spencer: pj 17:00 | pó 20:00 Die fabelhafte Welt der Amélie: wu 19:45 The Lost City – Das Geheimnis der verlorenen Stadt: wšědnje 17:20 (nimo štw a srj) a 20:00 (nimo štw a pó) | štw, pj, so a wu 14:30 | štw a pó 19:20 | pj a so 22:30 Phantastische Tierwesen: Dumbledores Geheimnisse: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 16:30 (nimo srj) a 19:30 (nimo srj) | nj 12:00 | srj 17:10 a 19:20 | pj a so 22:10 Eingeschlossene Geselschaft: wšědnje 17:15 (nimo pj a srj) | pj a srj 16:50 | štw, pó a srjk 19:15 | pj, so, nj a wu 19:20 Sonic the Hedgehog 2: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 17:15 (nimo štw) a 19:15 (nimo štw a srj) | nj 11:45 Wunderschön: štw, pj, so a nj 19:15 The Northman: wu a srj 19:15 | štw, pj, so a nj 19:45 | pj a so 22:00 Morbius: pj a so 22:40 Uncharted: pj a so 22:10 Die Gangster Gang: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) a 17:00 | nj 11:45 Die Häschenschule – Der große Eierklau: wšědnje 14:20 (nimo pó a srj) | nj 12:00 Der Wolf und der Löwe: wšědnje 14.

Do kina (21.04.22)

štwórtk, 21. apryla 2022 spisane wot:
21.4.–27.4.2022 Budyski filmowy palast: The Lost City: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 17:20 a 20:00 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:20 | pj a so 22:30 The Northman: wšědnje 16:20 a 19:15 | pj a so 22:30 Downtown Abbey 2: Eine neue Ära: srj 20:00 Lieber Thomas: pj 17:00 | pó 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Phantastische Tierwesen: Dumbledores Geheimnisse: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj), 16:30 a 19:30 | nj 12:00 | pj a so 22:00 Eingeschlossene Gesellschaft: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj), 17:10 a 19:40 (nimo pj) | pj 20:15 Sonic the Hedgehog 2: wšědnje 14:20 (nimo pó a srj), 17:15 a 20:00 | nj 12:00 Die Häschenschule – Der große Eierklau: wšědnje 14:20 (nimo pó a srj) a 17:10 | nj 12:15 Die Gangster Gang: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) a 17:00 | nj 11:45 Der Wolf und der Löwe: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) a 16:50 (nimo pj) Peterchens Mondfahrt: pj a wu 14:40 Die Schule der magischen Tiere: nj 12:00 | štw, so a nj 14:40 Clifford der große rote Hund: nj 12:20 In 80 Tagen um die Welt: nj 12:45 Wunderschön: wšědnje 19:20 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:15 Morbius: wšědnje 19:30 (nimo pó) Uncharted: wšědnje 19:50 (nimo pó a srj) Spider-Man: No Way Home: pj a so 22:00 JGA: Jasmin, Gina, Anna: pj a so 22:30 The Batman: pj a so 21:45 Jackass Forever: pj a so 22:40 Ambulance: pj a so 22.10

Do kina (14.04.22)

štwórtk, 14. apryla 2022 spisane wot:
14.4.–20.4.2022 Budyski filmowy palast: Eingeschlossene Gesellschaft: wšědnje 14:50, 17.30 a 20:00 | štw, pj, so a nj 22:30 Phantastische Tierwelten: Dumbledores Geheimnisse: wšědnje 14:30, 16:30 (nimo srj) a 19:30 | pj, nj a pó 11:50 | štw, pj, so a nj 22:00 Sonic the Hedgehog 2: wšědnje 14:15, 17:00 a 20:00 | pj, nj a pó 11:45 Morbius: wšědnje 19:50 (nimo pó a srj) | pó a srj 19:40 | štw, pj, so a nj 22:40 Sneak Preview: pó 20:00 Die Gangster Gang: wšědnje 14:40 a 17:10 (nimo pj) | pj, nj a pó 12:15 Der Wolf und der Löwe: wšědnje 15:00 a 17:20 | wi 10:15| pj, nj a pó 11:50 Die Häschenschule – Der große Eierklau: wšědnje 14:20 (nimo srj) a 17:00 | wu 10:30 | pj, nj a pó 12:10 | srj 14:00 Peterchens Mondfahrt: wu a srj 10:30 | pj, nj a wu 14:40 Wunderschön: wšědnje 16:40 a 19:15 | pj, nj a pó 12:00 Uncharted: wšědnje 16:45 a 19:40 (nimo pó) | štw, pj, so a nj 22:30 JGA: Jasmin, Gina, Anna: štw a so 19:30 | pj a nj 22:15 The Batman: wšědnje 19:15 Die Schule der magischen Tiere: srj 10:15 | štw, so, pó a srj 14:40 In 80 Tagen um die Welt: wšědnje 14:30 | wu a srj 10:00 | pj, nj a pó 12:30 Wanda, mein Wunder: pj 17:00 | pó 20:00 The Lost City: srj 19:45 Spider-Man: No Way Home: štw, pj, so a nj 22:00 Clifford der große rote Hund: wu 10:15 | pj, nj a pó 12:15 ­Jackass Forever: pj, nj a wu 19:30 | štw, pj, so a nj 22:40 Ambulance: štw, pj, so a nj 22:10 Tod auf dem Nil: štw a so 22:15

Do kina (06.04.22)

srjeda, 06. apryla 2022 spisane wot:
7.4.–13.4.2022 Budyski filmowy palast: Phantastische Tierwesen: Dumbledores Geheimnisse: wšědnje 14:15, 16:30 a 19:30 | nj 11:45 | pj a so 22:30 Phantastische Tierwesen Triple: nj 14:00 Die Unbeugsamen: wu 19:30 Sneak Preview: pó 20:00 House of Gucci: pj 17:00 | srj 20:00 Sonic the Hedgehog 2: wšědnje 14:40 a 17:20 | nj 11:30 | nj, pó a wu 19:45 | štw, pj, so a srj 20:00 | pj a so 22:45 Peterchens Mondfahrt: wšědnje 15:00 a 17:00 (nimo nj a wu) Morbius: wšědnje 14:45 a 16:50 | nj, pó a wu 19:30 | štw, pj, so a srj 19:45 | pj a so 22:30 Die Gangster Gang: wšědnje 14:30 a 17:20 | nj 12:00 Der Wolf und der Löwe: wšědnje 14:40 | so, nj a wu 17:15 | štw, pj, pó a srj 17:30 Die Häschenschule – Der große Eierklau: wšědnje 14.15 (nimo so) a 17:15 | so 13:45 | nj 12:30 Wunderschön: wšědnje 20:00 Uncharted: wšědnje 17:10 (nimo pj) a 19:30 (nimo pj a pó) | pj 20:15 | pj a so 22:45 JGA: Jasmin, Gina, Anna: štw, so, pó a srj 19:45 | pj 22:45 The Batman: wšědnje 19:15 Spider-Man: No Way Home: štw a so 19:30 | pj a so 22.10 Clifford der große rote Hund: pj, pó a srj 14:50 Die Schule der magischen Tiere: nj 11:30 | štw, so a wu 14:50 In 80 Tagen um die Welt: nj 12:30 Encan­to: nj 12:15 Jackass Forever: pj, nj a wu 19:45 | so 22:45 Ambulance: pj a srj 19:30 | pj a so 22:30 Moonfall: pj 22:15 Tod auf dem Nil: so 22:15

Do kina (30.03.22)

srjeda, 30. měrca 2022 spisane wot:
31.3.–6.4.2022 Budyski filmowy palast: Phantastische Tierwesen: Dumbledores Geheimnisse: srj 14:15, 16:30 a 19:30 Morbius: wšědnje 14:30 (nimo pó), 16:45 a 20:00 (nimo pó a srj) | pó 19:30 | srj 20:15 | pj a so 22:30 Sonic­ the Hedgehog 2: wšědnje 14:30 (nimo pó), 16:45 (nimo srj) a 19:30 | nj 12:00 | srj 17:00 | pj a so 22:30 Peter­chens Mondfahrt: wšědnje 15:00 (nimo pó) a 17:15 Grüne Tomaten: wu 19:45 Sneak Preview: pó 20:00 JGA: Jasmin, Gina, Anna: wšědnje 17:00 (nimo srj) | štw a wu 19:30 | so a pó 19:45 | pj a so 22:20 Die Gangster Gang: wšědnje 15:00 (nimo pó a srj) | nj 12:15 | srj 14:45 a 17:00 Die Gangster Gang w 3 D: wšědnje 17:30 (nimo srj) Der Wolf und der Löwe: wšědnje 14:45 (nimo pó) a 17:00 | nj 12:15 Die Häschenschule – Der große Eierklau: wšědnje 14.30 (nimo pó) a 17:15 | nj 12:45 Clifford der große rote Hund: wšědnje 14:30 (nimo pó) Die Schule der magischen Tiere: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:30 ­Encanto: nj 12:15 In 80 Tagen um die Welt: nj 12:30 Sing – Die Show deinses Lebens: nj 12:30 Wunderschön: wšědnje 19:30 Uncharted: wšědnje 17:00 (nimo srj) a 19:45 | pj a so 22:30 The Batman: wšědnje 19:15 Spider-Man: No Way Home: pj, so a nj 19:30 | pj a so 22:00 Ambulance: wšědnje 19:30 (nimo wu) | wu 19:45 | pj a so 22:20 Jackas For­ever: štw, pj, nj a srj 19:45 | pj a so 22:45 Moonfall: pj 22:15 Tod auf dem Nil: so 22:15

Do kina (23.03.22)

srjeda, 23. měrca 2022 spisane wot:
24.3.–30.3.2022 Budyski filmowy palast: JGA: Jasmin, Gina, Ana: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 17:00 a 20:00 (nimo pó a wu) | pó a wu 19:45 | pj a so 22:30 Ambulance: wšědnje 16:40 (nimo srj) a 19:30 | srj 16:30 | pj a so 22:20 Jujutsu Kaisen 0: wu 20:00 Gekijouban Jujutsu Kaisen 0: wu 20:15 Peterchens Mondfahrt: nj 14:30 Sneak Preview: pó 20:00 Die Häschenschule – Der große Eierklau: wšědnje 17:30 | nj 12:30 a 15:00 | štw, pj, so a wu 14:00 Der Wolf und der Löwe: wšědnje 17:15 | nj 12:30 a 14:45 | štw, pj, so a wu 15:00 Die Gangster Gang: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 19:45 | nj 12:15 | pó a srj 17:30 Die Gangster Gang w 3 D: wšě­dnje 17:30 (nimo pó a srj) Clifford der große rote Hund: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 12:00 Die Schule der magischen Tiere: wšědnje 14:15 (nimo pó a srj) | nj 11:45 Encanto: štw, pj, so a wu 14:30 Sing – Die Show deines Lebens: nj 11:45 In 80 Tagen um die Welt: nj 12:00 Träume sind wie wilde Tiger: nj 12:15 The Batman: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 16:00 a 19:30 (nimo nj) | nj 20:00 Jackas Forever: wšědnje 19:45 | pj a so 22:30 Uncharted: wšědnje 17:00 a 19:45 (nimo pó a wu) | pj a so 22:15 Wunderschön: wšědnje 19:30 | štw, so a pó 16:30 | pj a so 22:30 Spider-Man: No Way Home: wšědnje 19:30 (nimo wu) | pj, nj a wu 16:30 | pj a so 22:00 Tod auf dem Nil: so 22:15 Moonfall: pj 22:15

Do kina (16.03.22)

srjeda, 16. měrca 2022 spisane wot:
17.3.–23.3.2022 Budyski filmowy palast: Klitschko: nj 18:00 Die Häschenschule – Der große Eierklau: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) a 17:15 Der Wolf und der Löwe: wšědnje 17:30 (nimo nj) | nj 12:15, 13:30 a 15:45 | štw, pj, so a wu 15:00 Die Gangster Gang w 3 D: wšědnje 16:40 (nimo pó a srj) Die Gangster Gang: wšědnje 15:40 (nimo pó a srj) a 19:45 | pó a srj 15:45 JGA: Jasmin, Gina, Anna: srj 19:45 Ambulance: srj 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Jackass Forever: wšědnje 20:00 (nimo nj) | pj a so 22:30 | nj 20:30 The Batman: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 16:00, 17:45 (nimo pó a srj) a 19:30 | pó a srj 18:00 | pj a so 21:30 Uncharted: wšědnje 17:00 a 19:30 | pj a so 22:15 Wunderschön: wšědnje 16:40 a 19:30 | pj a so 22:15 Clifford der große rote Hund: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) | nj 11:45 | pó 17:00 Sing – Die Show deines Lebens: nj 12:00 | štw, so a srj 17:00 In 80 Tagen um die Welt: nj 11:45 | pj, nj a wu 14:30 Die Schule der magischen Tiere: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | nj 12:30 Encanto: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | nj 12:15 Träume sind wie wilde Tiger: nj 12:00 Lauras Stern: nj 12:30 Spider-Man: No Way Home: 16:50 (nimo pó a srj) a 19:15 (nimo pó a srj) | pó a srj 16:30 | pj a so 22:15 Moonfall: pj, nj a wu 19:50 | so 22:15 Tod auf dem Nil: štw, so a pó 19:50 | pj 22:15 The Sadness: pj a so 22:30

Serbska debata

nowostki LND