Wuslědki (03.05.16)

wutora, 03. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Mar. hwězda 2:0 (0:0)

Němske Pazlicy – Wóslink/Sk.0:2 (0:1)

Haselbachtal – Ottendorf/Liegau 1:0 (0:0)

Großnaundorf – Sepicy 6:0 (3:0)

Njebjelčicy – Frankenthal 3:2 (2:2)

1. Ottendorf/Liegau 20 46  : 18 47

2. Frankenthal 20 57  : 30 46

3. Großnaundorf 21 62  : 30 42

4. Arnsdorf 22 55  : 23 41

5. Großröhrsdorf II 22 42  : 28 39

6. Marijina hwězda 20 64  : 40 33

7. Haselbachtal 21 46  : 49 32

8. Njebjelčicy 20 40  : 32 31

9. Sepicy 20 54  : 50 31

10. Němske Pazlicy 20 30  : 42 24

11. Hlinowc 20 29  : 51 16

12. Wóslink/Skaskow 21 25  : 58 11

13. Großharthau 20 20  : 62 11

14. Großdrebnitz 21 22  : 79 10

Wuslědki (02.05.16)

póndźela, 02. meje 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Hnašecy – Hory6:2 (5:1)

Połčnica – Kulow3:0 (0:0)

Bukecy – Rakecy0:3 (0:2)

Kumwałd – Wachau4:0 (2:0)

Großröhrsdorf – Kinspork 1:4 (0:1)

Póst Budyšin – Chrósćicy 4:1 (0:0)

Ralbicy/Hórki – Wjelećin 0:0 (0:0)

Łuty – Ramnow 0:4 (0:4)

1. Chrósćicy 27 63  : 25 63

2. Ralbicy/Hórki 26 62  : 26 49

3. Hory 26 67  : 32 49

4. Großröhrsdorf 27 70  : 48 49

5. Rakecy 27 55  : 42 45

6. Póst Budyšin 27 63  : 51 43

7. Hnašecy 25 58  : 36 40

8. Kumwałd 26 68  : 54 40

9. Ćisk 26 59  : 53 37

10. Połčnica 26 47  : 47 37

11. Ramnow  27 56  : 67 36

12. Kinspork 28 54  : 58 29

13. Bukecy 27 45  : 70 29

14. Kulow 26 47  : 48 28

15. Wjelećin 26 36  : 74 20

16. Wachau 26 37  : 78 19

17. Łuty 27 20  : 98 10

Wuslědki (28.04.16)

štwórtk, 28. apryla 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Ralbicy/Hórki II – Hórnikecy 3:4 (3:2)

Rakecy II – Njeswačidło 1:0 (1:0)

1. Wojerecy 1919 21 66  : 18 48

2. Rakecy II 22 55  : 17 47

3. FC Łužica 22 41  : 29 40

4. Nowe Město II 21 79  : 37 36

5. HZ Łaz 21 33  : 20 36

6. Hórnikecy 22 43  : 40 35

7. N. Hrabowka 21 50  : 32 34

8. Lubuš 21 46  : 52 30

9. Njeswačidło 22 45  : 46 29

10. Bluń 21 42  : 47 28

11. Hory II 21 41  : 34 26

12. Ralbicy/Hórki II 22 43  : 47 25

13. Ćisk II 22 43  : 66 25

14. Wětnica/Hola 22 29  : 86 11

15. Šćeńca 21 28  : 1137

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Němske Pazlicy – Großdrebnitz 4:2 (2:1)

Ottendorf/Liegau – Njebjelčicy 2:0 (0:0)

1. Ottendorf/Liegau 19 46  : 17 47

2. Frankenthal 19 55  : 27 46

3. Großnaundorf 20 56  : 30 39

4. Arnsdorf 21 51  : 23 38

5. Großröhrsdorf II 21 40  : 28 36

6. Marijina hwězda 19 64  : 38 33

7. Sepicy 19 54  : 44 31

8. Haselbachtal 20 45  : 49 29

Wuslědki (26.04.16)

wutora, 26. apryla 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Kulow – Hnašecy/Dobruša2:5 (1:1)

Ćisk – Łuty7:0 (1:0)

Kinspork – Póst Budyšin 3:4 (2:3)

Wjelećin – Chrósćicy0:2 (0:1)

Ralbicy/Hórki – Połčnica 3:1 (1:1)

Čoło tabulki

1. Chrósćicy 26 62  : 21 63

2. Hory 25 65  : 26 49

3. Großröhrsdorf 26 69  : 44 49

4. Ralbicy/Hórki 25 62  : 26 48

5. Rakecy 26 52  : 42 42

6. Póst Budyšin 26 59  : 50 40

7. Hnašecy/Dobruša 24 52  : 34 37

Wuslědki (25.04.16)

póndźela, 25. apryla 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Zwickau – Babelsberg 03 4:2 (3:1)

Jena – RB Lipsk II1:3 (0:2)

Rathenow – Auerbach 0:1 (0:0)

Halberstadt – Neugersdorf 1:0 (1:0)

Budissa Budyšin – Luckenwalde 1:2 (0:0)

Schönberg – Berlinski AK 0:0 (0:0)

BFC Dynamo – Hertha BSC II 2:0 (0:0)

FC Viktoria – Neustrelitz 0:5 (0:3)

Meuselwitz – Nordhausen 1:0 (0:0)

1. Zwickau 30 67  : 26 67

2. Berlinski AK 29 53  : 17 62

3. Nordhausen 30 54  : 33 55

4. Neugersdorf 30 47  : 37 50

5. BFC Dynamo 30 58  : 43 49

6. Jena 30 37  : 26 49

7. Hertha BSC II 30 49  : 52 46

8. Babelsberg 03 30 43  : 29 43

9. Auerbach 29 44  : 35 43

10. Neustrelitz 30 44  : 40 41

11. RB Lipsk II 30 45  : 43 38

12. Schönberg 30 35  : 43 36

13. FC Viktoria 30 42  : 58 34

14. Budissa Budyšin 30 41  : 40 33

15. Meuselwitz 30 31  : 54 33

16. Halberstadt 30 33  : 67 23

17. Luckenwalde 30 28  : 74 23

18. Rathenow 30 25  : 59 16

Wuslědki (20.04.16)

srjeda, 20. apryla 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Łuty – Bukecy1:3 (0:1)

Połčnica – Kinspork2:3 (1:1)

1. Chrósćicy 25 60  : 21 60

2. Großröhrsdorf 25 67  : 41 49

3. Hory 24 60  : 24 46

4. Ralbicy/Hórki 24 59  : 25 45

5. Rakecy 25 49  : 40 39

6. Kumwałd 24 62  : 49 37

7. Póst Budyšin 25 55  : 47 37

8. Hnašecy 23 47  : 32 34

9. Ćisk 25 52  : 53 34

10. Połčnica 24 43  : 44 34

11. Ramnow  25 50  : 60 33

12. Kulow 24 45  : 40 28

13. Kinspork 26 47  : 53 26

14. Bukecy 25 38  : 65 26

15. Wjelećin 24 36  : 72 19

16. Wachau 25 37  : 74 19

17. Łuty 25 20  : 87 10

Wokrjesna liga stafla I

Kubšicy – Malešecy1:1 (1:0)

1. ST Budyšin 21 66  : 28 53

2. Malešecy 21 68  : 25 47

3. HZ Budestecy 21 63  : 35 43

4. Kubšicy 20 43  : 23 36

5. Załom 20 52  : 26 34

6. Radwor 21 51  : 26 33

7. Wjazońca  21 36  : 58 28

8. Porchow 21 48  : 57 26

9. Wjernarjecy 21 39  : 39 25

10. Wóspork 21 29  : 55 25

11. Wulka Dubrawa/Min. 20 36  : 37 23

12. Póst Budyšin II  20 42  : 53 21

13. Hodźij 21 27  : 47 18

14. Hnašecy II 21 27  : 66 14

15. Mały Wjelkow 20 28  : 80 10

Wuslědki (19.04.16)

wutora, 19. apryla 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großharthau – Arnsdorf 0:5 (0:4)

1. Ottendorf/Liegau 18 44  : 17 44

2. Frankenthal 18 54  : 27 43

3. Arnsdorf 20 51  : 22 38

4. Großnaundorf 19 54  : 29 36

5. Marijina hwězda 19 64  : 38 33

6. Großröhrsdorf II 20 38  : 27 33

7. Sepicy 18 53  : 42 31

8. Njebjelčicy 18 37  : 28 28

9. Haselbachtal 19 43  : 48 26

10. Němske Pazlicy 18 26  : 38 21

11. Hlinowc 18 28  : 45 16

12. Großdrebnitz 19 19  : 73 10

13. Wóslink/Skaskow 20 23  : 58 8

14. Großharthau 18 17  : 59 8

Wuslědki (18.04.16)

póndźela, 18. apryla 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Halberstadt – Berlinski AK 0:6 (0:1)

BFC Dynamo – Nordhausen 1:1 (1:0)

FC Viktoria – Luckenwalde 3:3 (2:3)

Jena – Hertha BSC II3:5 (1:2)

Auerbach – Budissa Budyšin 1:1 (0:0)

Meuselwitz – Rathenow 0:3 (0:1)

Zwickau – RB Lipsk II 2:1 (2:1)

1. Zwickau 28 60  : 22 61

2. Berlinski AK 27 52  : 17 58

3. Nordhausen 28 50  : 31 52

4. Neugersdorf 28 45  : 33 50

5. Jena 28 36  : 22 49

6. BFC Dynamo 28 55  : 41 46

7. Babelsberg 03 28 41  : 24 43

8. Hertha BSC II 28 46  : 50 43

9. Auerbach 27 42  : 35 37

10. Neustrelitz 28 37  : 39 35

11. Schönberg 28 35  : 40 35

12. FC Viktoria 28 41  : 49 34

13. Budissa Budyšin 28 39  : 36 33

14. RB Lipsk II 28 40  : 42 32

15. Meuselwitz 28 29  : 51 30

16. Halberstadt 28 32  : 65 20

17. Luckenwalde 28 23  : 72 17

18. Rathenow 28 23  : 57 13

Wuslědki (14.04.16)

štwórtk, 14. apryla 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Hlinowc 4:1 (2:0)

Großdrebnitz – Wóslink/Ska. 2:1 (0:0)

Njebjelčicy – Großharthau 4:0 (3:0)

Haselbachtal – Němske Pazlicy 1:4 (1:2)

1. Ottendorf/Liegau 18 44  : 17 44

2. Frankenthal 18 54  : 27 43

3. Großnaundorf 19 54  : 29 36

4. Arnsdorf 19 46  : 22 35

5. Marijina hwězda 19 64  : 38 33

6. Großröhrsdorf II 20 38  : 27 33

7. Sepicy 18 53  : 42 31

8. Njebjelčicy 18 37  : 28 28

9. Haselbachtal 19 43  : 48 26

10. Němske Pazlicy 18 26  : 38 21

11. Hlinowc 18 28  : 45 16

12. Großdrebnitz 19 19  : 73 10

13. Wóslink/Skaskow 20 23  : 58 8

14. Großharthau 17 17  : 54 8

Wokrjesna koparska liga, stafla I

Hnašecy II – Radwor1:4 (0:1)

Póst Budyšin II – Porchow 1:4 (0:1)

Załom – ST Budyšin0:2 (0:0)

Hodźij – Wóspork3:0 (1:0)

Mały Wjelkow – Wjernarjecy 1:3 (0:2)

1. ST Budyšin 20 61  : 26 50

2. HZ Budestecy 21 63  : 35 43

3. Malešecy 20 58  : 33 43

4. Kubšicy 19 42  : 22 35

5. Załom 20 52  : 26 34

6. Radwor 21 51  : 26 33

7. Wjazońca  21 45  : 49 31

8. Porchow 21 48  : 57 26

Wuslědki (11.04.16)

póndźela, 11. apryla 2016 spisane wot:

Wokrjesna wyša koparska liga

Połčnica – Wjelećin3:2 (1:1)

Kumwałd – Kulow1:4 (1:3)

Hnašecy – Ralbicy/Hórki 1:1 (1:0)

Póst Budyšin – Rakecy 3:1 (1:0)

Großröhrsdorf – Ramnow  4:3 (3:0)

Bukecy – Ćisk5:2 (3:1)

Chrósćicy – Kinspork3:1 (0:1)

1. Chrósćicy 25 60  : 21 60

2. Großröhrsdorf 25 67  : 41 49

3. Hory 24 60  : 24 46

4. Ralbicy/Hórki 24 59  : 25 45

5. Rakecy 25 49  : 40 39

6. Kumwałd 24 62  : 49 37

7. Póst Budyšin 25 55  : 47 37

8. Hnašecy 23 47  : 32 34

9. Połčnica 23 41  : 41 34

10. Ćisk 25 52  : 53 34

11. Ramnow  25 50  : 60 33

12. Kulow 24 45  : 40 28

Wokrjesna liga, stafla II

Hórnikecy – Ćisk II2:0 (0:0)

Njeswačidło – Ralbicy/Hórki II 0:1 (0:1)

Nowe Město II – Wětnica/Hola 5:1 (2:1)

Wojerecy 1919 – Bluń 7:0 (1:0)

1. Wojerecy 1919 20 61  : 17 45

2. Rakecy II 21 54  : 17 44

3. FC Łužica 20 39  : 21 37

4. Nowe Město II 19 71  : 33 33

5. Hórnikecy 21 39  : 37 32

nawěšk

nowostki LND