Serbska wyša šula Budyšin

štwórtk, 29. junija 2017 spisane wot:
rjadownja 10a: Mayleen Dieckmann, Celine Gäbler, Pauline Gladis, Judith Helaß, Jenny Kuntsche, Lysann Lucas, Norina Mieth, Thao Anh Nguyen, Nancy Rothe, Emma Rother,­ Marie Schneider, Ashley Wendler, Laura Zimmermann, Aydogan Dizman, Max Fritsche, Ricky Kretschmer, Tobias Leidig, Toni Mieth, Max Thun, Paul Wenke Foto: SN/Maćij Bulank

rjadownja 10b: Eunike Glöß, Anna-Theresa Hoppe, Nele Kloß, Juliet Loy, Ariana Metzner, Lea Mjetck, Xenia Rentsch, Pia Schneider, Sarah Schröter, Annie-Sophie Stöhr, Nadine­ Thomas, Jennifer Walter, Martin Aßmann, Yven Mac Kay Dworatzek, Ferdinand Hänel, Richard Heinrich, Julius Johann Jendrewski, Daniel Pellinen, Simon Phillips, Erik Rölke, Franz Rölke, Christoph Seifert Foto: SN/Maćij Bulank

Linda Bjeńšec, Julia Birningerec, Sally Dórnikec, Denise Hejduškec, Antonija Henseleitec, Linda Kocorec, Raphaela Kreucec, Maxi Masopustec, Julija Ruprechtec, Hanka Šołćic, Jadwiga Šołćic, Xenia Špitankec, Bernadett Cyžec, Constanca Čižankec, Julija Čornakec, Pawl Domaška, Lukas Hoga, Philipp Kral, Měrćin Ledźbor, Beno Nawka, Philipp Paška, Raphael Pěčka, Jakub Zelnak, Julian Teichmann, Dominik Wjeńka, Simon Zimmermann Foto: Feliks Haza

Wyša šula „Dr. Marja Grólmusec“ Slepo

štwórtk, 29. junija 2017 spisane wot:
Max Bohla, Alex Grosa, Marvin Hascha, Luis Heinke, Felix-Urs Juskowiak, Bruno Lohr, Lukas Müller, Fabian Noske, Dennis Paulo, Chris Petrick, Kai Werner, Maximilian Zwanzig, Vivian Aileen Badendick, Lea-Celine Doms, Anna-Lenna Gahner, Kimberly Angie Gallert, Emely Güttler, Antonia Lehmann, Vivien Nitsche, Susanne Noack, Anne Ortmann, Pia Raddatz, Johanna Struck Foto: Joachim Rjela

Serbska wyša šula Ralbicy

štwórtk, 29. junija 2017 spisane wot:
Alena Belkotec, Bernadet Domaškec, Marija Domaškec, Fabienne Zahrodnikec, Melanie Hajnkec, Sarah Krječmarjec, Claudia Šěrakec, Rafaela Šěnec, Dawina Suchec, Mikławš Brězan, Michał Domanja, Syman Knop, Gabriel Kórjeńk, Paul Korjenk, Wincenc Krječmar, Jakub Kurjat, Eric Langa, Jakob Mikel, Julian Hrjehor, Dominik Šołta, Jonas Zynda, Elija Žur Foto: Tomaš Šołta

rjadownja 10a: Laura Bleul, Emely Erbe, Nadine Hiltscher, Veronika Juršec, Marie Kanwischer, Magdalena Johanna Elisabeth Lehmann, Christin Helen Šěrakec, Tabea Zopic­, Kristin Renate Zaunick, Chris Bermich, Percy Bonk, Mike Alessandro Deutsch, Jonathan Moritz Dreier, Rafael Jan Hajdan, Jonas Matke, Eric Meißner, Marvin Paschke,­ ­Philipp Robel, Julian Liam Schickfluß, Florian Stephan, Philipp Wirth Foto: Feliks Haza

rjadownja 10b: Julia Becker, Katharina Illing, Linda Meinz, Sophie Paschke, Friederike Schütze, Chris Heller, Maximilian Kießlich, Paul Meinz, Tom Menzel, Lucas Miethe Foto: Feliks Haza

rjadownja 9b: Mandy Alena Fries, Marie Tscharntke, Richard Jens Lehmann, Richard Pischtschan, Nils Robel Foto: Feliks Haza

Wyša šula „Korla Awgust Kocor“ Kulow

štwórtk, 29. junija 2017 spisane wot:
rjadownja 10a: Antonia Baltz, Laura-Sophie Böhme, Hanna Bresan, Anita Elstner, Silvia Elstner, Michelle Milk, Vicky Rehnus, Clara Antonia Scholz, Emilie Stoppel,­ Josefin Wendt, Clemens Graf, Nicolas Heinrich, Konrad Kokel, Konstantin Linke, Antonio Mark, Niels Markgraf, Paul Mickel, Markus Rang, Max Scholze, Martin Stoppel Foto: Andreas Rümcke

rjadownja 10b: Jessica Buchheim, Lena Günther, Alina Klose, Michelle Kowalick, Leah Kretschmer, Jessy Mietsch, Dorothea Tanneberger, Francy Ullrich, Theo Gasch, Maximilian Haubold, Nils Hölzner, Jamie Kaiser, Tony Leifer, Jonas Neumann, John Schmidt, Eric Stolarski Foto: Andreas Rümcke

nawěšk

nowostki LND