Do kina (17.10.19)

štwórtk, 17. oktobera 2019 spisane wot:

17.10. – 23.10.2019 Budyski filmowy palast:

Maleficent w 3D: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 | pj a so 22:30 Paw Patrol: nj 14:00 a 15:30 Gemini Man w 3 D: wšědnje 17:15 (nimo pó) Gemini Man wšědnje 19:30 (nimo pó) | pj a so 22:15 Der König der Löwen: wšědnje 14:30 (nimo nje a pó) | nj, wu a srj 12:30 Shaun das Schaf: wšědnje 15:00 a 17:15 | nj 12:00 | wu a srj 10:30 a 12:30 A Toy Story: wu a srj 10:00 | nj, wu a srj 12:30 Angry Birds 2: wšědnje 14:45 | wu a srj 10:15 Joker: wšědnje 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 Gut gegen Nordwind: pj, so, wu a srj 19:30 Pets 2: wu a srj 10:30 Playmobil: nj, wu a srj 12:15 ES: Kapitel 2: štw, nj a pó 19:30 | pj a so 22:00

Kino-ekstra: Fishermans Friend: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: Maleficent w 3D: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:45 | pj a so 22:40 Gemini Man: wšědnje 20:20 | pj a so 22:45 A Toy Story: wšědnje 13:45 (nimo nj) | nj 12:30 Angry Birds 2: wšědnje 12:40 Der König der Löwen: štw, so, nj a srj 13:15 Dora und die goldene Stadt: wšědnje 15:40 Die Addams Family nj 15:00 Everest – Ein Yeti will hoch hinaus: wšědnje 12:45 Fritzi – Eine Wendewundergeschichte: pj, pó a wu 13:30 Downton Abbey: wšědnje 17:50 (nimo srj) Ich war noch niemals in New York: wšědnje 14:50, 17:30 a 20:05 | pj a so 22:45 Joker: wšědnje 17:45 a 20:15 | pj a so 22:15 Late Night: srj 17:50 Shaun das Schaf: wšědnje 15:50 (nimo nj)

Do kina (10.10.19)

štwórtk, 10. oktobera 2019 spisane wot:

10.10.–16.10.2019 Budyski filmowy palast:

Metallica and San Francisco Symphony: nj 17:00 Paw Patrol: nj 10:30 a 14:45 Gemini Man w 3 D: wšědnje 17:00 a 19:45 | pj a so 22:30 Der König der Löwen: wšědnje 14:15 (nimo štw a so) | nj, wu a srj 10:00 Shaun das Schaf: wšědnje 14:45 (nimo štw) a 16:45 | wu a srj 10:15 | nj, wu a srj 12:15 | pó 17:15 A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: nj, wu a srj 12:30 Angry Birds 2: wšědnje 15:00 (nimo štw) | nj, wu a srj 10:15 a 12:30 | pj, so, wu a srj 17:15 Joker: wšědnje 17:00 (nimo štw) | štw 16:45 Joker:­ wšědnje 14:30 (nimo štw), 19:45 (nimo nj) | pj a so 22:30 | nj 20:00 Fast and Furious: Hobbs an Shaw: pj 22:30 Gut gegen Nordwind: wšědnje 19:30 (nimo štw a nj) Pets 2: nj, wu a srj 10:30 Playmobil: nj, wu a srj 12:15 Once Upon A Time ... in Hollywood: nj 19:30 | so 22:30 ES: Kapitel 2: wšědnje 19:15 (nimo štw a pó) | štw, pj a so 19:30

Kino-ekstra: Und wer nimmt den Hund?: pó 17:15 a 20:15

Do kina (02.10.19)

srjeda, 02. oktobera 2019 spisane wot:

3.10.–9.10.2019 Budyski filmowy palast:

Roger Waters Us + Them: nj 20:00 Paw Patrol: štw, pj, so a nj 15:00 a 17:00 | pó, wu a srj 17:15 | nj 10:15 a 13:00 | wu 14:45 Anime Night: One Piece: so 14.30 Shaun das Schaf: nj 10:15 a 13:00 | štw, pj, so a nj 15:00 a 17:00 | wu 14:45 | pó, wu a srj 17:15 Metallica S&M 2: srj 20:00 Gemini Man w 3 D: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj), 17:00 a 19:45 (nimo srj) | srj 19:30 | štw, pj a so 22:30 Dem Horizont so nah: srj 19:45 A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: štw, so a nj 14:30 Der König der Löwen: nj 10:00 | štw, pj, so a nj 16:45 ES: Kapitel 2: štw, pj a so 19:15 a 22:15 | nj, pó a wu 19:30 Angry Birds 2: wšědnje 17:00 (nimo pó) | nj 11:00 | štw, pj, nj a wu 14:45 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: štw, pj a so 22:30 Once Upon a Time In ... Hollywood: štw, pj a so19:30 a 22:30 Playmobil: nj 12:15 Pets 2: pj 14:30 | nj 12:30 Gut gegen Nordwind: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj)

Kino-ekstra: Und der Zukunft zugewandt: pó 17:15 a 20:15

Do kina (26.09.19)

štwórtk, 26. septembera 2019 spisane wot:

26.9.–2.10.2019 Budyski filmowy palast:

ES: Kapitel 2: wšědnje 19:15 (nimo pó a srj) | pj, so a srj 22:45 | pó a srj 19:30 Gut gegen Nordwind: wšědnje 19:30 (nimo pó) Playmobil: nj 10:15 A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: so 14:30 Once Upon A Time in ... Hollywood: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) | pj a so 22:00 | srj 22:30 Angry Birds 2: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj) a 17:00 | nj 12:15 Fast and Furious:­ Hobbs and Shaw: pj a so 22:30 | pó 22:45 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: wšědnje 14:45 (nimo štw, pó a srj) a 17:00 | nj 10:30 a 12:30 Pets 2: pj a wu 14:30 | nj 12:30 Der König der Löwen: wšědnje 16:45 Gemini Man: srj 20:00 Roger Waters Us + Them: srj 20:00 Léon – Der Profi: pó 20:00

Kino-ekstra: Paw Patrol: nj 10:00 a 14:30

Do kina (19.09.19)

štwórtk, 19. septembera 2019 spisane wot:

19.9.–25.9.2019 Budyski filmowy palast:

ES: Kapitel 2: wšědnje 16:30 (nimo nj) a 19:15 (nimo srj) | pj a so 22:30 | srj 19:30 Gut gegen Nordwind: wšědnje 19:30 (nimo pó, wu a srj) | pó, wu a srj 19:45 Playmobil: nj 12:15 A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 14:15 (nimo srj a štw) Once Upon A Time in ... Hollywood: nj 19:30 | štw, pj a so 19:45 | pj 21:15 | so 22:00 Angry Birds 2: nj 12:15 | wšědnje 14:30 (nimo srj a štw) a 16:45 (nimo nj) Fast and Furious:­ Hobbs and Shaw: pj a so 22:45 Shaun das Schaf – Der Film: UFO-Alarm: nj 14:30 a 17:00 Benjamin Blümchen: nj 12:15 Pets 2: pj, so a wu 14:30 Anime Night: One Piece: STAMPEDE: wu 20:00 Wer 4 sind – Die Fantastischen Vier: nj 17:00 | srj 20:00 Der König der Löwen: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó)

Kino-ekstra: Geheimnis eines Lebens: pó 14:30, 17:15 a 20:15

Do kina (12.09.19)

štwórtk, 12. septembera 2019 spisane wot:

12.9.–18.9.2019 Budyski filmowy palast:

ES: Kapitel 2: wšědnje 16:15 a 19:30 (nimo nj)| pj a so 22:45 | nj 20:15 Gut gegen Nordwind: wšědnje 17:00 a 19:45 | so a wu 14:30 | nj 13:45 | pj a so 22:30 Playmobil: so, nj a wu 14:00 A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 15:45 (nimo nj a pó) | nj 16:00 Once Upon A Time in ... Hollywood: wšědnje 20:15 (nimo nj a pó) Benjamin Blümchen: nj 12:00 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: pj a so 23:15 Die Drei !!!: nj 12:15 Der König der Löwen: wšědnje 18:00 (nimo pó) Pets 2: nj 12:15 | so a wu 14:00 Angry Birds 2 – Der Film: nj 14:30 Wer 4 sind – Die Fantastischen Vier: nj 20:00

Kino-ekstra: Die Wiese – Ein Paradies nebenan: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 15:00 (nimo nj) | so a nj 12:30 | nj 14:35 Angel has fallen: wšědnje 19:45 | pj a so 22:30 Benjamin Blümchen: so 13:00 Der König der Löwen: wšědnje 14:55 a 17:20 ES Kapitel 2: wšědnje 16:45 a 20:00 | pj a so 22:15 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: wšědnje 17:10 (nimo nj a srj) Gut gegen Nordwind: wšědnje 14:45 a 17:30 (nimo nj) a 20:10 | nj 14:15 a 17:10 | pj a so 22:45 Angry Birds 2 – Der Film: nj 15:00 Mein Lotta-Leben – Alles Bingo mit Flamingo: so 12:45 | nj 12:15 Pets 2: nj 13:00 Playmobil: wšědnje 14:30 (nimo nj) | so a nj 12:30 Und der Zukunft zugewandt: wšědnje 20:15 Und wer nimmt den Hund?: srj 17:10 Wer 4 sind: nj 17:00

Do kina (05.09.19)

štwórtk, 05. septembera 2019 spisane wot:

5.9.–11.9.2019 Budyski filmowy palast:

ES: Kapitel 2: wšědnje 16:15 a 19:30 | pj a so 22:45 Gut gegen Nordwind: srj 19:45 Playmobil: so, nj a wu 14:00 | štw 15:45 A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 15:45 (nimo štw) | so 14:30 Once Upon A Time in ... Hollywood: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) | pj a so pj a so 22:45 Benjamin Blümchen: nj 12:00 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: wšědnje 16:45 (nimo pó) a 20:15 | pj a so 23:00 Die Drei !!!: nj 12:15 Der König der Löwen: wšědnje 18:00 Pets 2: nj 12:15 | so, nj a wu 14:00

Kino-ekstra: Ausgeflogen: pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion: A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 14:45 (nimo srj) | so a nj 12:40 Angel has fallen: wšědnje 17:00 (nimo srj) a 20:20 | so 13:00 Benjamin Blümchen: so 13:00 Der König der Löwen: wšědnje 15:00 (nimo srj) a 17:25 | srj 14:45 ES Kapitel 2: wšědnje 17:10 (nimo pj a so) a 20:00 | pj a so 16:40 a 22:25 | so 22:30 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: štw, nj, pó a wu 20:30 | pj 19:55 Gut gegen Nordwind: srj 19:45 Made in China: srj 17:00 Mein Lotta-Leben – Alles Bingo mit Flamingo: wšědnje 14:00 | so a nj 12:00 Once Upon A Time in ... Hollywood: pj a so 22:50 Pets 2: nj 13:00 Playmobil: wšědnje 14:55 (nimo pj a so) | so 12:30 | nj 12:50 | pj a so 14:35 Und der Zukunft zugewandt: wšědnje 18:05 a 20:05 (nimo srj) | srj 20:30

Do kina (29.08.19)

štwórtk, 29. awgusta 2019 spisane wot:

29.8.–4.9.2019 Budyski filmowy palast:

Peter Maffay: Jetzt!: štw 22:00 Werner Beinhart: wu 20:00 ES 1+2: srj 20:00 ES: Kapitel 2: srj 22:30 Playmobil: so, nj a wu: 14:45 | štw, pj, so a nj 16:00 | pó, wu a srj 17:00 A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 17:00 | nj 12:30 | so, nj a wu 14:30 | pj, so a nj 19:45 Der König der Löwen: so, nj a wu 14:30 | wu a srj 17:00 | štw, pj, so a nj 18:00 | pj a so 23:00 Der König der Löwen w 3 D: štw, pj, so a nj 20:30 Once Upon A Time in ... Hollywood: wšědnje 19:30 (nimo štw) | štw, pj, so a nj 16:45 | štw 19:45 | pj a so 22:15 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: štw, pj a so 17:00 | pó, wu a srj 19:30 | štw, pj, so a nj 20:00 | srj 22:30 | pj a so 22:45 Pets 2: nj 12:30 | so a nj 14:00 Benjamin Blümchen: nj 12:00 Die Drei !!!: nj 12:15 Annabelle 3: pj a so 22:45

Kino-ekstra: Made in China: nj 17:15 | pó 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

Do kina (22.08.19)

štwórtk, 22. awgusta 2019 spisane wot:

22.8.–28.8.2019 Budyski filmowy palast:

A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 14:45 (nimo pj), 17:00 (nimo nj) a 20:00 (nimo nj a pó) | nj12:30, 17:15 a 19:30 | pó 20:30 Once Upon A Time in ... Hollywood: wšědnje 16:45 a 19:30 (nimo štw) | štw 20:00 | pj a so 22:15 Leberkäsjunkie: štw 20:00 | nj 17:00 Annabelle 3: pj a so 22:45 Benjamin Blümchen: nj 11:45 | štw, so, pó a wu 14:00 Playmobil: nj 14:30 Die Drei !!!: wšědnje 14:30 (nimo pj a srj) Pets 2: wšědnje 16:00 | nj 12:30 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: wšědnje 17:15 (nimo nj a pó) a 20:00 (nimo štw) | pj a so 22:45 Der König der Löwen: wšědnje 18:00 | nj 13:45 | štw, so a wu 14:30 Der König der Löwen w 3 D: wšědnje 20:30 (nimo pó) | pj a so 23:00

Kino-ekstra: Kursk: nj 14:30, 17:15 a 20:15

Wojerowski CineMotion:

A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 15:15, 17:30 a 20:15 | so a nj 13:00 Anna­belle 3: pj a so 22:40 Benjamin Blümchen: wšědnje 15:00 (nimo nj) | nj 12:00 Child’s Play: pj a so 22:45 Der König der Löwen: wšědnje 14:45, 17:15 a 19:40 (nimo nj) | so a nj 12:20 | nj 20:05 Die Drei !!!: so 12:45 Die Frau des Nobelpreisträgers: srj 10:00 Ein Becken voller Männer: srj 17:00 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: wšědnje 16:30 (nimo nj) a 20:00 | nj 17:20 | pj a so 22:25 Mein Lotta-Leben – Alles Bingo mit Flamingo: nj 14:00 Once Upon A Time in ... Hollywood: wšědnje 17:00 (nimo srj) a 19:30 (nimo nj) | nj 19:40 | pj a so 22:10 Pets 2: wšědnje 14:30 (nimo nj) | so 12:30 | nj 12:55 Playmobil: nj 15:00

Do kina (15.08.19)

štwórtk, 15. awgusta 2019 spisane wot:

15.8.–21.8.2019 Budyski filmowy palast: A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 20:00 (nimo pó) | pó 20:30 A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando w dolby atmos: wšědnje 14:45 (nimo pó a srj) a 17:00 | nj 12:30 | pj a so 22:45 Once Upon A Time in ... Hollywood: wšědnje 16:45 a 19:30 | pj a so 22:15 Mamma Mia!: srj 19:45 Fast and Furious: Hobbs and Shaw w dolby atmos: wšědnje 17:00 (nimo nj a pó) a 20:00 (nimo srj) | pj a so 22:45 Der König­ der Löwen: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) a 18:00 Der König der Löwen w 3 D: wšědnje 20:30 (nimo pó) | pj a so 23:00 Benjamin Blümchen: wšědnje 14:00 (nimo pó a srj) | nj 12:00 Die Drei !!!: wšědnje 14:30 (nimo pó a srj) | nj 12:15 Pets 2: wšědnje 16:00 | nj 12:30

Kino-ekstra: Kroos: nj a pó 17:15 | pó 20:15

Wojerowski CineMotion:

A Toy Story: Alles hört auf kein Kommando: wšědnje 15:00, 17:15 a 20:15 | štw, pj, so a nj 12:45 | pj a so 22:55 Anna­belle 3: pj a so 22:45 Benjamin Blümchen: wšědnje 15.10 Britt-Marie war hier: srj 17:00 Der König der Löwen­: wšědnje 14:45, 17:30 a 19:30 | štw, pj, so a nj 12:20 Die Drei !!!: štw, pj, so a nj 13:10 Fast and Furious: Hobbs and Shaw: wšědnje 16:45 (nimo srj) a 20:00 | pó 9:00 | pj a so 22:25 Once Upon A Time in ... Hollywood: wšědnje 17:10 a 19:45 | pj a so 22:00 Pets 2: wšědnje 14:40 | štw, pj, so a nj 13:00

nawěšk

SERBSKE NOWINY podpěruja:

Novi Sad – kulturna stolica Europy

nowostki LND