Do kina (27.07.23)

štwórtk, 27. julija 2023 spisane wot:

27.7. – 2.8.2023

Budyski filmowy ­palast:

Lassie – ein neues Abenteuer: wšědnje 15:10 a 17:15 | wu a srj 9:45 | nj 11:50 Geistervilla: wšědnje 17:30 a 20:00 | štw, pó, wu a srj 14.10 | pj, so a nj 14:20 | pj a so 22:40 Das Parfüm: wu 19:45 MEG 2 – Die Tiefe w 3 D: srj 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Barbie: wšědnje 14:00, 17:30 a 20:15 | pj a so 23:00 Oppenheimer: wšědnje 14:00, 16:30 a 19:30 Mavka – Hüterin des Waldes: nj 11:40 | wu a srj 9:30 a 11:40 Miraculous: Ladybug & Cat Naoir: Der Film: wšědnje 15:00 | nj, wu a srj 12:30 | pj, so a nj 17:00 Mission: Impossible Dead Reckoning: wšědnje 16:45 | štw, pj, so a nj 19:45 | pó, wu a srj 20:00 | pj a so 22:10 Insidious: The Red Door: pj a so 23:00 Indiana Jones und das Rad des Schick­sals: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 Ruby taucht ab: nj, wu a srj 12:30 Elemental: wšědnje 14:30 a 17:00 No Hard Feelings: štw, pj, so a nj 20:15 | pj a so 23:00 Arielle, die Meerjungfrau: nj a srj 12:20 | pj, so a nj 14:00 Transformers; Aufstieg der Bestien: pj a so 22:40 Fast & Furious 10: pj, so a nj 19:20 Asterix & Obelix im Reich der Mitte: srj 10:00 | nj 11:50 | wu 12:40 Der Super Mario Bros. Film: nj, wu a srj 11:50 Überflieger 2: das Geheimnis des großen Juwels: wu a srj 10:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (19.07.23)

srjeda, 19. julija 2023 spisane wot:

20.7. – 26.7.2023

Budyski filmowy ­palast:

Oppenheimer: wšědnje 14:00, 16:45 a 19:30 Barbie: wšědnje 14:20 (nimo srj), 16:45 a 20:15 | srj 14:50 | pj a so 22:50 Lassie – ein neues Abenteuer: nj 14:30 Sword Art Online the Movie – Progressive – Schertzo of Deep Night: wu 20:00 Book Club 2: srj 14:30 Sneak Preview: pó 20:00 Mavka – Hüterin des Waldes: wu a srj 10:00 | nj 12:30 | pj a pó 14:30 Miraculous: Ladybug & Cat Naoir: Der Film: wšědnje 14:30 a 17:00 | nj, wu a srj 12:10 Mission: Impissible Dead Reckoning: wšědnje 19:45 | wu a srj 13:30 | štw, pj, so a srj 14:00 | pj, so a nj 16:30 | pó a wu 16:45 | štw a srj 17:15 | pj a so 22:20 Insidious: The Red Door: wšědnje 20:30 | pj a so 23:00 Indiana Jones und das Rad des Schicksals: wšědnje 17:30 a 19:20 | pj a so 22:20 Ruby taucht ab: nj 12:15 | pj, so a nj 14:20 Elemental: wšědnje 14:50 a 17:15 | wu a srj 9:30 Get Up: srj 9:30 | nj, wu a srj 11:50 No Hard Feelings: pj, so a nj 20:00 | štw, pj, so a srj 20:30 Arielle, die Meerjungfrau: štw, so, nj a wu 14:00 | pj, so a nj 17:15 Transformers: Aufstieg der Bestien: pj a so 22:40 Fast & Furious 10: pj, so a nj 20:00 The Boogeyman: pj a so 23:00 Asterix & Obelix im Reich der Mitte: wu a srj 9:30 | nj 11:50 Der Super Mario Bros. Film: nj 12:00 | wu a srj 12:30 Überflieger 2: Das geheimnis des großen Juwels: nj, wu a srj 12:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (12.07.23)

srjeda, 12. julija 2023 spisane wot:

13.7. – 19.7.2023

Budyski filmowy ­palast:

Mission: Impissible Dead Reckoning: wšědnje 14:10, 16:50 a 19:45 | pj a so 22:10 Barbie: srj 19:45 Sneak Preview: pó 20:00 Miraculous: Ladybug & Cat Naoir: Der Film: wšědnje 15:00 a 17:20 | | srj 10:15 | nj a srj 12:40 Insidious: The Red Door: wšědnje 20:00 | pj a so 23:00 Indiana Jones und das Rad des Schicksals: wšědnje 14:10, 16:50 a 19:45 | pj a so 21:50 Get Up: wšědnje 17:20 | wu a srj 9:45 | nj, wu a srj 11:50 Ruby taucht ab: wšědnje 14:40 | nj 11:50 | wu a srj 12:20 | pj, pó a srj 17:30 Elemental: wšědnje 14:30, 17:10 a 20:15 | nj 12:00 | pj a so 23:00 No Hard Feelings: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) | pj, so a nj 17:00 | pj a so 23:00 Arielle, die Meerjungfrau: wšědnje 14:00 a 20:15 (nimo štw a wu) | štw, so, nj a wu 17:30 Transformers: Aufstieg der Bestien: štw a wu 20:15 Transformers: Aufstieg der Bestien w 3 D: pj a so 22:40 Fast & Furious 10: pj, so a nj 19:20 The Boogeyman: pj a so 22:20 Asterix & Obelix im Reich der Mitte: wu a srj 10:00 | pj, so a nj 14:30 Der Super Mario Bros. Film: wu a srj 10:15 | nj 12:20 Überflieger 2: Das geheimnis des großen Juwels: nj a srj 12:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (06.07.23)

štwórtk, 06. julija 2023 spisane wot:

6.7. – 12.7.2023

Budyski filmowy ­palast:

Mission: Impissible Dead Reckoning: wu 19:45 | srj 14:00, 16:30 a 19:45 ­Inidious: The Red Door: wšědnje 20:15 | pj a so 22:20 Miraculous: Ladybug & Cat Naoir: Der Film: wšědnje 14:30 a 17:00 | nj, wu a srj 12:00 Der kleine Drache Kokosnuss: štw 16:30 | nj 15:00 Sneak Preview: pó 20:00 Indiana Jones und das Rad des Schicksals: wšědnje 14:10 a 17:10 | štw, pj, so a nj 19:30 | pó, wu a srj 20:00 | pj a so 22:30 Get Up: wšědnje 14:50 | pj, pó a wu 17:00 Ruby taucht ab: wšědnje 15:10 a 17:20 | wu a srj 10:15 Elemental: wšědnje 15:00 (nimo štw a srj), 17:30 a 20:00 | srj 9:15| štw 14:00 | srj 14:10 | pj a so 22:40 Elemental w 3 D: nj a srj 11:50 No Hard Feelings: nj 12:30 | pj, so a nj 17:30 a 19:30 | štw, pó, wu a srj 20:15 | pj a so 23:00 The Flash: so a nj 17:00 Arielle, die Meerjungfrau: wšědnje 14:20, 17:20 (nimo štw a srj) a 19:45 | nj, wu a srj 12:20 | štw a srj 17:00 Transformers: Aufstieg der Bestien w 3 D: štw, pj, so a nj 20:00 | pj a so 22:40 Fast & Furious 10: pj, so a nj 20:15 The Boogeyman: pj a so 22:40 Asterix & Obelix im Reich der Mitte: srj 9:30 | nj, wu a srj 12:20 | pj a so 15:00 Der Super Mario Bros. Film: nj 11:50 | wu a srj 10:00 a 11:50 Überflieger 2: Das Geheimnis des großen ­Juwels: wu a srj 10:15 | nj 12:30 Guardians of the Galaxy: Vol. 3: pj a so 22:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (28.06.23)

srjeda, 28. junija 2023 spisane wot:

29.6. – 5.7.2023

Budyski filmowy ­palast:

Indiana Jones und das Rad des Schick­sals: wšědnje 16:50 a 19:45 | pj, so, nj a wu 14:00 | pj a so 22:00 Get Up: wšědnje 17:20 (nimo nj) | pj, so, nj a wu 15:00 Ruby taucht ab: wšědnje 17:30 | nj 12:30 | pj, so, nj a wu 14:40 Miraculous: Ladybug & Cat Naoir: Der Film: nj 15:00 a 15:30 Eiskalte Engel: wu 19:45 The Whale: pj 17:00 | pó 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Elemental: wšědnje 17:10 a 20:00 | nj 12:20 | pj, so, nj a wu 14:40 | pj a so 22:30 Elemental w 3 D: nj 12:00 No Hard Feelings: wšědnje 16:50 a 19:45 | pj a so 22:50 The Flash: wšědnje 19:30 (nimo nj a pó) | nj 20:00 | pj a so 22:20 Arielle, die Meerjungfrau: wšědnje 17:10 (nimo pj a wu) a 20:00 (nimo pó a wu) | nj 12:20 | pj, so a wu 14:00 Transformers: Aufstieg der Bestien w 3 D: wšědnje 19:20 Fast & Furious 10: pj, so a nj 19:30 | pj a so 22:30 The Boogeyman: pj a so 22:50 Asterix & Obelix im Reich dert Mitte: nj 12:30 | pj, so a nj 17:20 Der Super Mario Bros. Film: nj 12:00 | pj, so a nj 17:50 Überflieger 2: Das Geheimnis des großen Juwels: nj 12:00 Spider-Man: Across the Spider-Verse: nj 14:00 | pj, so a wu 14:20 Guardians of the Galaxy: Vol. 3: pj a so 22:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (21.06.23)

srjeda, 21. junija 2023 spisane wot:

22.6. – 28.6.2023

Budyski filmowy ­palast:

Elemental w 3 D: wšědnje 17:50 | nj 12:00 Elemental: wšědnje 15:00 (nimo štw a pó), 17:20 a 19:45 (nimo pó) | nj 12:40 | pó 20:00 | pj a so 22:30 No Hard Feelings: wšědnje 14:30 (nimo štw a pó) a 20:15 | štw, pó, wu a srj 17:00 | pj, so a nj 17:30 | pj a so 22:40 Living – Einmal wirklich leben: srj 14:30 | pj 17:00 | pó 20:00 Ruby taucht ab: nj 14:30 Sneak Preview: pó 20:00 The Flash: wšědnje 14:00 (nimo štw a pó), 16:50 a 19:30 (nimo pó) | pj a so 22:20 Transformers: Aufstieg der Bestien: pj, so, nj a wu 14:20 Transformers: Aufstieg der Bestien w 3 D: wšědnje 16:50 a 20:00 (nimo pó) | pj a so 22:40 Spider Man: Across the Spider-Verse: pj, so, wu a srj 14:00 | pj, so a nju 19:45 The Boogeyman: pj a so 22:40 Arielle, die Meerjungfrau: wšědnje 17:00 (nimo pj) a 19:45 | nj 12:20 a 14:00 | pj, so, wu a srj 14:50 Asterix & Obelix im Reich der Mitte: nj 12:10 | pj, so a nj 17:00 Fast & Furious 10: wšědnje 19:30 (nimo wu) | pj a so 22:30 Guardians of the Galaxy: Vol. 3: pj a so 22:00 Der Super Mario Bros. Film: nj 12:00 | pj, so a nj 15:10 Überflieger 2: Das Geheimnis des großen ­Juwels: nj 12:00 Lucy ist jetzt Gangster: nj 12:20

Wojerowski CineMotion:

Do kina (14.06.23)

srjeda, 14. junija 2023 spisane wot:

15.6. – 21.6.2023

Budyski filmowy ­palast:

The Flash: wšědnje 16:40 a 19:50 | pj, so, nj a wu 14:10 | pj a so 22:30 Die Rumba Therapie: srj 19:45 Empire of Light: pj 17:00 | pó 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Transformers: Aufstieg der Bestien: pj, so, nj a wu 14:00 Transformers: Aufstieg der Bestien w 3 D: wšědnje 17:10 a 20:00 | pj a so 22:40 Spider-Man: Across the Spider-Verse: wšědnje 17:00 a 20:00 | pj, so, nj a wu 14:00 | pj a so 22:20 The Boogeyman: wšědnje 19:30 (nimo srj) | pj a so 22:50 Arielle, die Meerjungfrau: wšědnje 17:10 | nj 12:20 | pj, so, nj a wu 14:20 | srj 16:30 Arielle, die Meer­jungfrau w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) Asterix & Obelix im Reich der Mitte: nj 12:10 | pj, so, nj a wu 14:10 Fast & Furious 10: wšědnje 16:30 a 19:40 (nimo pó) | pj a so 22:20 Guardians of the Galaxy: Vol. 3: wšědnje 16:30 (nimo pj) | pj, so a nj 19:20 | pj a so 21:50 Book Club 2 – Ein neues Kapitel: pj, so a nj 14.10 Der Super Mario Bros. Film: nj 12:00 | so, nj a wu 14:30 | pj, so a nj 17:30 Überflieger 2: Das Geheimnis des großen Juwels: nj 12:00 Lucy ist jetzt Gangster: nj 12:00 Die Drei ??? – Erbe des Drachen: nj 12:00 Mumien – Ein total verwickeltes Abenteuer: nj 12:00 Evil Dead Rise: pj a so 22:50

Wojerowski CineMotion:

Do kina (07.06.23)

srjeda, 07. junija 2023 spisane wot:

8.6. – 14.6.2023

Budyski filmowy ­palast:

The Flash: srj 16:30 a 19:45 Transformers; Aufstieg der Bestien w 3 D: wšědnje 16:50 a 20:00 | pj a so 22:40 Transformers: Aufstieg der Bestien: pj, so, nj a wu 14:10 Roter Himmel: pj 17:00 | pó 20:00 Il Trovatore: wu 20:15 Spider Man: Across the Spider-Verse: wšědnje 17:00 a 19:30 | pj, so, nj a wu 14:10 | pj a so 22:20 The Boogeyman: wšědnje 20:00 | pj a so 22:40 Arielle, die Meerjungfrau w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo wu a srj) Ariell, die Meer­jungfrau: wšědnje 17:10 | pj, so, nj a wu 14:20 | nj 12:10 Und dann kam Dad: pj, so, nj a wu 14:30 Asterix & Obelix im Reich der Mitte: nj 12:10 | pj, so, nj a wu 14:30 Fast & Furious 10: wšědnje 16:40 a 19:20 (nimo pó) | pj a so 22:20 Fast & Furious 10 w 3 D: wšědnje 19:50 (nimo pó) Guardians of the Galaxy: Vol 3: so a nj 16:20 | štw, pó, wu a srj 17:00 | pj, so a nj 19:40 | pj a so 22:20 Book Club 2 – Ein neues Kapitel: pj, so a nj 15:00 Der Super Mario Bros. Film: wšědnje 17:20 (nimo srj) | nj 12:20 | pj, so, nj a wu 14:20 Überflieger 2: Das Geheimnis des großen Juwels: nj 12:10 Lucy ist jetzt Gangster: nj 12:30 Die Drei ??? – Erber des Drachen: nj 12:00 Mumien – Ein total verwickeltes Abenteuer: nj 12:00 Manta Manta – Zwoter Teil: pj, so a nj 17:00 Evil Dead Rise: pj a so 22:40 John Wick: Kapitel 4: pj a so 22:10

Wojerowski CineMotion:

Do kina (01.06.23)

štwórtk, 01. junija 2023 spisane wot:

1.6. – 7.6.2023

Budyski filmowy ­palast:

Transformers: Aufstieg der Bestien w 3 D: srj 20:15 The Boogeyman: wšědnje 17:10 a 19:45 | pj a so 23:00 Spider-Man: Across the Spider-Verse: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj), 17:00 a 20:00 | pj a so 22:00 Irgendwamm werden wir uns alles erzählen: pj 17:00 | pó 20:00 Im Rausch der Tiefe: wu 19:45 Paw Patrol: nj 15:00 Sneak Preview: pó 20:00 Arielle, die Meerjungfrau: wšědnje 16:40 | nj 12:00 | štw 13:30 | pj, so a wu 14:10 | nj 14:30 Arielle, die Meerjungfrau w 3 D: wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj a so 22:20 Und dann kam Dad: pj, so a nj 17:10 Asterix & Obelix im Reich der Mitte: nj 12:30 | štw, pj, so a nj 14:00 | pó, wu a srj 16:50 Fast & Furious 10 w 3 D: wšědnje 20:00 (nimo srj) | štw, so, nj a wu 16:30 Fast & Furious 10: wšědnje 14:20 (nimo pó a srj) a 17:00 (nimo štw) | štw, so, nj a srj 19:30 | pj 19:40 | pj a so 22:20 Guardians of the Galaxy: Vol. 3: wšědnje 19:20 | so 14:30 | pj a so 22:20 Book Club 2 – Ein neues Kapitel: wšědnje 14:50 (nimo pó a srj) Der Super Mario Bros. Film: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | nj 12:20 | štw, pó, wu a srj 17:10 | pj, so a nj 17:30 Überflieger 2: Das geheimnis des großen ­Juwels: nj 12:00 Lucy ist jetzt Gangster: nj 12:00 Die Drei ??? – Erbe des ­Drachen: nj 12:00 Mumien – Ein total verwickeltes Abenteuer: nj 12:00 ­Manta Manta – Zwoter Teil: pj, so a nj 19:20 Evil Dead Rise: pj a so 23:00 John Wick: Kapitel 4: pj a so 22:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (24.05.23)

srjeda, 24. meje 2023 spisane wot:

25.5. – 31.5.2023

Budyski filmowy ­palast:

ARielle, die Meerjungfrau: wšědnje 14:14:20 (nimo štw a srj) a 17:10 | nj a pó 12:10 Arielle, die Meerjungfrau w 3 D: wšědnje 19:30 | pj, so a nj 22:30 Und dann kam Dad: wšědnje 17:00 Maigret: pj 17:00 | pó 20:00 Sneak Preview: pó 20:00 Asterix & Obelix im Reich der Mitte: wšědnje 14:00 (nimo štw a srj) a 17:30 | nj a pó 12:10 Fast & Furious 10 w 3 D: wšědnje 16:20 a 19:30 (nimo pó) | pj, so a nj 22:20 Fast & Furious 10: wšědnje 14:10 (nimo štw a srj), 16:50 (nimo pj) a 20:10 Guardians of the Galaxy: Vol. 3: wšědnje 14:30 (nimo štw a srj) a 19:40 | pj, so a nj 22:00 Guardians of the Galacy: Vol. 3 w 3 D: wšědnje 16:20 Book Club 2 – Ein neues Kapitel: wšědnje 20:00 Der Super Mario Bros. Film: wšědnje 14:40 (nimo štw a srj) | nj a pó 12:30 | pj, so, nj a pó 17:10 Der Super Mario Bros. Film w 3 D: wšědnje 14:00 (nimo štw a srj) Überflieger 2: Das Geheimnis des großen Juwels: nj a pó 12:00 | pj a nj 15:00 Die Drei ??? – Erber des Drachen: nj a pó 12:00 Mumien – Ein total verwickeltes Abenteuer: nj a pó 12:00 Manta Manta – Zwoter Teil: wšědnje 19:20 | pj, so a nj 22:20 Evil Dead Rise: pj, so a nj 19:20 a 23:00 John Wick: Kapitel 4: pj, so a nj 21:40 The Pope´s Exorcist: pj, so a nj 22:50 Lucy ist jetzt Gangster: nj a pó 12:00 | so a pó 15:00

Wojerowski CineMotion:

Serbska debata

nowostki LND