Wuslědki (05.12.19)

štwórtk, 05. decembera 2019 spisane wot:

Wobwodna liga wuchodneje Sakskeje – mužojo

1. Módro-běli Wojerecy II 8 23 : 5 22

2. Viktoria Worklecy 7 21 : 3 20

3. ST Kupoj-Nowa Łuka 6 15 : 5 14

4. CVJM Zhorjelc 7 14 : 11 13

5. ST 1896 Wulka Dubrawa 7 12 : 15 9

6. TSV Niederoderwitz 8 11 : 19 8

7. TSV Kundraćicy 6 6 : 12 6

8. MSV Budyšin 04 II 7 7 : 19 3

9. OSC Lubij 8 4 : 24 1

Wuslědki (03.12.19)

wutora, 03. decembera 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

Hnašecy-Dobruša – Kumwałd 2:2 (0:1)

Połčnica – Ralbicy/Hórki 1:3 (1:2)

Germania Budyšin – Wojerecy5:5 (4:2)

Hory – Kulow 0:0 (0:0)

Porchow – Großnaundorf 0:3 (0:2)

Němske Pazlicy – Wachau 2:0 (2:0)

Ramnow – Horni kraj-Sprjewja 1:1 (0:0)

wokrjesna liga, stafla 2

Hórnikečanski jěz. – Lubuš/Bluń 2:3 (2:1)

Łuty – Chrósćicy II 3:0 (2:0)

Rakecy II/Šćeńca – Radwor 0:2 (0:0)

Haselbachtal – Nadr. Hrabowka 4:2 (1:2)

Njebjelčicy – Wulka Dubrawa 2:1 (2:0)

Hlinowc – Wojerowski FC II 3:1 (1:1)

Minakał – Malešecy 2:0 (1:0)

Wóslink/Sk. – Łaz/Běły Chołmc 0:3 (0:2)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 14 44 : 16 37

2. FSV Łuty 14 48 : 28 34

3. ST Hlinowc 14 44 : 18 33

4. Traktor Malešecy 14 42 : 20 26

5. HZ Lubuš/Bluń 14 32 : 19 26

6. SJ Njebjelčicy 14 31 : 18 23

7. ST Radwor 14 24 : 25 20

8. HZ Hórnikečanski jězor 14 37 : 33 18

9. SJ Chrósćicy II 14 26 : 39 17

10. SV Haselbachtal 14 31 : 35 16

11. ST Wulka Dubrawa 14 22 : 27 16

12. SZ Wóslink/Skaskow 14 21 : 32 16

13. HZ Wojerowski FC II 14 25 : 29 14

14. Módro-běli Minakał 14 35 : 43 12

15. ST Nadrózna Hrabowka 14 21 : 47 8

16. HZ Rakecy II/Šćeńca 14 9 : 63 1

Wuslědki (02.12.19)

póndźela, 02. decembera 2019 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga muži

Hertha BSC II – Erfurt 0:0 (0:0)

Altglienicke – Lok Lipsk 2:2 (1:2)

Babelsberg – Berlinski AK 0:4 (0:2)

Lichtenberg – Energija Choćebuz 0:2 (0:1)

Halberstadt – Auerbach 0:2 (0:0)

Fürstenwalde – Rathenow 3:1 (3:0)

Biskopičanske KT – Meuselwitz 2:2 (1:0)

Nordhausen – Viktoria Berlin 0:1 (0:1)

čoło tabulki

1. VSG Altglienicke 17 44 : 21 36

2. FC Energija Choćebuz 17 41 : 26 36

3. Lok Lipsk 17 31 : 19 34

regionalna liga žonow

Viktoria Berlin – Union Berlin 4:1 (2:0)

RB Lipsk – Rudne horiny Aue 9:0 (3:0)

Hohen Neuendorf – Biskopicy0:1 (0:0)

Jena II – Lipsk-juh 2:2 (1:1)

Erfurt – Magdeburgski FFC 4:0 (1:0)

Phoenix Lipsk – Steglitzski FC  3:3 (1:2)

pinca tabulki

10. MB Hohen Neuendorf 12 14 : 31 7

11. Biskopičanske KT 13 8 : 43 7

12. FC Rudne horiny Aue 13 13 : 65 7

krajna liga

Niska – Radebeulski BC  3:0 (1:0)

Wocl Riesa – Rabenstein 1:1 (0:0)

Pirna-Copitz – Lößnitz 0:0 (0:0)

Wilsdruff – Nowosólc-Hródk 2:2 (1:0)

Nowe Město – Mittweida 4:0 (3:0)

Taucha – Großenhainski FV 1:1 (0:0)

Lipsk – Budyšin1:1 (1:0)

Kamjenc – Markkleeberg 3:2 (2:1)

1. Jednota Kamjenc 14 31 : 7 34

2. FSV Nowosólc-Hródk 14 29 : 19 26

3. FC 1910 Lößnitz 14 26 : 16 24

4. VfL Pirna-Copitz 07 14 19 : 12 24

5. LSV Nowe Město 14 32 : 19 22

6. Großenhainski FV 90 14 27 : 25 21

7. Germania Mittweida 12 19 : 20 20

8. Budissa Budyšin 14 28 : 23 19

9. SG Taucha 99 14 19 : 12 18

10. FC Módro-běli Lipsk 13 10 : 14 16

11. FV Přezjednota Niska 14 21 : 29 16

12. Radebeulski BC 08 13 16 : 26 14

13. Kickers Markkleeberg 14 22 : 30 13

14. Rjemjesło Rabenstein 14 18 : 31 13

15. BSG Wocl Riesa 14 18 : 28 11

Wuslědki (28.11.19)

štwórtk, 28. nowembera 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga, stafla 2

Łaz/Běły Chołmc – Lubuš/Bluń 4:1 (2:1)

1. HZ Łaz/Běły Chołmc 13 41 : 16 34

2. FSV Łuty 13 45 : 28 31

3. ST Hlinowc 13 41 : 17 30

4. Traktor Malešecy 13 42 : 18 26

5. HZ Lubuš/Bluń 13 29 : 17 23

6. SJ Njebjelčicy 13 29 : 17 20

7. HZ Hórnikečanski jěz. 13 35 : 30 18

8. ST Radwor 13 22 : 25 17

9. SJ Chrósćicy II 13 26 : 36 17

10. ST Wulka Dubrawa 13 21 : 25 16

11. SZ Wóslink/Skaskow 13 21 : 29 16

12. HZ Wojerowski FC II 13 24 : 26 14

13. SV Haselbachtal 13 27 : 33 13

14. Módro-běli Minakał 13 33 : 43 9

15. Nadrózna Hrabowka 13 19 : 43 8

16. HZ Rakecy II/Šćeńca 13 9 : 61 1

Wuslědki (26.11.19)

wutora, 26. nowembera 2019 spisane wot:

Kopańca, krajna klasa

Ćisk – Drježdźanski SC  2:3 (0:0)

Drježdź.-Strěžin – Borea Drježdź. 1:1 (0:0)

Rakečanske ST – Großröhrsdorf 1:0 (1:0)

Weixdorf – Drježdź.-Laubegast 0:0 (0:0)

Rěčicy – Běła Woda0:1 (0:0)

Trjebin – Rotacija Drježdźany 0:4 (0:1)

1. Drježdźany-Laubegast 12 42 : 16 27

2. TSV Rotacija Drježdźany 12 34 : 13 26

3. SZ Drježdźany-Strěžin 12 31 : 16 25

4. SC Borea Drježdźany 12 29 : 22 21

5. SC Großröhrsdorf 12 15 : 15 18

6. ST Trjebin 12 18 : 25 17

7. VfB Běła Woda 1909 12 17 : 21 16

8. Rakečanske ST 12 26 : 24 15

9. SJ Chrósćicy 12 21 : 22 14

10. Drježdźanski SC 1898 12 17 : 20 14

11. SG Weixdorf 12 20 : 27 13

12. FSV Wódrjeńca 02 12 21 : 32 12

13. FC Wocl Rěčicy 12 20 : 35 9

14. ST Ćisk 12 15 : 38 3

wokrjesny pokal – wosmifinale

Wjazońca – Hory6:3 (2:1)

Chrósćicy II – Kubšicy 1:4 (0:0) p.p.

Kinspork/Łužn. II – Germ. Bud. 3:2 (1:1)

Sepicy – Wachau0:3 (0:1)

Wóslink/Skaskow – Großnaund. 0:7 (0:5)

Wjelećin – Horni kraj-Sprjewja 0:3 (0:1)

Wuslědki (21.11.19)

štwórtk, 21. nowembera 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna liga stafla I

1. Biskopičanske KT II 13 46 : 17 32

2. Arnsdorfske KT 13 39 : 17 31

3. Zeleno-běli Bukecy 13 51 : 24 28

4. FV Ottendorf-Okrilla 13 41 : 30 26

5. TSV Wjernarjecy 12 30 : 26 23

6. ST Wjelećin 13 42 : 29 20

7. ST Kubšicy 13 27 : 21 20

8. SC Großröhrsdorf II 11 28 : 22 19

9. ST Budyšin 13 20 : 33 18

10. Bretnig-Hauswalde 13 25 : 22 17

11. TSV Wjazońca 13 26 : 20 15

12. HZ Huska/Hodźij 13 24 : 34 12

13. SV Frankenthal 12 16 : 31 9

14. Lom.-Großnaundorf II 13 16 : 44 8

15. Horni kraj-Sprjewja II/

ST Hnašecy-Dobruša II 12 17 : 41 6

16. Germania Budyšin II 12 12 : 49 5

wokrjesna klasa, stafla I

1. ST Mały Wosyk 8 27 : 11 24

2. ST Wjelećin II 8 24 : 11 21

3. ST Mały Wjelkow 8 21 : 12 16

4. SG Steinigtwolmsdorf 8 44 : 16 15

5. Hochkirch 2. / Baruth 2. 8 16 : 22 10

6. ST Porchow II 8 18 : 29 7

7. ST Hodźij II 8 17 : 28 7

8. Kleinbautzen / Milkel 2. 8 17 : 29 5

9. Wjernarjecy II/Wjazońca II 8 8 : 34 0

Wuslědki (19.11.19)

wutora, 19. nowembera 2019 spisane wot:

Kopańca, krajna klasa

Borea Drježdźany – Oderwitz 02 4:1 (2:1)

1. Drježdźany-Laubegast 11 42 : 16 26

2. TSV Rotacija Drježdźany 11 30 : 13 23

3. SZ Drježdźany-Strěžin 10 25 : 14 21

4. SC Borea Drježdźany 11 28 : 21 20

5. SC Großröhrsdorf 11 15 : 14 18

6. ST Trjebin 11 18 : 21 17

7. VfB Běła Woda 1909 11 16 : 21 13

8. Rakečanske ST 11 25 : 24 12

9. FSV Oderwitz 02 11 21 : 29 12

10. SJ Chrósćicy 11 18 : 22 11

11. Drježdźanski SC 1898 11 14 : 18 11

12. SG Weixdorf 10 19 : 26 11

13. FC Wocl Rěčicy 10 19 : 29 9

14. ST Ćisk 10 12 : 34 2

wokrjesna liga, stafla II

Traktor Malešecy – FSV Łuty  3:0 (1:0)

Wulka Dubrawa – Rakecy II  2:1 (2:0)

Lubuš/Bluń – SJ Njebjelčicy  0:1 (0:0)

Wojerecy II – Minakał  2:3 (1:3)

SJ Chrósćicy II – Běły Chołmc  4:6 (1:1)

ST Radwor – ST Hlinowc 2:2 (2:1)

Nadr. Hrabowka – Hórnikecy  0:0 (0:0)

Wóslink/Skaskow – Haselbachtal 2:1 (1:0)

1. H Łaz/Běły Chołmc 12 37 : 15 31

2. FSV Łuty 13 45 : 28 31

3. ST Hlinowc 13 41 : 17 30

4. Traktor Malešecy 13 42 : 18 26

5. HZ Lubuš/Bluń 12 28 : 13 23

6. SJ Njebjelčicy 13 29 : 17 20

7. HZ Hórnikečanski jězor 13 35 : 30 18

8. ST Radwor 13 22 : 25 17

9. SJ Chrósćicy II 13 26 : 36 17

10. ST 1896 Wulka Dubrawa 13 21 : 25 16

11. SZ Wóslink/Skaskow 13 21 : 29 16

12. HZ Wojerowski FC II 13 24 : 26 14

13. SV Haselbachtal 13 27 : 33 13

14. Módro-běli Minakał 13 33 : 43 9

15. ST Nadrózna Hrabowka 13 19 : 43 8

16. HZ Rakecy II / Šćeńca 13 9 : 61 1

Wuslědki (18.11.19)

póndźela, 18. nowembera 2019 spisane wot:

Kopańca, wokrjesna wyša liga

1. Póst Germ. Budyšin 13 36 : 15 32

2. Drohotka Ramnow 13 37 : 20 31

3. LSV Hory 13 34 : 19 28

4. Módro-běli Kulow 13 28 : 17 27

5. ST Horni kraj-Sprjewja 13 37 : 19 25

6. ST Hnašecy-Dobruša 13 27 : 23 22

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 26 : 26 20

8. TSV Wachau 13 32 : 27 18

9. TSV Połčnica 13 24 : 38 16

10. Wojerowski FC 13 30 : 29 14

11. SG Großnaundorf 13 23 : 29 14

12. ST Marijina hwězda 13 25 : 32 14

13. Natwar Němske Pazlicy 13 16 : 28 10

14. ST Kinspork/Łužnica 13 12 : 23 9

15. ST Porchow 13 11 : 38 9

16. Motor Kumwałd 13 25 : 40 6

Wuslědki (12.11.19)

wutora, 12. nowembera 2019 spisane wot:

Kopańca, regionalna liga žonow

Union Berlin – Lipsk-juh 6:0 (1:0)

Rudne horiny Aue – USV Jena II 3:2 (2:0)

Biskopicy – Viktoria Berlin 0:1 (0:0)

Magdeburg – Hohen Neuendorf 2:3 (0:2)

Phoenix Lipsk – Erfurt 1:1 (0:0)

Steglitzski FC – RB Lipsk 0:6 (0:4)

1. RB Lipsk 11 50 : 3 31

2. Union Berlin 11 35 : 5 25

3. FC Viktoria Berlin 11 28 : 8 23

4. FC Phoenix Lipsk 11 34 : 28 22

5. USV Jena II 10 27 : 14 17

6. Magdeburgski FFC 11 28 : 23 16

7. Steglitzski FC Stern 11 15 : 30 10

8. Přezjednota Lipsk-juh 11 17 : 33 10

9. 1. FFV Erfurt 10 15 : 28 9

10. Hohen Neuendorf 10 12 : 27 7

11. FC Rudne horiny Aue 11 13 : 51 7

12. Biskopičanske KT 10 7 : 31 4

wokrjesna liga, stafla I

Großröhrsd. II – Bretnig-Hausw. 3:1 (1:1)

Ottendorf-Okrilla – Bukecy 6:3 (5:1)

Wjazońca – Huska/Hodźij 5:1 (2:0)

Kubšicy – Wjelećin 1:0 (0:0)

Biskopicy II – Arnsdorf 2:4 (0:2)

Lomnitz-Großn. II – Wjernarjecy 2:2 (2:0)

Germ. Budyšin II – ST Budyšin 0:3 (0:2)

Wuslědki (11.11.19)

póndźela, 11. nowembera 2019 spisane wot:

Kopańca, krajna liga

Niska – Pirna-Copitz1:1 (0:0)

Riesa – Wilsdruff 3:2 (1:2)

Budyšin – Markkleeberg  2:3 (2:3)

Großenhain – Radebeul 1:4 (0:2)

Lößnitz – Taucha 1:0 (1:0)

Mittweida – Kamjenc 0:3 (0:2)

Nowosólc-Hródk – Lipsk 4:0 (1:0)

Rabenstein – Nowe Město 4:0 (0:2)

čoło tabulki

1. Jednota Kamjenc 11 17 : 4 25

2. FSV Nowosólc-Hródk 11 26 : 13 24

3. FC 1910 Lößnitz 11 21 : 12 20

4. Germania Mittweida 10 18 : 13 20

5. Großenhainski FV 90 11 26 : 20 19

6. VfL Pirna-Copitz 07 11 14 : 9 19

7. Budissa Budyšin 11 25 : 12 18

8. LSV Nowe Město 11 23 : 17 15

9. FC Módro-běli Lipsk 11 9 : 13 14

krajna klasa

Ćisk – Drježdźany-Strěžin 3:4 (0:2)

Běła Woda – Trjebin1:4 (0:2)

Großröhrsdorf – Rěčicy 2:2 (1:2)

Drježdźany Laubegast – Rakecy 3:2 (2:1)

Oderwitz – Weixdorf 3:1 (3:1)

Borea Drježdźany – Chrósćicy 1:1 (0:0)

Rotacija Drjež. – Drježdźanski SC 4:2 (2:1)

wokrjesna wyša liga

Horni kraj-Sprjewja – Porchow 5:0 (3:0)

Połčnica – Kinspork/Łužnica 1:1 (0:1)

Hnašecy-Dobr. – Ralbicy/Hórki 5:1 (3:0)

Germania Budyšin – Kulow 5:1 (2:0)

Hory – Marijina hwězda 4:2 (0:1)

Němske Pazlicy – Kumwałd 3:1 (0:1)

Ramnow – Wojerowski FC 2:1 (1:0)

wokrjesna liga, stafla 2

Hórnikeč. jězor – Haselbachtal 0:2 (0:2)

Łaz/Běły Chołmc – Malešecy 3:1 (1:0)

Łuty – Wojerowski FC II 2:1 (1:0)

Rakecy II/Šćeńca – Lubuš/Bluń 0:3 (0:2)

Chrósćicy II – Wóslink/Skaskow 0:2 (0:0)

Njebjelčicy – Nadr. Hrabowka 5:0 (1:0)

Hlinowc – Wulka Dubrawa 2:1 (1:0)

Minakał – Radwor4:5 (1:3)

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND