Wuslědki (31.08.16)

srjeda, 31. awgusta 2016 spisane wot:

Krajna koparska klasa

1. Horni kraj Sprjewja 2 6 : 2 6

2. Radebeul 2 4 : 1 6

3. Zschachwitz 2 6 : 4 6

4. Laubegast 2 5 : 3 3

5. Trjebin 1 3 : 1 3

6. Weixdorf 2 2 : 3 3

7. Nowosólc-Hródk 1 2 : 2 1

7. Mužakow 1 2 : 2 1

9. Biskopicy II 1 2 : 3 0

10. Neugersdorf II 1 1 : 2 0

11. Drježdźanski SC 1 1 : 3 0

12. Chrósćicy 2 2 : 6 0

13. Nowe Město 2 0 : 4 0

Wokrjesna wyša liga

1. Ćisk  3 14 : 0 9

2. Großröhrsdorf 3 3 : 1 7

3. Kinspork/Łužnica 3 6 : 2 6

4. Kumwałd 3 10 : 8 6

5. Ramnow 3 8 : 3 4

6. Rakecy 3 6 : 6 4

7. Ralbicy/Hórki 3 5 : 5 4

8. Wojerowski FC 3 3 : 3 4

9. Hnašecy-Dobruša 3 4 : 6 4

10. Módro-běli Kulow 3 3 : 3 3

11. Póst Germania Budyšin 2 1 : 2 3

12. Ottendorf-Okrilla  3 5 : 7 3

13. Hory  3 8 : 9 2

Wuslědki (29.08.16)

póndźela, 29. awgusta 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

1. Jena 5 12 : 0 15

2. Lok Lipsk 5 8 : 5 10

2. Hertha BSC II 5 8 : 5 10

4. RB Lipsk II 5 6 : 5 10

5. FC Viktoria 5 10 : 4 9

6. Nordhausen 5 10 : 5 9

7. Babelsberg 03 5 9 : 8 9

8. BFC Dynamo 5 11 : 5 7

9. Schönberg 4 8 : 5 7

10. Auerbach 5 4 : 6 7

11. Energija Choćebuz 4 4 : 3 6

12. Berlinski AK 5 3 : 5 6

13. Fürstenwalde 5 3 : 10 5

14. Budissa Budyšin 5 5 : 6 4

15. Neugersdorf 5 7 : 9 3

16. Meuselwitz 5 1 : 6 2

17. Neustrelitz 5 2 : 11 1

18. Luckenwalde 5 2 : 15 1

Wuslědki (25.08.16)

štwórtk, 25. awgusta 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Bluń – Módro-běli Njeswačidło 1:1 (0:0)

LSV Hory – Rakečanske ST  5:1 (1:0)

N. Město n. S. II – Wojerowski FC 0:4 (0:2)

Ralbicy/Hórki II – Wulke Ždźary 1:5 (1:1)

Nadrózna Hrabowka – FSV Łuty 0:3 (0:2)

Łaz/Běły Chołmc – Radwor 2:1 (1:1)

1. Wojerowski FC II  2  8:2 6

1. HZ Wulke Ždźary  2  8:2 6

3. Módro-běli Njeswačidło   2  7:4 4

4. HZ Łaz/Běły Chołmc   2  4:3 4

5. ST 1922 Radwor   2  4:2 3

6. ST Ćisk II   1  3:1 3

7. LSV Hory II   2  5:4 3

8. FSV Łuty   2  4:3 3

9. Rakečanske ST II   2  3:5 3

10. ST Lubuš   1  2:2 1

11. LSV Bluń    2  3:5 1

12. ST Nadrózna Hrabowka   2  1:6 0

13. LSV Nowe Město n. S. II   2  0:6 0

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II   2 4:11 0

Wokrjesna koparska liga, stafla III (kónc)

8. SV Hermsdorf   2  3:3 2

9. Natwar Němske Pazlicy    1  4:4 1

10. SV Haselbachtal   2  2:3 1

11. Liegau-Augustusbad   2  2:4 1

11. Zeleno-běli Sepicy   2  3:7 1

13. ST Drjewnica   2  3:7 0

14. ST Marijina hwězda   2  3:8 0

Wuslědki (24.08.16)

srjeda, 24. awgusta 2016 spisane wot:

Wokrjesna liga, stafla III

čoło tabulki

1. SJ Njebjelčicy  2   5:2 6

2. SG Großnaundorf  2  9:5 4

3. TSV Wachau  2   7:3 4

4. Arnsdorfske KT  2   4:1 4

5. SC 1911 Großröhrsdorf II  2   4:2 4

6. SZ Wóslink/Skaskow  1    4:3 3

Wuslědki (23.08.16)

wutora, 23. awgusta 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

1. Jena 4 8 :0  12

2. Lok Lipsk 4 8 :3  10

3. Nordhausen 4 9 :2  9

4. BFC Dynamo 4 10 :3  7

5. Hertha BSC II 4 5 :4  7

6. RB Lipsk II 4 5 :5  7

7. FC Viktoria Berlin 4 6 :3  6

8. Babelsberg 03 4 7 :8  6

9. Auerbach 4 4 :6  6

10. Berlinski AK 4 3 :5  5

11. Fürstenwalde 4 3 :6  5

12. Schönberg 3 5 :4  4

13. Energija Choćebuz 3 2 :2  3

14. Neugersdorf 4 7 :8  3

15. Meuselwitz 4 0 :3  2

16. Budissa Budyšin 4 2 :5  1

17. Neustrelitz 4 1 :8  1

18. Luckenwalde 4 1 :11  1

Wuslědki (22.08.16)

póndźela, 22. awgusta 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska wyša liga

Kumwałd – Ottendorf-Okrilla 4:1 (2:1)

Połčnica – Drohotka Ramnow1:1 (0:1)

Großröhrsdorf – Wojerowski FC1:0 (1:0)

Kulow – Rakecy1:1 (1:0)

Hnašecy-Dobruša – Hory 3:3 (0:1)

Ralbicy/Hórki – Kinsp./Łužnica 2:0 (0:0)

ST Wjelećin – ST Ćisk 1993 0:6 (0:2)

1. ST Ćisk 1993 2 12 :0  6

2. SC Großröhrsdorf 2 2 :0  6

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 2 3 :1  4

4. ST Hnašecy-Dobruša 2 4 :3  4

5. ST Kinspork/Łužnica 2 3 :2  3

6. Póst Germania Budyšin 1 1 :0  3

7. Motor Kumwałd 2 4 :4  3

8. LSV Hory 1920 2 4 :4  2

9. Módro-běli Kulow 2 2 :2  2

10. Zeleno-běli Bukecy 1 1 :1  1

11. Wojerowski FC 2 1 :2  1

11. Rakečanske ST 2 1 :2  1

11. Drohotka Ramnow 2 1 :2  1

14. ST Wjelećin 2 1 :7  1

14. TSV Połčnica 1920 2 1 :7  1

16. FV Ottendorf-Okrilla 05 2 1 :5  0

Wuslědki (18.08.16)

štwórtk, 18. awgusta 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Njeswačidło – Ralbicy II 6:3 (3:3)

ST 1922 Radwor – LSV Hory II 3:0 (3:0)

1. Módro-běli Njeswačidło 1 6  :  3 3

2. ST 1922 Radwor 1 3  :  0 3

3. Wojerowski FC II 1 4  :  2 3

4. ST Ćisk II 1 3  :  1 3

4. HZ Wulke Ždźary 1 3  :  1 3

6. Rakečanske ST II 1 2  :  0 3

7. ST Lubuš 1 2  :  2 1

7. HZ Łaz/Běły Chołmc 1 2  :  2 1

9. LSV Bluń  1 2  :  4 0

10. FSV Łuty 1 1  :  3 0

10. ST Nadrózna Hrabowka 1 1  :  3 0

12. Nowe Město n. Spr. II 1 0  :  2 0

13. Sokoł Ralbicy/Hórki II 1 3  :  6 0

14. LSV Hory II 1 0  :  3 0

Wuslědki (17.08.16)

srjeda, 17. awgusta 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Berlinski AK – Meuselwitz 1:0 (1:0)

Neugersdorf – Lok Lipsk 1:2 (1:1)

Fürstenwalde – Budissa Budyšin 0:0 (0:0)

Luckenwalde – Schönberg 1:1 (1:0)

Hertha BSC II – BFC Dynamo 1:0 (0:0)

Neustrelitz – Auerbach 0:1 (0:1)

Nordhausen – RB Lipsk II 5:0 (0:0)

Energija Choćebuz – FC Viktoria 1:1 (1:1)

Jena – Babelsberg 033:0 (0:0)

1. Jena 4 8  :  0 12

2. Lok Lipsk 4 8  :  3 10

3. Nordhausen 4 9  :  2 9

4. BFC Dynamo 4 10  :  3 7

5. RB Lipsk II 4 5  :  5 7

6. Hertha BSC II 3 4  :  3 6

7. Babelsberg 03 4 7  :  8 6

8. Auerbach 4 4  :  6 6

9. FC Viktoria 3 5  :  2 5

10. Berlinski AK 4 3  :  5 5

11. Fürstenwalde 4 3  :  6 5

12. Schönberg 3 5  :  4 4

13. Energija Choćebuz 3 2  :  2 3

14. Neugersdorf 4 7  :  8 3

15. Meuselwitz 4 0  :  3 2

16. Budissa Budyšin 4 2  :  5 1

17. Neustrelitz 4 1  :  8 1

18. Luckenwalde 4 1  :  11 1

Wuslědki (15.08.16)

póndźela, 15. awgusta 2016 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Zschachwitz – Biskopicy II 3:2 (0:1)

Nowe Město – Radebeul 0:2 (0:1)

Chrósćicy – Horni kraj Sprjewja 1:3 (0:1)

Laubegast – Weixdorf 3:0 (2:0)

1. Laubegast 1 3  :  0 3

2. Horni kraj Sprjewja 1 3  :  1 3

3. Radebeul 1 2  :  0 3

4. Zschachwitz 1 3  :  2 3

5. Drježdźanski SC 0 0  :  0 0

5. Neugersdorf II 0 0  :  0 0

5. Nowosólc Hrodk 0 0  :  0 0

5. Trjebin 0 0  :  0 0

5. Mužakow 0 0  :  0 0

10. Biskopicy II 1 2  :  3 0

11. Chrósćicy 1 1  :  3 0

12. Nowe Město 1 0  :  2 0

13. Weixdorf 1 0  :  3 0

Wuslědki (08.08.16)

póndźela, 08. awgusta 2016 spisane wot:

Regionalna koparska liga

Energija Choćebuz – RB Lipsk II 0:0 (0:0)

Luckenwalde – Lok Lipsk 0:3 (0:1)

Budissa Budyšin – Babelsberg 03 1:2 (1:1)

1. BFC Dynamo 2 9  :  1 6

2. Jena 2 4  :  0 6

3. Nordhausen 2 3  :  0 6

4. Lok Lipsk 2 4  :  1 4

4. FC Viktoria 2 4  :  1 4

6. RB Lipsk ll 2 2  :  0 4

7. Neugersdorf 2 4  :  1 3

8. Schönberg 2 4  :  3 3

9. Hertha BSC II 2 3  :  3 3

10. Babelsberg 03 2 2  :  3 3

10. Auerbach 2 2  :  3 3

12. Energija Choćebuz 2 1  :  1 2

13. Meuselwitz 2 0  :  2 1

14. Berlinski AK 2 1  :  4 1

15. Fürstenwalde 2 0  :  5 1

16. Budissa Budyšin 2 2  :  4 0

17. Neustrelitz 2 1  :  7 0

18. Luckenwalde 2 0  :  7 0

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND