Do kina (22.09.21)

srjeda, 22. septembera 2021 spisane wot:

23.9.–29.9.

Do kina (15.09.21)

srjeda, 15. septembera 2021 spisane wot:

16.9.–22.9.

Do kina (08.09.21)

srjeda, 08. septembera 2021 spisane wot:

9.9.–15.9.

Do kina (01.09.21)

srjeda, 01. septembera 2021 spisane wot:

2.9.–8.9.2021 Budyski filmowy pa­last:­ Bekenntnisse des Hochstaplers Felix Krull: wšědnje 20:00 Hilfe, ich hab­ meine Freunde geschrumpft: wšědnje 14:50 a 17:20 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings: wšědnje 14:10 a 17:00 Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings w 3 D: wšědnje 19:30 | pj a so 22:30 Sneak Preview 16: pó 20:00 After Love: wšědnje 15:10 (nimo štw), 17:30 a 20:15 | štw 15:00 | pj a so 22:30 Reminiscence: pj, so a wu 20:00 Killer´s Bodyguard 2: štw, nj, pó a srj 20:00 | pj a so 22:30 Bigfoot Junior: wšědnje 15:00 | štw, nj, wu a srj 17:00 Paw Patrol: wšědnje 14:10 a 16:30 | nj 12:00 Snake Eyes: pj a so 22:30 Escape Room 2 – No Way Out: pj a so 22:15 Free Guy: wšědnje 19:45 | pj a so 22:15 Tom & Jerry: wšědnje 14:30 a 17:00 | nj 12:15 The Fo­rever Purge: pj, so a wu 20:00 Kaiser­schmarrndrama: wšědnje 19:45 (nimo pó) | nj 12:45 Ostwind – Der große Orkan: pj, so a pó 17:00 Peter Hase 2 – Ein Hase macht sich vom Acker­: pj, so a wu 17:20 | nj 12:15 Spirit – Frei und ungezähmt: nj 13:00 The Suicide Squad: wšědnje 19:30 Die Olchis – Willkommen in Schmuddelfing!: štw, so, pó a srj 14:30 | nj 12:30 Der Rausch: štw, nj, pó a srj 20:00 Fast & Furious 9: pj a so 22:00 Space Jam – A New Legacy: štw, nj, pó a srj 17:20 Catweazle: pj, nj a wu 14:30 Conjuring 3: Im Banne des Teufels: pj a so 22:30 Yakari: nj 12:15 Wicki & die starken Männer – Das magische Schwert: wšědnje 15:00 a 17:10 | nj 13:00

Do kina (25.08.21)

srjeda, 25. awgusta 2021 spisane wot:

26.8.–1.9.2021 Budyski filmowy palast:­ Sneak Preview 16: pó 20:00 Catweazle: štw, so, pó a srj 15:00 | pj, so a nj 17:30 Der Rausch: wšědnje 17:20 Die Croods – Alles auf Anfang: wu a srj 10:00 | štw, so, pó a srj 14:40 Tom & Jerry: wšědnje 14:30 (nimo nj) a 17:00 | nj 12:00 Fast & Furious 9: wšědnje 19:30 (nimo srj) | so 21:45 Free Guy: wšědnje 14:10, 16:45 (nimo so a nj) a 20:00 The Forever Purge: wšědnje 20:00 | pj a so 22:40 Ostwind – Der große Orkan: wšědnje 17:10 | wu a srj 10:00 | pj, nj a wu 14:40 Escape Room 2 – No Way Out: wšědnje 19:45 | pj a so 22:15 Die Olchis – Willkommen in Schmuddelfing!: nj 12:30 | štw, so, pó a srj 14:30 Kaiserschmarrn­drama: wšědnje 16:45 (nimo nj) a 19:30 (nimo nj a pó) | nj 12:45 Paw Patrol: wšědnje 14:10 a 16:30 | wu a srj 10:30 | nj 12:00 Spirit – Frei und ungezähmt: srj 10:15 | nj 12:30 | štw, so, pó a srj 14:50 Bigfoot Junior: wšědnje 15:10 a 17:30 | wu a srj 9:45 | nj 12:45 The Suicide Squade: wšědnje 20:00 (nimo wu a srj) | pj a so 22:00 Reminiscence: wšědnje 19:45 Yakari: wu a srj 10:30 | pj, nj a wu 15:00 Beflügelt – Ein Vogel namens Penguin Bloom: štw, pó, wu a srj 17:30 Anime Night: wu 19:30 Killer’s­ Bodyguard 2: wšědnje 19:30 | pj a so 22:15 Snake Eyes: pj a so 22:45 Peter Hase 2 – Ein Hase macht sich vom Acker: wu 9:30 | nj 12:15 | pj, nj a wu 14:50 Godzilla vs.

Do kina (18.08.21)

srjeda, 18. awgusta 2021 spisane wot:

19.8.–25.8.2021 Budyski filmowy palast:­ Paw Patrol: wšědnje 14:10 a 16:30 | nj 12:00 | wu a srj 10:30 Beflügelt – Ein Vogel namens Penguin Bloom: wšědnje 14:30 a 20:15 Snake Eyes: GI Joe Origins: wšědnje 17:10 a 19:45 | pj a so 22:30 Escape Room 2 – No Way Out: wšědnje 20:00 | pj a so 22:15 Free Guy w 3 D: wšědnje 20:15 Free Guy: wšědnje 17:00 | pj a so 22:45 Tom & Jerry: wšědnje 14:30 a 17:00 | nj 12:00 The Forever Purge: wšědnje 19:45 | pj, so a nj 17:20 | pj a so 2:45 Kaiserschmarndrama: wšědnje 16:50 a 19:30 | nj 12:45 Ostwind – Der große Orkan: wšědnje 17:10 | pj, nj a wu 14:40 | srj 10:15 Peter Hase 2 – Ein Hase macht sich vom Acker: wu a srj 10:00 | nj 12:10 | pj, nj a wu 14:50 Spirit – Frei und ungezähmt: wu 10:15 | nj 12:30 | štw, so, pó a srj14:50 The Suicide Squad: wšědnje 20:00 (nimo pj a wu) | pj 22:15 Cash Truck: pj a wu 20:00 | so 22:15 Generation Beziehungsunfähig: štw, pó, wu a srj 17:20 Die Olchis – Willkommen in Schmuddelfing: wšědnje 15:10 | srj 9:30 | nj 12:30 Der Rausch: wšědnje 17:20 Fast & Furious 9: wšědnje 19:30 | pj a so 21:45 Space Jam – A New Legacy: srj 9:45 | nj 12:00 | pj a wu 14:30 Die Croods – Alles auf Anfang: wu a srj 10:15 | štw, so, pó a srj 14:40 Godzilla vs. Kong: pj a so 22:30 100 % Wolf: wu 9:45 Catweazle: wšědnje 14:30 (nimo pj a wu) | wu a srj 9:45 | nj 12:45 Conjuring 3: Im Banne des Teufels: pj a so 22:30 Yakari: wu a srj 10:30 | pj, nj a wu 15:00 Mein Freund Poly: štw, so, pó a srj 15:00

Do kina (11.08.21)

srjeda, 11. awgusta 2021 spisane wot:

12.8.–18.8.2021 Budyski filmowy palast: Paw Patrol: so a nj 14:30 a 14:50 Free Guy: wšědnje 14:15 a 17:00 | pj a so 22:45 Free Guy w 3 D: wšědnje 20:00 The Forever Purge: wšědnje 20:00 | pj, so a nj 17:20 | pj a so 22:30 Kaiserschmarrndrama: wšědnje 16:50 a 19:30 Ostwind – Der große Orkan: wšědnje 14:30 a 17:10 | nj 12:00 | srj 10:00 Peter Hase 2 – Ein Hase macht sich vom Acker: wšědnje 14:50 (nimo so a nj) a 17:20 | so 15:00 | nj 12:45 a 15:00 | wu a srj 10:15 Spirit – Frei und ungezähmt: nj 12:30 | wu a srj 10:00 The Suicide Squad: wšědnje 17:10 a 20:10 | pj a so 22:2o Tom & Jerry: wšědnje 14:30 a 17:10 | nj 12:00 Cash Truck: wšědnje 19:50 | pj a so 23:00 Generation Beziehungsunfähig: štw, pó, wu a srj 17:20 Die Olchis – Willkommen in Schmuddelfing!: wšědnje 15:10 | nj 12:20 | wu a srj 9:30 Der Rausch: wšědnje 19:45 Fast & Furious 9: wšědnje 17:00 a 19:30 | pj a so 21:45 Space Jam – A New Legacy: nj 12:00 | pj, nj a wu 14:30 Die Croods – Alles auf Anfang: wšědnje 14:40 (nimo so a nj) | wu a srj 10:15 Godzilla vs. Kong: so 22:30 100 % Wolf: wu a srj 9:45 Catweazle: wu a srj 9:45 | nj 12:45 | štw, so, pó a srj 14:30 A Quiet Place 2: pj a so 22:15 Conjuring 3: Im Banne des Teufels: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 Yakari: nj 12:00 | wu a srj 10:30 Malasana 32 – Haus des Bösen: pj 22:30 Mein Freund Poly: wšědnje 15:00 (nimo so a nj)

Do kina (04.08.21)

srjeda, 04. awgusta 2021 spisane wot:

5.8.–11.8.2021 Budyski filmowy palast: Woozles Kino mit Wumms: so 15:00 | nj 12:30 Blackpink: nj 15:00 Anime Night – Seven Days War: wu 20:00 Kaiserschmarrndrama: wšědnje 16:50 a 19:30 The Suicide Squad: wšědnje 14:30, 17:00 a 20:15 | pj a so 22:30 Tom & Jerry: nj 14:30 Cash Truck: wšědnje 17:20 a 20:20 | pj a so 22:50 Generation Beziehungsunfähig: wšědnje 20:15 | štw, so, pó a srj 17:20 Spirit – Frei und ungezähmt: wšědnje 15:00 | nj 14:50 | wu a srj 10:15 Ostwind – Der große Orkan: wšědnje 14:30 a 17:30 | nj 12:00 | wu a srj 10:30 Die Olchis – Willkommen in Schmuddelfing!: wšědnje 15:10 | nj 12:45 | wu a srj 10:00 Peter Hase 2 – Ein Hase macht sich vom Acker: wšědnje 14:50 (nimo so a nj) a 17:20 | nj 12:45 | srj 10:15 Der Rausch: wšědnje 19:45 Fast & Furious 9: wšědnje 17:10 a 20:00 | pj a so 22:15 Space Jam – A New Legacy: nj 12:00 | pj, nj a wu 17:20 Die Croods – Alles auf Anfang w 3 D: wšědnje 17:10 Die Croods – ­Alles auf Anfang: wšědnje 14:40 | nj 12:00 | wu a srj 10:15 Godzilla vs. Kong w 3 D: pj a so 19:30 Godzilla vs Kong: wšědnje 19:30 (nimo pj a so | pj a so 22:15 100 % Wolf: pj, nj a wu 15:00 | wu a srj 9:45 Catweazle: wšědnje 14:40 | wu a srj 9:45 A Quiet Place 2: pj a so 22:15 Conjuring 3: Im Banne des Teufels: wšědnje 20:00 (nimo wu) | pj a so 23:00 Yakari: wu a srj 10:30 Malasana 32 – Haus des Bösen: pj a so 23:00 Der Spion: pj a so 22:30

Do kina (28.07.21)

srjeda, 28. julija 2021 spisane wot:

29.7.–4.8.2021 Budyski filmowy palast: Space Jam – A New Legacy: wšědnje 14:45 Die Croods – Alles auf Anfang: wšědnje 14:15 | wu a srj 10:15 | nj 12:45 Die Croods – Alles auf Anfang w 3 D: wšědnje 17:30 Godzilla vs. Kong w 3 D: wšědnje 1:45 (nimo srj) Godzilla vs. Kong: pj a so 22:20 100% Wolf: wu a srj 9:45 | nj12:15 Catweazle: wšědnje 19:30 (nimo srj) | wu a srj 10:15 | nj 12:30 A Quiet Place 2: wšědnje 20:15 | pj a so 23:00 Nobody: pj a so 22:15 Conjuring 3: Im Banne des Teufels: wšědnje 19:45 | pj a so 22:15 Yakari: wu a srj 10:15 | pj, nj, pó a wu 15:00 Malasana 32 – Haus des Bösen: pj a so 22:30 Der Spion: pj a so 22:15 Cash Truck: wšědnje 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 Generation Beziehungsunfähig: wšědnje 17:45 a 20:15 Spirit – Frei und ungezähmt: wšědnje 15:00 a 17:15 | srj 10:30 | nj 12:30 Die Olchis – Willkommen in Schmuddelfing!: wšědnje 15:15 a 17:15 | wu a srj 9:45 | nj 12:00 Blackpink: srj 19:45 Peter Hase 2 – Ein Hase macht sich vom Acker: wšědnje 14:45 | wu a srj 10:15 | nj 12:15 Der Rausch: wšědnje 17:30 a 19:30 Cats&Dogs 3 – Pfoten vereint: wu a srj 10:00 | nj 12:30 The Suicide Squad: srj 20:00 Ostwind – Der große Orkan: wšědnje 14:30 a 17:15 | nj 12:00 Fast & Furious 9: wšědnje 14:00, 17:00 a 20:00 | pj a so 22:00 Mein Freund Poly: štw, so a srj 15:00

Do kina (21.07.21)

srjeda, 21. julija 2021 spisane wot:

22.7.–28.7.2021 Budyski filmowy palast: Spirit – Frei und ungezähmt: wšědnje 15:00 a 17:15 | wu a srj 10:30 | nj 12:30 Die Olchis – Willkommen ­in Schmuddelfing!: wšědnje 15:15 a 17:15 | wu a srj 9:45 | nj 12:00 Der Rausch: wšědnje 17:30 a 19:30 Peter Hase 2 – Ein Hase macht sich vom Acker: wšědnje 14:30 | wu a srj 10:15 | nj 12:30 Drachenreiter: wu a srj 10:00 | nj 12:00 | štw, so, pó a srj 15:15 Cats&Dogs 3 – Pfoten vereint!: pj 14:45 Fast&Furious 9: wšědnje 14:15, 16:45, 17:15, 20:00 a 20:30 | pj a so 22:00 Space Jam – A New Legacy: wšědnje 14:45 (nimo pj) a 16:45 Die Croods – Alles auf Anfang: wšědnje 14:45 | wu a srj 9:45 | nj 12:15 Die Croods – Alles auf Anfang w 3 D: wšědnje 17:30 Godzilla vs. Kong w 3 D: wšědnje 19:45 Godzilla vs. Kong: pj a so 22:30 100 % Wolf: wu a srj 10:15 | nj 12:15 | pj, nj a wu 14:30 Catweazle: wšědnje 17:00 a 19:30 | wu a srj 10:15 | nj 12:15 A Quiet Place 2: pj, so, nj a wu 20:15 | pj a so 22:00 Nobody: pj a so 22:00 ­Conjuring 3: Im Bann des Teufels: wšědnje 19:30 | pj a so 22:15 Yakari: wu a srj 9:30 | nj 12:30 | pj, nj a wu 15:15 Malasana 32 – Haus des Bösen: pj a so 22:30 Monster Hunter: štw, pó a srj 20:15 | pj a so 23:00 Der Spion: wšědnje 19:30 Mein Freund Poly: štw, so, pó a sr. 14:30

nawěšk

nowostki LND