Do kina (17.07.24)

srjeda, 17. julija 2024 spisane wot:

18.7. – 24.7.2024

Budyski filmowy ­palast:

Alles steht Kopf 2: wšědnje 13:30, 15:35, 20:30, 17:45 (nimo srj) | wu a srj 10:45| pj a so 22:45 Alles steht Kopf 2 – 3D: wšědnje nimo srj 12:00 Arthur der Große: wu a srj 10:30 Bad Boys: Ride or Die: wšědnje nimo pó a srj a 20:00 | pj a so 22:30 Blue Lock Der Film - Episode Nagi : wu 20:00 Deadpool & Woverine: srj 20:00 Deadpool & Wolverine- 3DBox-3D: srj 17:45 a 19:30 Deadpool & Woverine -3D: srj 14:00 a 16:45 Elli-Ungeheuer geheim: nj, wu a srj 12:00 | wšědnje 13:45 Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer: wšědnje 15:30 | wu a srj 10:00 a 11:00 I.S.S.: wšědnje 17:45 a 20:15 | pj a sp 22:30 Ich – Einfach unverbesserlich 4 – 2D: wšědnje nimo srj 13:45, 15:00, 16:00, 17:30, 18:15, 20:30 | srj 13:45, 16:00, 18:15 a 20:30 | wu a srj 10:30 | nj a wu 12:45 Ich – Einfach unverbesserlich 4 – 3D: wšědnje 14:30, 17:00, 19:30 | srj 10:00 | pj a so 22:30 IF: Imaginäre Freunde: wu a srj 9:45 Killer Romance: wšědnje nimo wu a srj 19:30 | pj a so 22:00 Kung Fu Panda 4: wšědnje 15:45 Max und die Wilde 7 – Die Geister-Oma: wšědnje 13:30 MaXXXine: wšědnje 18:00 A Quiet Place: Day One: wšědnje nimo srj 20:00 | pj a so 22:45 Eine Million Minuten: srj 14:30 Sneak Preview: pó 20:00 To the Moon: wšědnje nimo wu a srj 20:00 | wu a srj 19:30 | pj a so 22:00 Twisters-DBox: pj a so 22:45 Twisters: wšědnje 14:00, 16:45 a 19:45 (nimo pó a srj) | pó a srj 20:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (11.07.24)

štwórtk, 11. julija 2024 spisane wot:

11.7. – 17.7.2024

Budyski filmowy ­palast:

Alles steht Kopf 2 w 2D a 3D: wšědnje 13:30, 14:00 (nimo srj), 15:30, 16:15 (nimo srj), 17:45 a 20:30 (nimo nimo srj) | srj 9:30, 10:15, 12:00 a 14:15 | wu 9:30, 10:15 a 12:00 | pj a so 22:45 | nj 12:00 Haikyu!! Das Play-off der Müllhalde: nj, wu a srj 12:00 | pj 22:30 | so 22:00 Sneak Preview: pó 20:00 The Bikeriders: štw, so a srj 19:30 Bad Boys: Ride or Die: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 Sting: pj a so 22:30 IF: Imaginäre Freunde: wu a srj 10:00 | nj a wu 17:45 Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer: wšědnje 15:30 (nimo pj) a 17:45 (nimo pj, nj a wu) | wu a srj 10:30 Arthur der Große: wu a sr 9:30 | nj a srj 17:45 Max und die Wilde 7 – Die Geister-Oma: wšědnje 13:30 Kung Fu Panda 4: wšědnje 15:30 (nimo pj a srj) The King’s Land: so a pó 17:30 Planet der Affen: New Kingdom: pj a nj 19:30 Chantal im Märchenland: štw a wu 17:30 To the Moon: wšědnje 14:00, 16:45 a 19:45 Ich – Einfach unverbesserlich 4 w 2D a 3D: wšědnje 13:45, 14:30, 15:00, 16:00 (nimo pj), 17:00, 17:30, 18:15 (nimo pj), 19:30 (nimo pó a wu) a 20:30 | pj 15:45 a 22:00 | so 22:00 | nj 12:15 a 12:45 | wu 10:00, 10:30, 12:15, 12:45 a 19:45 | srj 12:45 A Quiet Place: Day One: wšědnje 18:20 (nimo srj) | pj a so 22:45 Elli – Ungeheuer geheim: wšědnje 13:30 (nimo srj) | wu 10:30 | srj 10:30 a 12:30 Twisters: wu 20:00 | srj 14:45, 17:00 a 19:45 Killer Romance, A: wšědnje 20:00 | pj a so 22:30 MaXXXine: wšědnje 20:15 | pj a so 22:45 Zwei zu eins: pj 17:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (04.07.24)

štwórtk, 04. julija 2024 spisane wot:

4.7. – 10.7.2024

Budyski filmowy ­palast:

Do kina (27.06.24)

štwórtk, 27. junija 2024 spisane wot:

27.6. – 3.7.2024

Budyski filmowy ­palast:

Alles steht Kopf 2: wšědnje 15:00, 16:10, 17:30, 18:20 a 20:30 | nj a wu 12:30 | pj 22:40 Alles steht Kopf 2 w 3 D: wšědnje 14:00 A Quit Place: Day One: wšědnje 17:00 a 20:00 | pj 22.10 Elli – Ungeheuer geheim: wšědnje 14:00 a 16:00 | wu a sr 9:45 | nj, wu a sr 12:00 2Unbreakable: št, nj a sr 17:30 Haikyu!! Das Play-off der Müllhalde: nj 14:30 | so 17:00 Thelma & Louise: wu 19:45 Sneak Preview: pó 20 The Bikeriders: wšědnje 19:45 | pj 22:20 Bad Boy: Ride or Die: wšědnje 17:10 (nimo so) a 19:30 | pj 22:20 Sting: wšědnje 20:15 | pj 22:30 IF: Imaginäre Freunde: wšědnje 14:30 (nimo nj) a 18:00 | wu 9:30 | nj a wu 12:00 Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer: wšědnje 15:00 a 17:20 | wu a sr 10:20 | nj, wu a sr 12:40 Die Dschungelhelden auf Weltreise: so a pó 17:30 Arthur der Große: wšědnje 14:40 | sr 9:45 | nj, wu a sr 12:20 Max und die Wilde 7 – Die Geisetr-Oma: wšědnje 15:10 (nimo pj a wu) | wu a sr 10:00 Das Geheimnis von la Mancha: wu a sr 10:30 | nj, wu a sr 13:00 | pj a wu 15:10 Kung Fu Panda 4: wšědnje 14:20 | wu a sr 10:00 | nj, wu a sr 12:10 The King´s Land: wšědnje 19:30 Furiosa: A Mad Max Saga: pj, so, pó a wu 16:30 Late Night wit the Devil: pj a sr 20:00 ­Tarot – Tödliche Prophezeihung: pj 22:30 Planet der Affen: New Kingdom: št, nj a sr16:30 | pj 22.10 Beautiful Wedding: pj a wu 17:30 Chantal im Märchenland: wšědnje 19:45 (nimo pó a wu)

Wojerowski CineMotion:

Do kina (20.06.24)

štwórtk, 20. junija 2024 spisane wot:

20. junija. – 26. junija 2024

Budyski filmowy ­palast:

Alles steht Kopf 2: nj 12:15 a 12:45 | wu 10:00, 12:15, 12:45 ) | sr 10:00 a 13:00 ) | pj, so 22:30 | wšědnje 14:30, 15:00 (nimo sr 14:40, 15:30) | wšědnje 17:00 (nimo pó 17:30) | wšědnje 19:30 (nimo pó a wu 19:45) Arthur der Große: wšědnje 14:40 (nimo sr 9:45 a 12:15)| nj a wu 12:15 Bad Boys: Ride or Die: wšědnje 17:10 a 20:00 | pj, so 22:30 Beautiful Wedding: pj a pó 17:20 Chantal im Märchenland: wšě­dnje 19:45 (nimo pó a wu) Das Geheimnis von La Mancha: pj, so, pó, wu 15:30 | nj, wu, sr 13:00 | wu a sr 10:45 Die Dschungelhelden auf Weltreise: wu a sr 10:00 Furiosa – A Mad Max Saga: št, so, pó a sr 17:10 | pj a so 21:50 Garfield – Eine Extraportion Abenteuer: wšědnje 13:30 (nimo sr 15:00) | wšědnje 17:50| nj 13:00 | wu 10:00 a 13.00 | sr 10:30 a 12:30 Haiku!! Das Play-off der Müllhalde: so 20:00 IF – Imaginäre freunde: wšědnje 14:50 (nimo sr) | wšědnje 17:20 (nimo po)| nj a wu 12:30 | wu a sr 10:15 | sr 15:10 Kung Fu Panda 4: wšědnje 15:20 | nj, wu, sr 13:00 | wu a sr 10:45 Late Night with the Devil: št, so, pó, sr 12:15 Lonley Castle in the Mirror: št a nj 17:10 Sting­: wsědnje 17:30 a 20:15 | pj a so 22:20 Max und die wilde 7 – Die Geister-Oma: wšědnje 15:00 | nj, wu, sr 12:45 | wu a sr 10:30 Monsieur Blake zu Diensten: sr 14:30 a 14:45 The Bikeriders: wšědnje 17:40 a 19:45 | pj a so 22:20 The King’s Land: wšědnje 19:30 (nimo pó) Planet der Affen – New Kingdom: pj, nj, wu 17:10 | pj a so 22:10 Sneak Preview: pó 20:00 Tarot – Tödliche Prophezeiung: pj a so 22:20 2Unbreakable: pó 20:00 They See You: pj, nj a wu 20:15 | pj a so 22:30

Wojerowski CineMotion:

Do kina (13.06.24)

štwórtk, 13. junija 2024 spisane wot:

13. junija. – 19. junija 2024

Budyski filmowy ­palast:

Alles steht Kopf 2: wšědnje 14:30, 15:00, 17:30, 20:15 a 17:00, 19.30 (nimo pó) | so 22:40 | nj a sr 12:15, 12:45 | pó 15:20, 17:50, 19:45 Bad Boys: Ride or Die: wšědnje 14:50, 17:40 a 20:00 | so 22:30 Arthur der Große: wšědnje 15:10 | so, sr 12:45 Beautiful Wedding: wšědnje 17:20 Challengers – Rivalen: so 22:10 Chantal im Märchenland: wšě­dnje 20:00 Das Geheimnis von La Mancha: pj, nj, wu 14:00 | nj, sr 12:45 Furiosa – A Mad Max Saga: wšědnje 19:45 (nimo pó) | so 21:50 Garfield – Eine Extraportion Abenteuer: wšědnje 15:20 a 17:20 (nimo pj) resp. 17:40 (nimo nj) | wu 13:00 IF – Imaginäre freunde: wšědnje 14.50, 17:10 | nj, sr 12:30 King’s Land: wšědnje 16:50 (nimo pó) | pj, so, sr 19:30 | pó 17:10, 19:45 King Fu Panda 4: št, so, sr 14:40 | so, sr 12:30 | pó 15:10 Late Night with the Devil: št, so, pó, sr 17:30 | so 22:40 Lonley Castle in the Mirror: so 22:30 | nj 17:30 Max und die wilde 7 – Die Geister-Oma: wšědnje 15:10 (nimo pó) | so, sr 13:00 | pó 15:20 Lonely Castle in the Mirror­: so 17:00 Planet der Affen – New Kingdom: wšědnje 19:30 Sneak Preview: pó 20:00 Tarot – Tödliche Prophezeiung: št, nj, wu 19:30 | so 22:30 The Fall Guy: pj, nj, wu 17:30 They See You: št, so, pó, sr 19:45 | pj, wu 20:15 | so 22:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (05.06.24)

srjeda, 05. junija 2024 spisane wot:

6. junija. – 12. junija 2024

Budyski filmowy ­palast:

Alles steht Kopf 2: srj 14:45, 15:15, 17:00, 17:30, 19:30 Bad Boys: Ride or Die: wšědnje 20:00 | pj, so, wu, sr 14:30 | pj, so a wu 17:40 | sr 17:30 | pj a so 22:30 Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer: wšědnje 17:00 | wšědnje 17:30 (nimo srj) | wšědnje 15:00 (nimo pó a štw) Imaginäre Freunde: wšědnje 17:10 a 20:15 (nimo pó a srj) | nj 12:30 | pj, so a wu 15:15 | so 12:15 a 14:45 | srj 14:45 Late Night with the Devil: pj, so, pó, wu, srj 17:20 | pj a so 22:30 Tarot – Tödliche Prohezeiung: wšědnje 20:00 | pj a so 22:40 They See You: wšědnje 17:50 a 20:15 | pj a so 22:40 The Fall Guy: so a wu 17:10 Challengers Rivalen: pj a so 22:10 Überflieger – Kleine Vögel, großes Geklapper: štw 16:30 | so 15:00 Arthur­ der Große: wšědnje 17:00 (nimo štw a pó) | nj 12:15 Sneak Preview: pó 20:00 Planet der Affen: New Kingdom: wšědnje 19:30 Furiosa: A Mad Max Saga: wšědnej 19:30 | pj a so 22:00 | pj a pó 17:10 Lonely Castle in the Mirror­: so 17:00 Beautiful Wedding: so 20:15 Chantal im Märchenland: wšědnje 19:30 | pj, so a srj 15:15 Max und die Wilde 7 – Die Geister-Oma: pj, so a wu 14:45 |nj a srj 15:30 | nj 12:30 Back to Black: pj a so 22:30 Bei uns heißt sie Hanka: nj 13:00 Kung Fu Panda­ 4: nj 13:00 | pj, so, nj a srj 15:15 Civil­ War: pj a so 22:40 Das Geheimnis von la Mancha: pj, so, nj a wu 15:00 | nj 13.00 What Happens Later: wu a nj 17:20 King‘s Land: wšědnje 17:00 a 19:45

Wojerowski CineMotion:

Do kina (30.05.24)

štwórtk, 30. meje 2024 spisane wot:

30.5. – 5.6.2024

Budyski filmowy ­palast:

Furiosa: A Mad Max Saga: wšědnje 17:00 (nimo štw) a 19:30 (nimo štw a srj) | štw 17:30 | srj 19:45 | štw 20:15 | pj a so 21:50 Bad Boys: Ride or Die: srj 17:20 a 20:00 Imaginäre Freunde: wšědnje 17:30 (nimo štw) a 20:00 (nimo štw a pó) | nj 12:30 | pj, so a wu 15:00 | štw 18:00 a 20:30 Late Night with the Devil: wšědnje 17:40 (nimo štw) a 19:45 (nimo štw) | štw 18:15 a 20:15 | pj a so 22:30 Tarot – Tödliche Prohezeiung: wšědnje 20:15 (nimo štw) | štw 20:30 | pj a so 22:40 Planet der Affen: New Kingdom: wšědnje 17:10 (nimo štw) a 19:30 (nimo štw) | štw 17:30 a 20:00 | pj a so 22:00 Beautiful Wedding: wšědnje 17:30 (nimo štw) | nj 13:00 | štw 18:00 Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer: wšědnje 17:30 (nimo štw) | pj, so, nj a wu 14:40 | srj 17:30 | štw 17:45 Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer w 3 D: wšědnje 17:10 (nimo štw a srj) | štw 18:00 The Fall Guy: pj, so, nj a pó 19:45 | štw 20:00 Arthur der Große: wšědnje 17:00 (nimo štw) | nj 12:50 | pj, so, nj a wu 15:10 | štw 17:30 Sneak Preview: pó 20:00 Chantal im Märchenland: wšědnje 20:00 (nimo štw) | pj, so, nj a wu 15:00 | štw 20:30 Civil War: pj a so 22:30 What Happens ­Later: wšědnje 19:40 (nimo štw) | štw 20:15 Das Geheimnis von la Mancha: nj 13:00 | pj, so, nj a wu 15:10 Abigail: pj a so 22:30 Max und die Wilde 7 – Die Geister-Oma: nj 12:20 | pj, so, nj a wu 14:40 Back to Black: pj a so 22:20 Bei uns heißt sie Hanka: nj 12:40 | pj, so, nj a wu 15:20 Kung Fu Panda 4: nj 12:40 | pj, so, nj a wu 14:50 Der Bewegte Mann: wu 19:45

Wojerowski CineMotion:

Do kina (23.05.24)

štwórtk, 23. meje 2024 spisane wot:

23.5. – 29.5.2024

Budyski filmowy ­palast:

Furiosa: A Mad Max Saga: wšědnje 14:30 (nimo štw a pó), 17:00 a 20:00 | pj a so 22:30 Tarot – Tödliche Prophezeihung: wšědnje 20:15 | pj a so 22:20 IF: Imaginäre Freunde: wšědnje 17:20 a 20:15 | nj 12:15 | pj, so a nj 14:40 Planet der Affen: New Kingdom: wšědnje 17:10 a 19:45 (nimo pó) | pj a so 22.10 Beautiful Wedding: wšědnje 20:00 | nj 12:15 Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer w 3 D: wšědnje 17:00 Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer: wšědnje 17:30 | nj 12:45 | pj, so a nj 15:10 Rascal does not dream: wu 20:00 791 km: srj 14:30 a 14:45 The Fall Guy: wšědnje 19:30 Challengers – Rivalen: pj a so 22:10 Arthur der Große: wšědnje 17:30 | nj 12:30 | so, nj, wu a srj 14:50 Sneak Preview: pó 20:00 Chantal im Märchenland: wšědnje 17:10 a 19:45 (nimo wu) Civil War: pj a so 22:30 What Happans Later: wšědnje 15:20 (nimo štw a pó) a 20:00 Das Geheimnis von la Mancha: wšědnje 15:00 (nimo štw a pó) | nj 13:00 Abigail: pj a so 22:50 Max und die Wilde 7 – Die Geister-Oma: pj, so, nj a wu 15:10 | nj 13:00 Godzilla x Kong: The New Empire: pj a so 22:20 Back to Black: pj a so 22:20 Bei uns heisst sie Hanka: wšědnje 17:40 | nj 13:00 Kung Fu Panda 4: nj 12:45 | pj, so,nj a srj 15:00

Wojerowski CineMotion:

Do kina (15.05.24)

srjeda, 15. meje 2024 spisane wot:

16.5. – 22.5.2024

Budyski filmowy ­palast:

Garfield – Eine Extra Portion Abenteuer: wšědnje 14:40 (nimo štw a srj), 16:00 a 17:00 | nj, pó a wu 12:20 The Fall Guy: wšědnje srj 19:45 Challengers – ­Rivalen: wšědnje 19:30 (nimo pó a srj) Planet der ­Affen: New Kingdom: wšědnje 16:30 a 19:30 | pj, so a nj 22:10 Beautiful Wedding: wšědnje 14:10 (nimo štw a srj) a 18:20 | nj, pó a wu 12:00 Arthur der Große: wšědnje 14:10 (nimo štw a srj) a 18:10 | nj, pó a wu 12:00 Sneak Preview: pó 20:00 Chantal im Märchenland: wšědnje 17:00 a 20:00 What Happens Later: wšědnje 16:00 a 20:30 Abigail: pj, so a nj 22.50 Das Geheimnis von la ­Mancha: wšědnje 14:00 (nimo štw a srj) | nj, pó a wu 12:00 Spy x Family Code: White: pj, so a nj 22:30 Godzilla x Kong: The New Empire: pj, so a nj 22:40 Max und die Wilde 7 – Die ­Geister-Oma: wšědnje 14:50 (nimo štw a srj) | nj, pó a wu 12:40 Back to Black: pj, so a nj 22:20 IF: Imagi­näre Freunde: wšědnje 15:00 (nimo štw a srj), 17:30 a 20:39 | nj, pó a wu 12:30 Bei uns heisst sie Hanka: wšědnje 18:20 Kung Fu Panda 4: wšědnje 14:00 (nimo štw a srj) | nj, pó a wu 12:00 ­Furiosa: A Mad Max Saga: srj 20:00 ­Tarot – Tödliche Prophezeiung: wšědnje 16:20 a 20:30 | pj, so a nj 22:40 Civil War: pj, so a nj 22:50

Wojerowski CineMotion:

nowostki LND