Wuslědki (22.11.16)

wutora, 22. nowembera 2016 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Nowe Město – Neugersdorf II 2:1 (0:1)

Biskopicy II – Radebeul 0:2 (0:0)

Chrósćicy – Zschachwitz 3:1 (2:0)

1. Radebeul 11 25  :  8 30

2. Laubegast 11 29  :  14 25

3. Neugersdorf II 11 30  :  12 22

4. Mužakow 11 27  :  18 20

5. Nowosólc-Hródk 11 21  :  21 17

6. ST Horni kraj Sprjewja 11 24  :  25 14

7. Nowe Město 11 18  :  23 14

8. SG Weixdorf 10 18  :  20 13

9. ST Trjebin 11 19  :  28 13

10. Chrósćicy 12 18  :  23 12

11. Drježdźanski SC 10 19  :  20 10

12. Zschachwitz 11 19  :  34 9

13. Biskopičanske KT II 11 11  :  32 5

wokrjesna wyša liga

Kumwałd – Ralbicy/Hórki 1:3 (0:2)

Budyšin – Hnašecy-Dobruša 3:1 (2:1)

Kulow – Bukecy1:1 (1:1)

1. ST Ćisk  12 45  :  6 36

2. Rakečanske ST 13 35  :  21 25

3. Sokoł Ralbicy/Hórki 13 34  :  17 23

4. SC Großröhrsdorf 13 17  :  9 23

5. Póst German. Budyšin 13 24  :  24 21

6. ST Kinspork/Łužnica 13 28  :  21 20

7. Módro-běli Kulow 13 26  :  21 19

8. Motor Kumwałd 13 23  :  27 19

9. ST Hnašecy-Dobruša 12 24  :  25 18

10. Wojerowski FC 13 24  :  27 16

11. LSV Hory  13 33  :  25 15

12. Drohotka Ramnow 13 20  :  26 13

13. FV Ottendorf-Okrilla  13 17  :  34 12

14. Zeleno-běli Bukecy 13 21  :  45 10

15. TSV Połčnica  12 16  :  30 8

Wuslědki (21.11.16)

póndźela, 21. nowembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Großröhrsdorf II – Wachau 0:2 (0:0)

Hermsdorf – Frankenthal 2:1 (2:1)

Liegau-Augustusbad – Arnsdorf  0:2 (0:1)

Němske Pazlicy – Drjewnica 3:1 (1:1)

Sepicy – Wóslink/Skaskow 1:0 (1:0)

Njebjelčicy – Großnaundorf 2:2 (0:0)

Marijina hwězda – Haselbachtal 1:2 (0:1)

1. SG Großnaundorf 13 46  :  15 30

2. TSV Wachau 13 44  :  19 29

3. Natw. Němske Pazlicy 13 35  :  16 29

4. SJ Njebjelčicy 13 22  :  15 24

5. SV Haselbachtal 13 27  :  16 22

6. Zeleno-běli Sepicy 13 35  :  27 20

7. SG Frankenthal 13 31  :  23 20

8. ST Marijina hwězda 13 22  :  20 18

9. Arnsdorfske KT 13 20  :  21 18

10. SC Großröhrsdorf II 13 25  :  28 15

11. SV Hermsdorf 13 18  :  34 13

12. SZ Wóslink/Skaskow 13 14  :  40 7

13. ST Drjewnica 13 10  :  45 6

14. Liegau-Augustusbad 13 15  :  45 5

Wuslědki (15.11.16)

wutora, 15. nowembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga stafla I

ST Budyšin – TSV 90 Wjazońca 8:1 (4:0)

ST Kubšicy – ST Wjelećin II 7:1 (3:1)

Hodźij 04 – Wjernarjecy 4:2 (2:2)

Porchow – Wul. Dubr./Minakał3:1 (1:1)

1. ST Horni kraj-Sprjewja II 11 49 : 17 28

2. Traktor Malešecy 11 40 :12  26

3. FV Concordia Załom 11 38 : 17 22

4. TSV 1859 Wjernarjecy 12 30 :22  21

5. ST Budyšin 12 33 : 14 19

6. ST Porchow 11 19 : 14 19

7. Germania Budyšin II 11 28 : 27 17

8. Wulka Dubr./Minakał 12 23 : 27 16

9. ST Hodźij 04 11 22 : 29 16

10. Postup Großharthau 12 32 : 30 13

11. ST Kubšicy 11 20 : 23 12

12. TSV 90 Wjazońca 12 17 : 49 10

13. ST Wjelećin II 12 19 : 47 7

14. HZ Wóspork/Hbjelsk II 11 11 : 53 1

wokrjesna liga stafla II

1. ST 1922 Radwor 12 44 : 17 28

2. HZ Wulke Ždźary 11 31 : 17 26

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 12 31 : 12 25

4. ST Ćisk 1993 II 12 22 : 14 22

5. Rakečanske ST II 12 18 : 22 20

6. ST Lubuš 12 22 : 16 18

7. FSV Łuty 12 22 : 18 17

8. Wojerowski FC II 12 20 : 30 16

9. Módro-běli Njeswačidło 12 24 : 24 14

10. LSV Hory 1990 II 12 20 : 23 14

11. ST Nadrózna Hrabowka 12 20 : 29 13

12. Nowe M. n. Sprjewju  12 9 : 30 11

13. LSV Bluń 74 11 16 : 29 8

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 12 17 : 35 7

Wuslědki (14.11.16)

póndźela, 14. nowembera 2016 spisane wot:

Krajna koparska liga

Eilenburg – Wocl Riesa 3:1 (2:0)

Kamjenc – Lößnitz 4:0 (1:0)

Pirna-Copitz – Grimma 1:2 (0:1)

Markkleeberg – Zhorjelc wupadnyła

Reichenbach – Taucha 1:1 (1:1)

Glauchau – Freiberg 5:4 (2:3)

Rapid Kamjenica – Zwenkau II 3:1 (1:1)

1. Kamjenc 12 30 : 11 28

2. Eilenburg 11 29 : 9 27

3. Grimma 10 22 : 11 23

4. Pirna-Copitz 12 24 : 14 23

5. Rapid Kamjenica 12 25 : 20 18

6. Wocl Riesa 10 21 : 16 18

7. Markkleeberg 10 19 : 22 14

8. Hohenstein-E. 10 24 : 19 13

9. Glauchau 10 19 : 21 12

10. Niska 9 10 : 13 10

11. Taucha 11 14 : 25 9

12. Reichenbach 11 7 : 19 8

13. Freiberg 11 18 : 34 6

14. Lößnitz 11 7 : 23 6

15. Zwenkau II 10 12 : 24 5

16. Zhorjelc 0 0 : 0 0

krajna klasa

Zschachwitz – Trjebin 2:3 (2:1)

Mužakow – Biskopicy II 8:1 (6:0)

Neugersdorf II – Laubegast 2:0 (0:0)

Radebeul – Drježdźanski SC 2:0 (0:0)

Nowe Město – Nowosólc Hrodk 2:2 (0:0)

Weixdorf - Chrósćicy 2:1 (0:1)

1. Radebeul 10 23 : 8 27

2. Neugersdorf II 10 29 : 10 22

3. Laubegast 10 26 : 12 22

4. Mužakow 10 25 : 15 20

5. Nowosólc Hrodk 10 21 : 17 17

6. Weixdorf 10 18 : 20 13

7. Trjebin 11 19 : 28 13

8. Horni kraj Sprjewja 10 20 : 25 11

9. Nowe Město 10 16 : 22 11

10. Drježdźanski SC 10 19 : 20 10

11. Chrósćicy 11 15 : 22 9

12. Zschachwitz 10 18 : 31 9

13. Biskopicy II 10 11 : 30 5

wokrjesna wyša liga, čoło tabulki

1. ST Ćisk 1993 11 42 : 4 33

2. Rakečanske ST 12 33 : 19 24

3. DJK Sokoł Ralbicy/Hórki 12 31 : 16 20

4. SC Großröhrsdorf 12 14 : 9 20

5. ST Kinspork/Łužnica 12 28 : 21 19

6. Motor Kumwałd 12 22 : 24 19

7. DJK Módro-běli Kulow 12 25 : 20 18

8. ST Hnašecy-Dobruša 11 23 : 22 18

9. Póst Germania Budyšin 12 21 : 23 18

Wuslědki (10.11.16)

štwórtk, 10. nowembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska klasa, stafla II

Wulke Ždźary II – Mały Wjelkow 0:6 (0:4)

Łaz/Běły Chołmc II – Łuty II 5:0 (1:0)

Kulow II – Lubuš II2:0 (2:0)

Chrósćicy II – Němske Pazlicy II 2:0 (0:0)

Wětnica-Hola – Šćeńca3:2 (0:1)

Njebjelčicy II – Hlinowc 1:1 (1:0)

1. SJ Chrósćicy II 9 27  :  17 22

2. SG Wětnica-Hola 9 36  :  18 20

3. ST Hlinowc 9 25  :  11 19

4. HZ Łaz/Běły Chołmc II 9 28  :  15 18

5. FSV Šćeńca 9 29  :  23 16

6. Nat. Němske Pazlicy II 9 17  :  15 14

7. ST Mały Wjelkow 9 25  :  27 11

8. SJ Njebjelčicy II 9 17  :  14 10

9. Módro-běli Kulow II 9 12  :  21 7

10. ST Lubuš II 9 15  :  30 6

11. FSV Łuty II 9 18  :  34 6

12. HZ Wulke Ždźary II 9 8  :  32 4

Wuslědki (09.11.16)

srjeda, 09. nowembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla III

Sepicy – Němske Pazlicy 0:3 (0:1)

Njebjelčicy – Drjewnica 2:0 (1:0)

Mar. hwězda – Wóslink/Skaskow 2:0 (1:0)

1. SG Großnaundorf 11 41  :  13 26

2. TSV Wachau 11 35  :  18 23

3. Nat. Němske Pazlicy 11 29  :  14 23

4. SG Frankenthal 11 28  :  17 20

5. SJ Njebjelčicy 11 18  :  13 20

6. ST Marijina hwězda 11 21  :  15 18

7. SV Haselbachtal 11 20  :  15 16

8. Arnsdorfske KT 11 17  :  18 15

9. Zeleno-běli Sepicy 11 30  :  26 14

10. SC Großröhrsdorf II 11 21  :  24 12

11. SV Hermsdorf 11 16  :  28 10

12. SZ Wóslink/Skaskow 11 14  :  37 7

13. ST Drjewnica 11 8  :  38 6

14. Liegau-Augustusbad 11 14  : 36 5

wokrjesna klasa, stafla IV

Arnsdorf II – Wachau II 2:1 (0:1)

Hermsdorf II – Haselbachtal II 0:1 (0:1)

Sepicy II – Bretnig-Hauswalde 1:3 (0:0)

Mar. hwězda II – Kinspork/Łuž. II 4:0 (3:0)

1. FSV Bretnig-Hauswalde 9 36  :  9 21

2. Lomnitz/Großnaun.II 9 26  :  7 21

3. Germania Biskopicy 9 19  :  11 18

4. Arnsdorfske KT II 9 22  :  21 16

5. ST Kinspork/Łužnica II 9 12  :  14 16

6. TSV Połčnica 1920 II 9 21  :  20 15

7. ST Marijina hwězda II 9 18  :  20 15

8. TSV Wachau II 9 19  :  17 9

9. Zeleno-běli Sepicy II 9 18  :  31 9

10. SV Haselbachtal II 9 10  :  23 9

11. SV Hermsdorf II 9 16  :  30 9

12. SG Frankenthal II 9 11  :  25 3

krajna liga

Lößnitz – Rapid Kamjenica 0:3 (0:2)

Freiberg – Kamjenc1:4 (1:1)

1. Kamjenc 11 26  :  11 25

2. Eilenburg 10 26  :  8 24

3. Pirna-Copitz 11 23  :  12 23

4. Grimma 9 20  :  10 20

5. Wocl Riesa 9 20  :  13 18

Wuslědki (08.11.16)

wutora, 08. nowembera 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Wojerowski FC II – ST Radwor 3:2 (1:2)

Njeswačidło – Rakečanske ST II 2:2 (1:0)

Łaz/Bě. Chołmc – Ralbicy/Hórki II 3:0 (3:0)

1. HZ Wulke Ždźary 10 29  :  14 26

2. ST Radwor 11 36  :  16 25

3. HZ Łaz/Běły Chołmc 11 28  :  10 22

4. ST Ćisk II 11 22  :  11 22

5. Rakečanske ST II 11 17  :  22 17

6. Wojerowski FC II 11 20  :  29 16

7. ST Lubuš 11 18  :  16 15

8. FSV Łuty 11 21  :  18 14

9. LSV Hory II 11 20  :  22 14

10. ST Nadr. Hrabowka 11 17  :  24 13

11. Njeswačidło 11 19  :  21 11

12. Nowe Město n. S. II 11 9  :  26 11

13. LSV Bluń  10 15  :  21 8

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 11 14  :  35 4

wokrjesna wyša liga

Kulow – ST Kinspork/Łužnica 3:2 (3:2)

ST Wjelećin – Ralbicy/Hórki 3:2 (2:0)

1. ST Ćisk  10 39  :  4 30

2. Rakečanske ST 11 28  :  18 21

3. SC Großröhrsdorf 11 13  :  7 20

4. Motor Kumwałd 11 21  :  19 19

5. Módro-běli Kulow 11 25  :  18 18

6. Póst Germ. Budyšin 11 20  :  20 18

7. Sokoł Ralbicy/Hórki 11 28  :  15 17

8. ST Kinspork/Łužnica 11 26  :  20 16

Wuslědki (07.11.16)

póndźela, 07. nowembera 2016 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Laubegast – Nowe Město 4:2 (2:1)

Biskopicy II – Neugersdorf II 1:0 (1:0)

Chrósćicy – Radebeul 0:1 (0:0)

1. Radebeul 9 21  :  8 24

2. Laubegast 9 26  :  10 22

3. Neugersdorf II 9 27  :  10 19

4. Mužakow 9 17  :  14 17

5. Nowosólc-Hródk 9 19  :  15 16

6. Horni kraj-Sprjewja 10 20  :  25 11

7. Drježdźanski SC 9 19  :  18 10

8. Weixdorf 9 16  :  19 10

9. Nowe Město 9 14  :  20 10

10. Trjebin 10 16  :  26 10

11. Chrósćicy 10 14  :  20 9

12. Zschachwitz 9 16  :  28 9

13. Biskopicy II 9 10  :  22 5

regionalna liga

Budissa Budyšin – RB Lipsk II 1:1 (0:1)

Hertha BSC II – Ener. Choćebuz 0:2 (0:1)

Jena – Lok Lipsk3:0 (0:0)

1. Jena 13 27  :  1 35

2. Berlinski AK 13 21  :  13 27

3. Energija Choćebuz 13 19  :  7 25

4. BFC Dynamo 12 25  :  11 22

5. RB Lipsk II 12 15  :  12 21

6. Nordhausen 13 22  :  20 21

7. Hertha BSC II 13 18  :  18 21

8. FC Viktoria 13 24  :  16 20

9. Babelsberg 03 13 23  :  20 19

Wuslědki (02.11.16)

srjeda, 02. nowembera 2016 spisane wot:

Krajna koparska klasa

Nowe Město – Biskopicy II 1:0 (1:0)

Mužakow – Chrósćicy 3:3 (1:1)

1. Radebeul 8 20  :  8 21

2. Neugersdorf II 8 27  :  9 19

3. Laubegast 8 22  :  8 19

4. Nowosólc-Hródk 9 19  :  15 16

5. Mužakow 8 16  :  14 14

6. Drježdźanski SC 8 19  :  17 10

7. Weixdorf 8 15  :  16 10

8. Nowe Město 8 12  :  16 10

9. Chrósćicy 9 14  :  19 9

10. Zschachwitz 8 15  :  25 9

11. Horni kraj-Sprjewja 9 17  :  24 8

12. Trjebin 9 13  :  25 7

13. Biskopicy II 8 9  :  22 2

wokrjesne pokalne koło

Arnsdorf II – Lieg.-Augustusbad 1:7 (1:1)

SV Hermsdorf II – Bukecy II 1:3 (1:2)

Budyšin II – Wulka Du./Minakał 1:0 (0:0)

Malešecy – SJ Njebjelčicy 5:3 (3:2)

Arnsdorfske KT – Kinsp./Łužnica 3:2 (3:1)

ST Kubšicy – Großröhrsdorf II 0:1 (0:1)

SC Kleinhänchen – FSV Łuty 2:1 (2:0)

ST Hodźij – Rakečanske ST 0:10 (0:7)

Łaz/Běły Chołmc – ST Wjelećin 1:0 (0:0)

Wětnica/Hola – TSV Wachau 1:0 (0:0)

Wojerowski FC – Mot. Kumwałd 7:1 (2:1)

LSV Hory II – ST Lubuš 3:2 (0:0)

TSV Wachau II – ST Mar. hwězda 3:0 (1:0)

FSV Minakał – SV Hermsdorf 1:18 (1:6)

Hlinowc – Němske Pazlicy 1:2 (0:0)

Sepicy II – ST Hnašecy-Dobruša II 1:5 (1:1)

ST Kinspork/Łužnica II – Sepicy 1:5 (1:3)

ST Wjelećin III – Droh. Ramnow 0:5 (0:1)

SV Haselbachtal – Kulow 2:3 (1:3)

Bretnig-Hausw. II – Wjernarjecy 0:2 (0:1)

Rakecy II – Ottendorf-Okrilla  1:3 (0:0)

SJ Chrósćicy II – ST Ćisk  0:9 (0:4)

Nadr. Hrabowka – Ralbicy/Hórki 3:5 (0:2)

ST Drjewnica – ST Wjelećin II 5:1 (2:0)

SG Großnaundorf – ST Budyšin 5:1 (4:0)

Biskopicy III – Póst Ger. Budyšin 0:3 (0:0)

Wuslědki (27.10.16)

štwórtk, 27. oktobera 2016 spisane wot:

Wokrjesna koparska liga, stafla II

Ralbicy/Hórki II – LSV Hory II 3:4 (2:1)

ST Radwor – Rakečanske ST II 3:0 (1:0)

1. ST Radwor 10 34  :  13 25

2. HZ Wulke Ždźary 8 26  :  13 22

3. ST Ćisk II 10 21  :  9 22

4. HZ Łaz/Běły Chołmc 10 25  :  10 19

5. Rakečanske ST II 10 15  :  20 16

6. FSV Łuty 10 19  :  16 13

7. LSV Hory II 10 19  :  21 13

8. Wojerowski FC II 10 17  :  27 13

9. ST Lubuš 10 15  :  16 12

10. Mó.-běli Njeswačidło 10 17  :  19 10

11. ST Nadr. Hrabowka 10 15  :  23 10

12. LSV Bluń  9 15  :  18 8

13. Nowe Město n. S. II  9 7  :  22 7

14. Sokoł Ralbicy/Hórki II 10 14  :  32 4

wokrjesna klasa, stafla IV

1. FSV Bretnig-Hauswalde 8 33  :  8 18

2. Lomnitz/Großnaun. II 8 24  :  6 18

3. ST Kinspork/Łužnica II 8 12  :  10 16

4. Germania Biskopicy 8 17  :  11 15

5. TSV Połčnica II 8 20  :  18 15

6. Arnsdorfske KT II 8 20  :  20 13

7. ST Marijina hwězda II 8 14  :  20 12

8. TSV Wachau II 8 18  :  15 9

9. Zeleno-běli Sepicy II 8 17  :  28 9

10. SV Hermsdorf II 8 16  :  29 9

11. SV Haselbachtal II 8 9 : 23 6

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND